6 votes, average: 2,00 out of 56 votes, average: 2,00 out of 56 votes, average: 2,00 out of 56 votes, average: 2,00 out of 56 votes, average: 2,00 out of 5 (6 votes, average: 2,00 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Formexplode – Opinie, Efekty, Skład – Suplement budowy masy mięśniowej

Formexplode - Opinie, Efekty, Skład - Suplement na budowę masy mięśniowej

Formexplode - Opinie, Efekty, Skład - Suplement budowy masy mięśniowej
Formexplode opinieFormexplode
to jeden z preparatów na przyspieszenie wzrostu tkanki mięśniowej i uzyskanie lepszych wyników w codziennych treningach. Mimo popularności, wiele osób dosyć sceptycznie podchodzi do tego typu produktów. Stwierdzają, że uzyskuje się mało naturalny efekt, a stosowanie takich preparatów może być wręcz niebezpieczne. Sprawdźmy jak to jest w przypadku Formexplode – czy produkt jest godny polecenia?

Formexplode - efektyFormexplode – Efekty stosowania

Na rynku istnieje wiele suplementów diety, które mają wpłynąć na przyrost masy mięśniowej. Czym więc wyróżnia się Formexplode? Przede wszystkim unikalną formułą składników, które przyspieszają metabolizm, spalają zalegający tłuszcz oraz pomagają zamienić go w tkankę mięśniową. Dodatkowo, jak zapewnia producent regularne stosowanie suplementu diety Formexplode wpływa pozytywnie także na inne aspekty. M.in. na aktywność seksualną, wzrost pewności siebie oraz aktywność zawodową.

Formexplode – Skład produktu

Skład suplementu diety został oparty o naturalne i łatwo przyswajalne składniki, które występują w ludzkim organizmie. Niestety substancji tych jest zbyt mało, aby można było osiągnąć zadowalające efekty. Dlatego też wymagana jest dodatkowa suplementacja jeśli marzymy o muskularnej sylwetce.

główny składnik preparatu to BCAA, czyli łatwo przyswajalne aminokwasy rozgałęzione wykazujące działanie antykataboliczne (spowalniają proces rozkładu mięśni). Zyskujemy mnóstwo dodatkowej energii przez co trening jest bardziej efektywny, nasze mięśnie też o wiele szybciej się regenerują,

kreatyna to substancja o bardzo silnych właściwościach anabolicznych, dzięki czemu skutecznie wspomaga proces regeneracji mięśni pomiędzy kolejnymi treningami,

l-arginina wspomaga produkcję naturalnej kreatyny, a także stymuluje wydzielania tlenku azotu, który z kolei wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych podczas treningu (mięśnie są o wiele lepiej odżywione i natlenione), substancja ta wspomaga także spalanie tkanki tłuszczowej i zapobiega powstaniu efektu jojo,

l-tyrozyna, która jest jednym z najważniejszych aminokwasów białkowych wpływających na układ nerwowy, substancja ta pobudza układ do produkcji neuroprzekaźników odpowiadających za koncentrację, samopoczucie oraz motywację.

Zapewnienia producenta suplementu diety

Według informacji podanych przez producenta – regularne stosowanie produktu pozwala na spalenie 12 kilogramów tkanki tłuszczowej, z czego 10 kilogramów zamienia się w masę mięśniową.


Poznaj sekret kulturystów, wiemy w jakim sposób zabudowali takie mięśnie. Kliknij i sprawdź!


Formexplode – Opinie

Formexplode jest produktem popularnym i często reklamowanym. Jednak jego skuteczność bywa podważana. Świadczą o tym głosy internautów, którzy nie do końca są zadowolenia z efektów stosowania. Mężczyźni na forach związanych z kulturystyką stwierdzają, że zyskali dodatkową energię, jednak budowa masy mięśniowej nie jest tak mocno odczuwalna jak zapewniał producent, a chyba takie jest główne zastosowanie Formexplode. Wiadomo, eksperci w tym temacie oceniają bardzo surowym okiem i mają duże oczekiwania. Podobnych produktów jest bardzo dużo więc przebić się nie jest łatwo.

Formexplode – Opinia redakcji

Zważywszy na opinie jakie możemy znaleźć w sieci na temat Formexplode powinniśmy się zastanowić nad wyborem tego preparatu, ponieważ co do skuteczności istnieją pewne wątpliwości. Jest to spowodowane bardzo dużymi wymaganiami wśród kulturystów, którym ciężko sprostać. Zwykli ludzie, czyli nie kulturyści, ogólnie są dość zadowoleni z rezultatów jakie osiągnęli po kuracji. Zaobserwowali dość spory przyrost siły, przy tym nie tak znaczy przyrost masy. Co ważne można zaobserwować dużo szybszą regenerację mięśni i większą wytrzymałość podczas ćwiczeń. Podsumowując jest do produkt dość dobry, który próbuje podbić trudny i wymagający rynek. W porównaniu do topowym produktów niestety wygląda dość blado.

Polecane teksty:

5 thoughts on “Formexplode – Opinie, Efekty, Skład – Suplement budowy masy mięśniowej

  1. Formexplode nie dał mi żadnych efektów… masy nie przybrałem w ogóle, a chyba o to chodziło?

  2. Używałem już kilku podobnych suplementów, m.in. formexplode, wypada trochę blado na tle konkurencji. Mi najbardziej się spodobał Xform Complex i to po nim osiągałem najlepsze efekty.

    1. Nic ci nie będzie, zawiera standardowe składniki typu BCAA – aminokwasy, kreatyna, l-arginina i l-tyrozyna. Te składniki są w 100 procentach bezpieczne. Tyle tylko problem z tym środkiem jest taki że widziałem go w zbyt wysokiej cenie w stosunku do możliwości jakie daje. Musisz pobiegać w sieci i kupić w miarę tanio, bo nie sztuka przepłacać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *