7 votes, average: 3,14 out of 57 votes, average: 3,14 out of 57 votes, average: 3,14 out of 57 votes, average: 3,14 out of 57 votes, average: 3,14 out of 5 (7 votes, average: 3,14 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Active Speaker – opinie, recenzja. Kurs językowy

Active Speaker - Opinie, Recenzja - Nauka języków obcych

Czy Active Speaker pomoże Ci nauczyć się języka obcego?

W dzisiejszych czasach coraz częściej spotykamy się z sytuacjami, w których trudno jest się obejść bez znajomości języka obcego. Już nie tylko język angielski wchodzi w grę. Coraz częściej praca, wakacje za granicą itp. wymagają od nas umiejętności dogadania się w zagranicznym języku. Ale co zrobić, kiedy nie ma się możliwości chodzenia na drogie i długie kursy? W Internecie spotykamy coraz więcej szybkich kursów językowych, zapewniających wiele i w krótkim czasie. Czy Active Speaker jest skuteczny i godny Twojej uwagi? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej o formule automatycznej nauki języków obcych Tomasa Nilssona – Active Speaker.

Active Speaker - Opinie, Recenzja - Kurs językowyActive Speaker – metoda nauki języków obcych Tomasa Nillsona 

Z artykułu promującego Active Speaker możemy się dowiedzieć, że twórcą metody jest lingwista Tomas Nilsson. Formułę automatycznej nauki języków obcych wprowadza do naszego kraju wraz z Grzegorzem Lewandowskim. Tomas Nilsson od 15 lat prowadzi własną szkołę językową, w której nauczył ponad 4700 osób dowolnego języka obcego m.in. angielskiego, francuskiego, niemieckiego, japońskiego, szwedzkiego. Czy rzeczywiście opatentował metodę, która pozwoli w krótkim czasie nauczyć się języka obcego?

 

Active Speaker – na czym polega? 

Active Speaker - Opinie, Recenzja - Kurs językowyStosując formułę automatycznej nauki języków obcych Active Speaker, twórcy obiecują następujące osiągnięcia:

 • opanowanie dowolnego języka obcego w 14 dni
 • umiejętność porozumiewania się językiem na poziomie średnio-zaawansowanym po kolejnych 2 tygodniach

Formuła Active Speaker działa na 3 głównych płaszczyznach:

 • likwiduje niechęć do nauki
 • pobudza mózg i pamięć do 5-krotnie wydajniejszej pracy
 • automatycznie przyspiesza naukę języka obcego

Active Speaker – opinie

Szukając opinii w Internecie nie znaleźliśmy ich zbyt wiele. Jest to względnie nowy produkt, który wciąż próbuje zawojować rynek związany z kursami języków obcych. W takich przypadkach radzimy naszym czytelnikom przeanalizować, czy Active Speaker jest warty swojej ceny. Tomas Nilsson twierdzi, że jego metoda jest w stanie nauczyć języka obcego w 2 tygodnie – czy może komuś z was udało się tego dokonać? Zapraszamy do dzielenia się swoimi wrażeniami w komentarzach pod artykułem. Z pewnością można stwierdzić, że przyswajanie języka obcego zależy od indywidualnych predyspozycji. Czy Active Speaker łamie te bariery i pozwala na efektywną naukę każdemu z nas?

29 komentarzy o “Active Speaker – opinie, recenzja. Kurs językowy

 1. DZIEKUWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wszystkim bardzo za wasze wypowiedzi pisana …… ja jestem 5 lat w de jakos sie tam dogaduje , no wiadome w uzedach nie , ale i na to przyjdzie czas . mi nie spieszy .

  1. Jacku to musi być sciema. Wprowadzilam w google nazwisko Grzegorz Lewandowski i ciekawostka ten wspanialy nauczyciel wspolpracuje nie z jednym poliglota a z kilkoma i pod roznymi nazwami, tylko te same teksty. Nie rozumie dlaczego ani policja ani gogle ani inne odpowiedzialne za publikacje jak i prawo instytucje nic z tym nie robia. To oszustwo i wyłudzania a to przecież przestępstwo!

 2. Po przeczytaniu opisu platformy bardzo się nastawiłem na ten kurs i zamówiłem. Active Speaker nie spełnił moich oczekiwań

 3. Zaczałem angielski od podstaw 2 miesiace temu z tym kursem, nadal uwazam ze mam spore braki, ale morze nie przykladalem sie za bardzo. Nie wiem sam…

 4. chciałam się nauczyć języka żeby pojechać do mojego chłopaka we francji i i go zaskoczyć ale chyba pogadamy po angielsku….

 5. Czegoś sie tam nauczyłam, ale idzie mi to opornie, ogólnie wolałabym sprawdzić jakiś inny kurs, bo myśle ze nie naucze się wystarczająco szybko tego jezyka

 6. Dostałam dzisiaj wielka hała i ściema Proszę nie kupujcie nie dajcie się nabierać z logowaniem problem a Tel.kontaktowy nie odpowiada.

 7. A mi to idzie nawet dobrze bym powiedział fakt nie jest to taki czas jak opisane ale zaprzesz sie w sobie posiedzisz dłużej to daje rade

 8. kupiłam i miałam tyle problemów zanim się udało zalogować, ale w końcu się udało, zabieram się za naukę, a tu następne rozczarowanie…

 9. Zakupiłam kurs j.angielskiego i j. niemieckiego w promocyjnej cenie. Pomyślnie zalogowałam się 1x. Póżniejsze logowanie było już niemożliwe. Telefon kontaktowy w sprawie pomocy – nie odpowiada…

 10. no trafiłam tutaj przez reklame active speakera w necie, ale chyba wszystko mi wyjaśniliście, póki co sie wstszymam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *