7 votes, average: 3,14 out of 57 votes, average: 3,14 out of 57 votes, average: 3,14 out of 57 votes, average: 3,14 out of 57 votes, average: 3,14 out of 5 (7 votes, average: 3,14 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Active Speaker – Opinie, Recenzja – Kurs językowy

Active Speaker - Opinie, Recenzja - Nauka języków obcych

Czy Active Speaker pomoże Ci nauczyć się języka obcego?
W dzisiejszych czasach coraz częściej spotykamy się z sytuacjami, w których trudno jest się obejść bez znajomości języka obcego. Już nie tylko język angielski wchodzi w grę. Coraz częściej praca, wakacje za granicą itp. wymagają od nas umiejętności dogadania się w zagranicznym języku. Ale co zrobić, kiedy nie ma się możliwości chodzenia na drogie i długie kursy? W Internecie spotykamy coraz więcej szybkich kursów językowych, zapewniających wiele i w krótkim czasie. Czy Active Speaker jest skuteczny i godny Twojej uwagi? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej o formule automatycznej nauki języków obcych Tomasa Nilssona – Active Speaker.

Active Speaker - Opinie, Recenzja - Kurs językowyActive Speaker – Metoda nauki języków obcych Tomasa Nillsona 

Z artykułu promującego Active Speaker możemy się dowiedzieć, że twórcą metody jest lingwista Tomas Nilsson. Formułę automatycznej nauki języków obcych wprowadza do naszego kraju wraz z Grzegorzem Lewandowskim. Tomas Nilsson od 15 lat prowadzi własną szkołę językową, w której nauczył ponad 4700 osób dowolnego języka obcego m.in. angielskiego, francuskiego, niemieckiego, japońskiego, szwedzkiego. Czy rzeczywiście opatentował metodę, która pozwoli w krótkim czasie nauczyć się języka obcego?


Odkrył najlepszą na świecie metodę nauki języków obcych.
Kliknij i dowiedz się jak opanować język obcy w 14 dni.


Active Speaker – Na czym polega? 

Active Speaker - Opinie, Recenzja - Kurs językowyStosując formułę automatycznej nauki języków obcych Active Speaker, twórcy obiecują następujące osiągnięcia:

 • opanowanie dowolnego języka obcego w 14 dni
 • umiejętność porozumiewania się językiem na poziomie średnio-zaawansowanym po kolejnych 2 tygodniach

Formuła Active Speaker działa na 3 głównych płaszczyznach:

 • likwiduje niechęć do nauki
 • pobudza mózg i pamięć do 5-krotnie wydajniejszej pracy
 • automatycznie przyspiesza naukę języka obcego

Active Speaker – Opinie

Szukając opinii w Internecie nie znaleźliśmy ich zbyt wiele. Jest to względnie nowy produkt, który wciąż próbuje zawojować rynek związany z kursami języków obcych. W takich przypadkach radzimy naszym czytelnikom przeanalizować, czy Active Speaker jest warty swojej ceny. Tomas Nilsson twierdzi, że jego metoda jest w stanie nauczyć języka obcego w 2 tygodnie – czy może komuś z was udało się tego dokonać? Zapraszamy do dzielenia się swoimi wrażeniami w komentarzach pod artykułem. Z pewnością można stwierdzić, że przyswajanie języka obcego zależy od indywidualnych predyspozycji. Czy Active Speaker łamie te bariery i pozwala na efektywną naukę każdemu z nas?

Polecane teksty:

10 thoughts on “Active Speaker – Opinie, Recenzja – Kurs językowy

 1. Dostałam dzisiaj wielka hała i ściema Proszę nie kupujcie nie dajcie się nabierać z logowaniem problem a Tel.kontaktowy nie odpowiada.

 2. A mi to idzie nawet dobrze bym powiedział fakt nie jest to taki czas jak opisane ale zaprzesz sie w sobie posiedzisz dłużej to daje rade

  1. Szkoda mi się was robi jak czytam komentarze o Active Speaker. Ja próbowałam nauki z Ling Inteligence i polecam, jestem bardzo zadowolona z efektów 😉

 3. kupiłam i miałam tyle problemów zanim się udało zalogować, ale w końcu się udało, zabieram się za naukę, a tu następne rozczarowanie…

 4. Zakupiłam kurs j.angielskiego i j. niemieckiego w promocyjnej cenie. Pomyślnie zalogowałam się 1x. Póżniejsze logowanie było już niemożliwe. Telefon kontaktowy w sprawie pomocy – nie odpowiada…

 5. no trafiłam tutaj przez reklame active speakera w necie, ale chyba wszystko mi wyjaśniliście, póki co sie wstszymam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *