0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

LIBRAMED – Opinie, Efekty, Skład – Suplement na odchudzanie

LIBRAMED - Opinie, Efekty, Skład - Suplement na odchudzanie

Czy molekularny kompleks Libramed jest w stanie pomóc Ci kontrolować wagę?
Na całym świecie coraz większym problemem staje się nadwaga i otyłość. Mówi się, że w XXI wieku otyłość jest chorobą cywilizacyjną trzeciego świata. Jest to przerażająca perspektywa. Nic dziwnego, kiedy w dzisiejszych czasach trudno o produkty, które nie zawierają chemii. Na ten problem składa się wiele czynników takich jak spożywanie przetworzonej żywności, brak aktywności fizycznej, nieregularne posiłki, życie w pośpiechu i stresie, a nawet zanieczyszczenia powietrza. Co więc zrobić, kiedy straciliśmy już na kontrolę nad swoim ciałem? Rad jest wiele, ale każdy, kto ma więcej zbędnych kilogramów, dobrze wie jak ciężko jest się zdyscyplinować i zadbać o swoje ciało. Sam aspekt estetyczny związany z nadmiarem kilogramów nie jest tak ważny jak nasze zdrowie. Otłuszczony organizm wcale nie wróży nam długiego i zdrowego życia. Tak więc dbając o optymalną wagę, dbamy przede wszystkim o nasze zdrowie. Firma Aboca proponuje swój produkt – Libramed, który służy do kontrolowania wagi. Czy jest on godny Twojej uwagi? Czy przynosi obiecane efekty? Przeczytaj artykuł o tabletkach Libramed i zapoznaj się z ich składem, działaniem oraz z opiniami konsumentów.

Libramed – Skład 

W skład molekularnego kompleksu Libramed firmy Aboca wchodzą:
– opatentowany kompleks makrocząsteczek polisacharydowych (Policaptil Gel Retard®);
– aromaty pomarańczowe, jabłkowe i cytrynowe.


Poznaj sekret znanej modelki. Zobacz jak udało jej się schudnąć 12kg w miesiąc!!


Libramed – Efekty stosowania

Libramed wspomaga kontrolowanie poposiłkowego szczytu glikemicznego – spowalnia oraz zmniejsza wchłanialność tłuszczów i węglowodanów. Dzięki kompleksowi makrocząsteczek polisacharydowych, tabletki Libramed w jelitach tworzą lepki żel. Dzięki wytwarzanemu w jelitach żelowi, poprzez mniejsze i wolniejsze wchłanianie węglowodanów, łatwiejsze jest kontrolowanie poposiłkowego szczytu glikemicznego. Jest to szczególnie istotne, ponieważ dzięki temu uczucie głodu oraz senność poposiłkowa zmniejszy się. Molekularny kompleks przyczynia się również do zmniejszenia wchłaniania tłuszczów, wspomaga pasaż jelitowy i reguluje konsystencję stolca.

LIBRAMED - Opinie, Efekty, Skład - Suplement na odchudzanieLibramed – Jak stosować
Tabletki firmy Aboca należy przyjmować następująco:

  • dorośli oraz młodzież powyżej 12 roku życia – 3 tabletki przed dwoma głównymi posiłkami
  • dzieci między 8 a 12 rokiem życie – 2 tabletki przed dwoma głównymi posiłkami

Nie zaleca się stosowania u dzieci poniżej 8 lat.

Tabletki należy zażyć popijając pełną szklanką wody. Nie żuć i nie rozgryzać tabletki. W razie trudności z połykaniem należy rozpuścić tabletki w letniej wodzie lub w herbacie ziołowej (mieszać do całkowitego rozpuszczenia). Wypić bezpośrednio po rozrobieniu, zanim zamieni się w żel.

Libramed – Opinie

Opinie na temat działania suplementy Libramed są różne. Niektórzy twierdzą, że dzięki zażywaniu tabletek oraz trzymaniu zbilansowanej diety i przy umiarkowanym ruchu waga zmniejsza się. Były też opinie osób, które nie zauważyły różnicy podczas stosowania preparatu Libramed. Opiniodawcy zgodnie stwierdzali, iż tabletki powodowały zmniejszenie uczucia głodu. Jak więc widzimy, działanie tego produktu jest dość indywidualne. W takim przypadku trudno jest ocenić skuteczność.

Polecane teksty:

3 thoughts on “LIBRAMED – Opinie, Efekty, Skład – Suplement na odchudzanie

    1. właśnie mnie też to zdziwiło, bardzo mnie to odrzuciło w pierwszym momencie. Ktoś stosował, działa?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *