46 votes, average: 4,48 out of 546 votes, average: 4,48 out of 546 votes, average: 4,48 out of 546 votes, average: 4,48 out of 546 votes, average: 4,48 out of 5 (46 votes, average: 4,48 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Active Detox Patches – plastry oczyszczające organizm. Opinie, cena i skład

active detox patches - opinie, skład, efekty

Mimo, że żyjemy w XXI wieku, wciąż nie pozbyliśmy się wielu zagrożeń zdrowotnych związanych z chorobami i pasożytami. Co więcej, w naszych organizmach znajduje się coraz więcej sztucznych substancji pochodzących z przetworzonej żywności czy miejskiego smogu. Jak się przed nimi uchronić? Ostatnio coraz częściej mówi się o plastrach oczyszczających organizm. Czy faktycznie działają? Przekonajmy się, jak są opinie na ich temat i czy warte są swojej ceny.

Czy potrzebujemy plastrów na pasożyty?

sztucznie przetworzona zywnoscChociaż warunki sanitarne w dzisiejszych czasach są zdecydowanie lepsze, niż jeszcze kilkadziesiąt lat temu, to wciąż nie pozbyliśmy się problemu chorób i pasożytów. Naukowcy ostrzegają wręcz, że jesteśmy systematycznie bombardowani coraz większą ilością szkodliwych substancji, które zwiększają ryzyko wystąpienia różnych schorzeń, w tym nowotworów.

Możemy zatem śmiało uznać, że – o ile zależy nam za zachowaniu zdrowia – specyfiki skutecznie oczyszczające nasze organizmy ze szkodliwych substancji są nam bardzo potrzebne. W dzisiejszych czasach nie sposób uchronić się przed negatywnymi wpływami cywilizacji, dlatego oczyszczające zabiegi powinny być stać się wręcz nawykiem każdego, kto chce o siebie dbać.

Jednym ze sposobów na przeprowadzenie takich zabiegów są plastry oczyszczające Active Detox Patches, opracowane przez naukowców z Japonii – kraju, który cechuje się jednym z najwyższych na świecie wskaźników przeludnienia i zanieczyszczenia w miastach. Mało kto wie, że w japońskich sklepach można kupić w kioskach… puszki ze świeżym powietrzem.

Przyjrzyjmy się im bliżej wynalazkowi uczonych z Dalekiego Wschodu i przekonajmy się, jaki jest ich skład, działanie i skuteczność.

Działanie i skład Active Detox Patches

Producent zapewnia. że działanie plastrów Active Detox jest bardzo proste. Wystarczy przykleić je na noc na spód stopy. Wówczas starannie wyselekcjonowana mieszanka składników (ekstrakt z octu drzewnego oraz specjalne zioła) dosłownie wysysają z organizmu wszelkie toksyny. Są one wchłaniane przez plaster, który zmienia swoją barwę i ciemnieje. To potwierdzenie jego oczyszczających właściwości.

Cała kuracja oczyszczająca zajmuje 30 dni, a pod jej koniec organizm ma być już całkowicie oczyszczony z wszelkich szkodliwych substancji.

Dlaczego plastry należy naklejać na stopy? Wynika to zasad medycyny znanych na Dalekim Wschodzie już w starożytności. Japoński doktor Yamado – jeden z propagatorów tej nowoczesnej metody detoksykacji organizmu – opisuje działanie plastrów fitodeksykujących w następujący sposób.

Na naszych stopach znajduje się „mapa” całego naszego ciała. Dzięki temu, poprzez działanie na określony punkt na stopie odpowiadający za konkretny organ, możemy go skutecznie leczyć. Jeśli nakleimy tam plaster, wyciągnie on toksyny właśnie z tych narządów. Lekarze z Zachodu odnoszą się z dystansem do medycyny Dalekiego Wschodu, tymczasem jej zasady skutecznie leczą ludzi od wielu tysięcy lat.

Dr Yamado

Efekty stosowania plastrów fitodeksykujących

detoksykacja organizmuPlastry Active Detox Patches mają za zadanie:

 • usuwać z organizmu wszelkie pasożyty
 • oczyszczać organizm z toksyn i metali ciężkich, będących składnikami smogu
 • przyczynić się do poprawy stanu zdrowia, chroniąc narządy wewnętrzne – serce, wątrobę, żołądek, płuca
 • poprawiać stan skóry
 • cofać objawy degradacji jelit
 • likwidować anemię
 • zmniejszać nadwagę, redukując szkodliwą tkankę tłuszczową
 • likwidować problemy z bezsennością
 • dodawać energii.

Dodatkową zaletą plastrów, która daje im znaczną przewagę nad tabletkami na detoksykację, jest szybkość działania (działają od nich 12 razy szybciej ). Już po 30 dniach organizm zostaje na stałe uwolniony od wszelkich schorzeń spowodowanych szkodliwymi substancjami, a organizm odzyskuje energię.

Środowiska naukowe zgodnie uznały Active Detox Patches za medyczny przełom i coś, co w dzisiejszych czasach będzie ludziom bardzo pomocne w utrzymaniu dobrego zdrowia w środowisku pełnym szkodliwych substancji i toksyn, które dostają się do organizmu wraz z przetworzoną żywnością i zanieczyszczonym powietrzem.

Skuteczność Active Detox Patches – wyniki badań

badania naukowe nad active detox patchesTwórcy plastrów fitodeksykujących Active Detox podkreślają, że o ich skuteczności świadczą serie badań przeprowadzonych przez specjalistów. Wśród nich są m.in. Mark Valbona z Baylor College of Medicine, który sprawdził ich działanie na osobach cierpiących na przewlekłe bóle artretyczne.  Okazało się, że plastry zredukowały je w znacznym stopniu aż u 76% badanych. Swoje badania przeprowadził również Eric Weintraub z New York MedicalCollege, aplikując plastry osobom mającym chroniczną bezsenność. Kuracja plastrami zlikwidowała je aż u 90% badanych.

Inne badanie przeprowadzono na grupie 122 osób w różnym wieku, od 23 do 75 lat. Eksperyment polegał na tym, aby zastosowali kurację plastrami Active Detox Patches, ale poza tym prowadzili swoje życie tak, jak dotychczas, bez zmiany nawyków i diety. Chciano sprawdzić, jakie będą efekty i czy faktycznie stosowanie fitodetoksykacji poprawi ich stan zdrowia. Po ukończonej kuracji wśród badanych przeprowadzono ankietę, z której wynikło, że:

 • plastry dały efekt już dzień po ich zastosowaniu – u badanych znacznie zredukował się poziom stresu i zmęczenia przy jednoczesnych zwiększeniu poziomu energii ,
 • ustąpiły bóle artretyczne i reumatyczna u 97% badanych, którzy cierpieli na takie przypadłości,
 • aż u 95% badanych cierpiących na nadwagę nastąpił spadek masy ciała i redukcja szkodliwej tkanki tłuszczowej
 • u 90% badanych cierpiących na problemy skórne nastąpiła poprawa stanu skóry
 • u 98% badanych odnotowano poprawę funkcjonowania narządów wewnętrznych i sprawniejszą pracę układu nerwowego, pokarmowego i moczowego.

Active Detox Patches – cena i gdzie kupić. Sklep, Allegro, apteka

Plastry fitodeksykujące można otrzymać w dwóch pakietach – EKO i MAX.

active detox patches pakiet ekoPakiet EKO to kuracja 5-dniowa, której cena regularna wynosi 338 zł. Zwiera 1 opakowanie plastrów. Niektórym użytkownikom udało się zakupić je w cenie promocyjnej – 169 zł, jednak promocja ma ściśle ograniczony czas.

Pakiet MAX to pełna kuracja 15-dniowa, w której otrzymujemy 2 opakowania + 1 gratis. Regularna cena to 1014 zł, w ramach ograniczonej promocji trafiali na promocję, kupując całość łącznie za 338 zł.

Jedynym oficjalnym dystrybutorem Active Detox Patches jest jednocześnie jego producent, które oferuje plastry za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. Produkt nie jest jeszcze dostępny w aptekach. Oryginałów nie można również kupić na Allegro.

Active Detox Patches – opinie

Producent podkreśla, że do tej pory plastry zostały sprawdzone przez niemal 100 tys. osób. Stosujący podkreślali, że kuracja plastrami faktycznie poprawiła ich stan zdrowia, a oni sami uporali się z problemami, które dręczyły ich od dawna.

W Polsce Active Detox Patches jest stosunkowo nowym produktem, jednak już teraz mogliśmy przekonać się, jakie zdanie mają o nim ci, którzy zdecydowali się sprawdzić jego działanie.

Paweł M., Kraków: Od ponad dwóch lat mam problemy zdrowotne spowodowane tym, że na co dzień żyję i przemieszczam się po dużym mieście. Niestety, tutaj mam rodzinę i pracę, więc jakoś muszę tu żyć. Wyprowadzka nie wchodzi w rachubę… Chodzenie po lekarzach nie pomogło, nadal miałem problemy i w zasadzie to nikt nie potrafił mi pomóc. Dlatego kiedy zobaczyłem artykuł o Active Detox Patches, pomyślałem, że nie mam nic do stracenia. Rezultaty przeszły moje najśmielsze oczekiwania – poprawa nastąpiła niemal od razu. Po zakończeniu kuracji wszystkie moje problemy zniknęły jak ręką odjął. Żałuję, że trafiłem na nie tak późno, oszczędziłbym mnóstwo nerwów i czasu na chodzenie po lekarzach.


Weronika R., Gdańsk: Z początku byłam nastawiona sceptycznie. Myślałam, że to niemożliwe, żeby plastry mogły oczyszczać organizm, ale moja koleżanka uparcie namawiała mnie na przetestowanie. Dobrze znała moje problemy zdrowotne, bo przyjaźnimy się od bardzo wielu lat. No to cóż, spróbowałam i to jedna z najlepszych decyzji, jakie ostatnio podjęłam. Detoks w pełni udany, a ja czuję się dużo lepiej. Choć jestem już zdrowa, będę stosować Active Detox Patches profilaktycznie, od czasu do czasu, bo to naprawdę świetny wynalazek.


Monika G., Kalisz: Nie mogłam uwierzyć, że dzisiaj, w XXI wieku, ludzie wciąż mogą mieć problemy z pasożytami! Tymczasem okazało się, że ten problem dotknął również mnie. Wszystko wyszło w trakcie wizyty u lekarza. Zaczęło się niewinnie – najpierw objawy jak przy zwykłym przemęczeniu, potem doszły problemy żołądkowe. Zdecydowałam się coś z tym zrobić, więc poszłam do specjalisty. Okazało się, że mam „nieproszonych gości”, którzy przedostali się najpewniej wraz z jedzeniem. Tyle ostatnio się słyszy o skażonym mięsie i innych takich sprawach… Całe szczęście, że dosłownie kilka dni wcześnie czytałam artykuł o tych plastrach na detoksykację w gazecie. Postanowiłam natychmiast spróbować. Po przeprowadzeniu kuracji poszłam znów na badania i ku mojej wielkie uldze okazało się, że problem zniknął. Co więcej, mój ogólny stan zdrowia znacznie się poprawił, nawet stan serca! Nie mogłam w to uwierzyć, a jednak była to prawda.

Czy warto stosować Active Detox Patches?

Zarówno wyniki badań naukowych, jak i opinie użytkowników są jednoznaczne – jak najbardziej warto korzystać z Active Detox Patches, gdyż jest to bardzo skuteczna metoda oczyszczania organizmu z wszelkich pasożytów i szkodliwych substancji, która przyczyni się również do istotnej poprawy ogólnego stanu zdrowia.

UWAGA!
active detox -opakowanie2
Teraz nawet do 65% taniej!Promocja trwa do: do godziny 23.59
active detox -opakowanie2

Plastry Active Detox Patches to nowoczesna metoda detoksykacji organizmu oparta o medyczną wiedzę Dalekiego Wschodu, której skuteczność znana jest już od wielu tysięcy lat. 

Plastry skuteczne wchłaniają z organizmu wszelkie toksyny i oczyszczają go z pasożytów, przyczyniając się do ogólnej poprawy stanu zdrowia – działają również na narządy wewnętrzne i skórę, likwidują tkankę tłuszczową, dodają energii i niwelują problemy ze snem.


Promocja trwa do: do godziny 23.59

Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja jest ograniczona czasowo.

Specjalna Promocja: nawet 676 zł RABATU + zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia z produktu!

Odbierz zniżkę

15 komentarzy o “Active Detox Patches – plastry oczyszczające organizm. Opinie, cena i skład

 1. u mnie zlikwidowały problemy gastryczne 😀 wcześniej próbowałam nie jeść nabiału, glutenu, owoców ale problemy z żołądkiem dalej się utrzymywały a do tego się nie najadałam. Także myslę ze miesiąc przyklejania plastrów to dobra opcja jak ktoś tez ma chronicznie problemy trawienne

 2. wiecie co, nie spodziewałam się ale to wyleczyło mi p,trądzik ktory miałam na żuchwie i szyi . Po miesiącu już tylko mam plamki pozostałości a one z czasem znikną

 3. Sylwia, też tak miałam i plasterki active detox mi pomogły. cieszę sie za postanowiłam kupic to. Już po tygodniu poprawiłą mi się cera. Uwaga, one ciemnieją jak sie ich uzyje – wyciągją świnśtwa z ciebie i poprawiają odporność

 4. Ja mam taki problem, że cały czas łapię jakieś infekcje. Co tydzień drapie mnie w gardle. Już w tym roku trzy razy byłam na antybiotykach, a po kuracji i tak w ciągu dwóch tygodni znowu dolage mi jakaś infekcja. Dlatego zamierzam zakupić te plastry

 5. Tak, kochani trzeba uważać. Szkoły, przedszkola, żłobki – dzieci masowo zarażają się tam pasożytami i potem wszyscy w domu są nosicielami. Kupiłam powiększony pakiet tych plastrów i wszyscy stosujemy 😉

 6. Moje dziecko już kolejny raz przyniosło ze szkoły pasożyty. Już mam dość tego. Kupuję active detox

 7. Doskwierały mi częste bóle głowy. Nie mogłem doszukać się przyczyny. Podsłuchałem rozmowę w mpku dwu starszych kobiet, które energicznie wypowiadały się o active detox. Na początku mnie to bardzo rozbawiło, jednakże słuchając dalszych opowiastek, zainteresowałem się tym specyfikiem i wystukałem jego nazwę w internetach, bo bałem się że zapomnę. Wróciwszy do domu, postanowiłem zaryzykować i kupić ów specyfik. Ku mojemu zaskoczeniu był to strzał w dziesiątkę, a raczej w pasożyta, który mnie atakował od środka. Teraz cieszę się pełnią życia. Bóle głowy ustąpiły, mam lepsze samopoczucie, zdecydowanie lepiej śpię, nawet zauważyłem, że kolor mojej skóry stał się bardziej jaśniejszy, rozświetlony, Tak to chyba mówi moja żona. Zdecydowanie polecam

 8. to nie magia, a formuła ze składników naturalnego pochodzenia. Podobno opracowane przez Japończyków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *