0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

5:2 Diet Booster – suplement blokujący apetyt. Jak działa? Cena, skład i opinie

5-2 dieta

W utracie wagi pomagają regularne ćwiczenia oraz odpowiednie odżywanie. W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszy się dieta 5:2, zaś wzmocnić jej efekty ma suplement 5:2 Diet Booster. Czym jest, jak działa i jakie są opinie na jego temat? Przekonaj, się czy rzeczywiście jest skuteczny.

Szczupła sylwetka to wyznacznik zdrowego stylu życia, dlatego wiele osób poszukuje skutecznych sposobów na ograniczenie apetytu. Istnieje wiele diet, których głównym celem jest redukcja nadmiernej wagi i spalenie tkanki tłuszczowej. Specjaliści ostrzegają jednak przed zbyt drastycznymi i restrykcyjnymi dietami o wysokim deficycie kalorii. Głodówki mają ograniczoną skuteczność – po pewnym czasie zaczyna magazynować każdą możliwą kalorię w celu podtrzymania podstawowych funkcji życiowych. Przy wychodzeniu z diety głodowej zaczynamy chłonąć każdą kalorię, co doprowadza do efektu jo-jo.

Odpowiedzią na diety „głodówkowe” ma być nowa dieta 5:2, która działa bez konieczności długotrwałego głodzenia się i rezygnacji z ulubionych potraw. Jej zasady są bardzo proste:

 1. Przez 5 dni jesz to, na co masz ochotę.dieta 5-2
 2. Na 2 dni przechodzisz na głodówkę.
 3. Podczas głodówki nie możesz przekroczyć limitu 600 kcal (kobiety) i 800 kcal (mężczyźni) dziennie,
 4. W dni postne dominują produkty białkowe i produkty o niskim indeksie glikemicznym, np. ryby, surowe owoce, warzywa.
 5. Zaleca się jedzenie 2-3 posiłków dziennie i picie dużej ilości wody, kawy i zielonej herbaty.

Wytrwanie dwóch dni z ograniczoną ilością posiłków jest problematyczne. Wiele osób obawia się o pogorszenie samopoczucia i oraz problemy z kontrolowaniem uczucia głodu. Pomóc ma im produkt 5:2 Diet Booster.

5:2 Diet Booster – co to jest?

5:2 Diet Booster to preparat wspomagający proces odchudzania dietą 5:2. Pozwala kontrolować apetyt i wspomaga proces spalania tłuszczu. Suplement występuje w wersjach dla kobiet i mężczyzn, co wynika z odmiennych potrzeb ich organizmów.

5:2 Diet Booster – skład

Głównym składnikiem preparatu jest unikalna mieszanka ziół i ekstraktów z dalekowschodnich roślin, które działają spowalniająco na przyswajanie składników odżywczych dostarczanych do organizmu. Zapewnia to dłuższe trawienie pokarmu i uczucie sytości. Środek spowalnia także uwalnianie tłuszczów, co pozwala wyeliminować powszechne w głodówkach uczucie zmęczenia.

5:2 Diet Booster – działanie i efekty

Suplement:

 • przyczynia się do spalania tkanki tłuszczowej,
 • blokuje apetyt,
 • obniża poziom cholesterolu we krwi,
 • zmniejsza ryzyko zawału,
 • reguluje przemianę materii
 • pozwala utrzymać wysoki poziom energii podczas odchudzania.

5-2 dieta odchudzanieEfekty działania 5:2 Diet Booster różnią się w zależności od płci. W przypadku wersji dla kobiet preparat dodatkowo:

 • wyrównuje gospodarkę hormonalną podczas odchudzania,
 • poprawia stan włosów i paznokci.

W przypadku wersji dla mężczyzn preparat dodatkowo:

 • poprawia libido,
 • stabilizuje poziom popędu seksualnego,
 • utrzymuje odpowiedni poziom testosteronu – chroni mięśnie przed efektami odchudzania.

5:2 Diet Booster – opinie

Do naszej redakcji nadsyłacie wiele pozytywnych historii związanych z efektami stosowania 5:2 Diet Booster. Oto kilka osób, które zdecydowały się na publikację ich opinii.

Radosław, lat 30: Zacząłem stosować dietę 5:2. Słyszałem, że to skuteczny sposób na pozbycie się wagi w zdrowy sposób. Rzeczywiście, dieta jest skuteczna, bo zacząłem tracić kilogramy szybko, jednak w dni głodówek miałem problemy. Brakowało mi energii, nie mogłem ćwiczyć, zaczęło mi się kręcić w głowie. W internecie znalazłem 5:2 Diet Booster i przeczytałem, że jest to dobry środek wspomagający odchudzanie tą metodą. Spróbowałem i nie żałuję. Jestem zachwycony. Preparat skutecznie zablokował apetyt – w ogóle nie czułem głodu. Polecam wszystkim odchudzającym się.

Anna, lat 46: Przybyło mi kilka kilogramów. Nie wiedziałam, jak je zrzucić. Wiadomo, że w tym wieku trudniej jest schudnąć ze względu na wolniejszą przemianę materii. Zaczęłam ćwiczyć i nic nie pomagało. Przeszłam na dietę 5:2. Myślałam, że 2 dni głodówki wytrzymam bez problemu, ale okazało się, że potrzebuję wsparcia. Dowiedziałam się o preparacie 5:2 Diet Booster. To był strzał w 10. Mój apetyt został zmniejszony. Miałam też problem z cholesterolem, a lekarz stwierdził, że moje wyniki się unormowały. Polecam.

5:2 Diet Booster – opinia redakcji

Czytając tak wiele pozytywnych opinii nie możemy nie polecić stosowania preparatu wspomagającego odchudzanie. Tak wielu zadowolonych użytkowników nie może się mylić. 5:2 Diet Booster jest bezpieczny dla zdrowia i skutecznie ogranicza apetyt. Wielu użytkowników podkreśla, że preparat przyspieszył przemianę materii i spalanie tkanki tłuszczowej. Środek jest w pełni bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych, jest więc rozsądnym rozwiązaniem dla osób odchudzających się z dietą 5:2.

Ty też możesz zrzucić zbędne kilogramy i zdobyć WYMARZONĄ sylwetkę! Nic prostszego – kliknij, a dowiesz się więcej!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *