11 votes, average: 2,27 out of 511 votes, average: 2,27 out of 511 votes, average: 2,27 out of 511 votes, average: 2,27 out of 511 votes, average: 2,27 out of 5 (11 votes, average: 2,27 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Agnum Fire Mistica Ritual – czy potrafi odpędzić złe moce? Recenzja, cena

Agnum Fire Mistica Ritual opinie efekty cena

Agnum Fire Mistica Ritual to rytualna świeca, tzw. „odwróconego działania”, która – według producenta – ma przyciągnąć pieniądze, zdrowie oraz szczęście. Czy naprawdę nam pomoże i zapewni zdrowie oraz dopływ gotówki? Sprawdź, co na ten temat mówią użytkownicy.

Wiele osób uważa szczęście za chwilowe lub trwałe uczucie zadowolenia z życia. Znajdą się też i tacy, którzy wiążą z tym stanem ducha, sprzyjające okoliczności, fortunę, dobre decyzje czy realizację zamierzonych w swoim życiu celów. Przeciwieństwem szczęścia może być pech, fatum lub ślepy los. Każdy pragnie uniknąć ich za wszelką cenę. Czy Agnum Fire Mistica Ritual jest w stanie nam w tym pomóc?

Agnum Fire Mistica Ritual – co to jest?

agnum fire mistica ritual opinie Agnum Fire Mistica Ritual to rytualna świeca tak zwanego „odwróconego działania”, która ma przyciągnąć pieniądze oraz szczęście. Składa się ona z ręcznie wytapianego wosku oraz knotu, który według producenta został stworzony z ziół magicznych, takich jak mandragora, berberyn, rzepik i szałwia. Na stronie producenta możemy także znaleźć informację, że owe rośliny są sprowadzane prosto z Azji.

Świeca zbudowana jest z dwóch kolorów: czarnego i białego. Pierwszy ma zadanie ochronić nasz dobrobyt przez złymi mocami, natomiast jaśniejszy wspierać pozytywną energię.

Świeca Agnum Fire Mistica Ritual należy do białej magii, która ma za zadanie przesyłać pozytywną energię i wibrację, przy jednoczesnym uczuciu szczęścia oraz bogactwa. Według producenta ma to wpłynąć na poprawę naszego stanu zdrowotnego, osobistego i pieniężnego.

Rytualna świeca może wypełnić intencje osoby, która wykonuje dany obrzęd. Ponadto  produkt ten jest bezpieczny, ponieważ nie może wyrządzić innym krzywdy.

Zaleca się wykonywanie rytuału ze świecą Agnum Fire Mistica Ritual wtedy, gdy mamy poważne problemy finansowe, zdrowotne lub osobiste.

Agnum Fire Mistica Ritual – jak działa?

Rytuał przy pomocy świecy Agnum Fire Mistica Ritual polega na tak zwanym odwróconym działaniu. Oznacza to, że w praktyce nasz pech zamienia się w szczęście, niedobór pieniędzy w bogactwo, a choroba w zdrowie. Według producenta działanie świecy opiera się na 3 obszarach:

  • Odwrócenie fatum
  • Ochrona energii, wzmocnienie siły bogactwa
  • Przyciąganie gotówki

Dodatkowo rytuał ten ma być prosty i bezpieczny, ponieważ wystarczy ją tylko zapalić, aby móc w wybranym przez siebie pomieszczeniu, cieszyć się szczęściem i miłością.Usuń obrazek wyróżniający

Dzięki temu rytuałowi zaczęli wygrywać pieniądze w grach i znaleźli miłość. Kliknij i dowiedz się, jak przyciągnąć szczęście!!

Agnum Fire Mistica Ritual – gdzie można kupić? Cena, Allegro, Ceneo

Cena świecy Agnum Fire Mistica Ritual waha się w zależności od tego, czy obowiązuje promocja. Cenie regularna to 317 zł, a po promocji – 157 zł.

Świecy Agnum Fire Mistica Ritual nie można kupić w zwykłym sklepie ezoterycznym. Dostępne są one wyłącznie w internecie, na oficjalnej stronie producenta, bądź na Allegro lub Ceneo.

Agnum Fire Mistica Ritual – opinie użytkowników, komentarze z forum

Do naszej redakcji napłynęło wiele opinii na temat świecy rytualnej Agnum Fire Mistica Ritual. Chcemy przedstawić kilka z nich, oto one:

Opinia 1

Beata, 50 lat: Dawniej czułam się szczęśliwą i spełnioną kobietą. Nie mogłam zrozumieć, jak można być prześladowanym przez pech. Nie miałam problemów zdrowotnych ani finansowych. Miałam fajną pracę, rodzinę, psa i samochody. Wszystko się zmieniło o 180 stopni, gdy mój mąż ciężko zachorował. Rozpoczęliśmy walkę o jego życie, wydając znaczną sumę pieniędzy na jego leczenie. Sprzedaliśmy samochody i trochę ziemi. Pomimo to powoli zaczęliśmy tracić płynność finansową. Zagrożono nam nawet zajęciem majątku! Byłam zrozpaczona! Przyjaciele i dalsza rodzina odwróciła się od nas. Nie mogłam zrozumieć, jak to się stało, gdzie popełniliśmy z mężem błąd. Przecież tak samo, jak ja miał udane życie, niczego nam nie brakowało.

Postanowiłam zasięgnąć rady wróżki, a ta poradziła mi zakup Świec Odwróconego Działania – Agnum Fire Mistica Ritual. Kupiłam, rozpakowałam i zapaliłam. Na podstawie dołączonej do zestawu instrukcji wykonałam specjalny rytuał. Po tygodniu nie było widać żadnych zmian.. Dlatego zmieniłam taktykę i robiłam rytuał ze świecą dwa razy dziennie. Jednak nadal nie zauważaliśmy żadnych zmian…

Nie wiem, czy świeca Agnum Fire Mistica Ritual działa, ale dla nas nie pomogła. Być może nie powinnam kupować mniejszej… Nadal przeznaczamy pieniądze na leczenie, szukamy specjalistów. Stan męża jest bez zmian, a ja mam wielką nadzieję, że w końcu uśmiechnie się do nas szczęście.

Opinia 2

Miłosz, lat 38: Jestem racjonalnym mężczyzną, ponieważ nie wierzę ani w duchy, ani w zabobony lub przesądy. Mam w domu czarnego kota i nie czuję, abym miał pecha za każdym razem, jak przebiega mi drogę. Jednak w moim życiu zaszły ogromne zmiany, gdyż przeżyłem załamanie nerwowe spowodowane śmiercią bliskiej mi osoby… Z tego powodu straciłem też prace… Wychodząc z depresji, próbowałem zmienić swoje otoczenie, zacząć ćwiczyć regularnie, wspomagać się tabletkami, lecz nadal nie poprawiał się mój nastrój.

Moja koleżanka zaproponowała mi rytuał oparty na tak zwanej Świecy Odwróconego Działania. Szczerze? Nie wiedziałem, co to właściwie jest i o co w tym wszystkim chodzi. Postanowiłem spróbować, kupiłem świecę i odprawiłem rytuał. Po kilku dniach nic się nie zmieniło, nadal byłem smutny i rozżalony. Po tygodniu byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, a od jutra mam zacząć nową pracę. Chociaż mój stan gotówki może ulec pozytywnej zmianie w przyszłości, to jednak uważam, że świeca ta nie była w stanie cofnąć mojej depresji. Dlatego, gdy tylko zacznę zarabiać, wybiorę się do specjalisty. Nie polecam kupowania tej świecy. Pozdrawiam redakcję!

Agnum Fire Mistica Ritual – opinia redakcji

Wciąż otrzymujemy mnóstwo zróżnicowanych opinii o działaniu świecy rytualnej Agnum Fire Mistica Ritual. Większość stosujących produkt nie zauważyła pozytywnych efektów, ponieważ nadal borykają się oni z problemami finansowymi bądź pechem. Niektórzy zauważyli polepszenie sytuacji życiowej, jednak nie są w stanie potwierdzić, czy zmiana była spowodowana świecą Agnum Fire Mistica Ritual.

Analizując powyższe opinie użytkowników, nie możemy zarekomendować tego produktu. Pomimo to liczymy na komentarze w tej sprawie, być może inni stosujący mają inne zdanie na ten temat. Zapraszamy do dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *