3 votes, average: 2,33 out of 53 votes, average: 2,33 out of 53 votes, average: 2,33 out of 53 votes, average: 2,33 out of 53 votes, average: 2,33 out of 5 (3 votes, average: 2,33 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

ANLC – Metoda Automatycznego Neurolingwistycznego Kodowania – Opinie

ANLC - Metoda Automatycznego Neurolingwistycznego Kodowania - Opinie

Znajomość języków obcych niewątpliwi jest bardzo przydatną umiejętność, która niejednokrotnie przyda nam się w życiu. Nie tylko w podróżach i kontaktach z ludźmi, ale także często pomoże nam zdobyć lepsza pracę. Osoby ze znajomością języków obcych uważani są za bardzo mądre i wykształcone. W dzisiejszych czasach wiele osób chce się uczyć języków z różnym skutkiem. Powstaje co raz więcej metod nauki, a szkoły językowe pojawiają się jedna za drugą. Ale czy wszystkie sposoby nauki są skuteczne? Na naszym rynku pojawiła się nowa metoda zwana ANLC – Metoda Automatycznego Neurolingwistycznego Kodowania.  Wykorzystuje ona wirtualną rzeczywistość i to właśnie dzięki jej, ma być tak skuteczna. Jak się to ma do rzeczywistości? Właśnie to będziemy próbować sprawdzić.

ANLC – Metoda Automatycznego Neurolingwistycznego Kodowania – Jak działa?

  1. ANLC - Metoda Automatycznego Neurolingwistycznego Kodowania - OpinieDzięki wykorzystaniu wirtualnej rzeczywistości, twój mózg nie odróżnia jej od rzeczywistości. W procesie neurologicznej adaptacji do rzeczywistości automatycznie przestawia się na inny język w zaskakująco szybkim czasie.
  2. Nowe wyrazy kodowane są od razu w Twojej pamięci głębokiej, dzięki wprowadzeniu organizmu w fazę alfa. W tej fazie mózg pracuje 10 razy wydajniej.
  3. Nauka odbywa się w sposób naturalny, tak samo jak małe dziecko uczy się mówić.
  4. Uczyć można się wszędzie, w domu, w parku, gdzie tylko chcemy. Nie trzeba chodzić na zajęcia i stresować się rozmową z obcą osobą.
  5. Metoda dopasowywana jest indywidualnie, nie tylko na podstawie Twojego aktualnego poziomu znajomości języka.

Język obcy w 2 tygodnie – to w ogóle możliwe? Cała prawda o metodzie Hendersona


Główne zalety ANLC – Metoda Automatycznego Neurolingwistycznego Kodowania

ANLC - Metoda Automatycznego Neurolingwistycznego Kodowania - Opinie• Skuteczność metody zawdzięczamy przełomowemu zastosowaniu zasad Automatycznego Neurolingwistycznego Kodowania przy wykorzystaniu wirtualnej rzeczywistości, która umożliwia jednoczesną stymulację obu półkul mózgowych.
• Pobudza odpowiednie ośrodki pamięci, umożliwia trwałe zapamiętywanie słówek i zasad gramatycznych – testy po upływie 3 miesięcy wykazały, że większość użytkowników pamięta aż 98% materiału!
• Metodę tę można stosować samodzielnie w domu – nie wymaga uczestnictwa w żadnych zajęciach – może z niej korzystać Twoja druga połówka i dzieci.
• Dzięki tej metodzie siatka pamięciowa nowego języka zostaje dosłownie wdrukowana w siec połączeń neuronowych bez większego wysiłku ze strony osoby uczącej się.

ANLC – Metoda Automatycznego Neurolingwistycznego Kodowania – Opinie

Metoda wygląda bardzo obiecująco i na pewno innowacyjne, lecz sam opis nie wystarczy by nas przekonać. Bardzo ważna jest też opinia samych użytkowników. W tym celu zapoznaliśmy się ze zdaniami osób znalezionych w internecie. Metoda jest nowa i ciężko znaleźć zbyt wiele komentarzy na jej temat. Części użytkowników faktycznie pomogła w nauce, ale duża też cześć nie zachwala tego sposobu nauki, a jest to najczęściej spowodowane tym, że przez wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości osoby nie mogą zbyt długo z niej korzystać. Po kilku minutach odczuwają zawroty głowy i nudności. Jest to główna wada tego sposoby nauki, która wiele osób skutecznie odstrasza. Zachęcamy do podzielenia się waszymi opiniami na ten temat w komentarzach poniżej.

5 komentarzy o “ANLC – Metoda Automatycznego Neurolingwistycznego Kodowania – Opinie

  1. Nie polecam, ja po 10 minutach muszę sobie przerwę robić, bo w głowie zaczyna mi się robić ;/ może tylko ja tak reaguję, ale dawałam dla brata i miał tak samo

  2. Wydaje się być spoko, technika idzie do przodu, fajnie, że próbują ją wykorzystywać w celach nauki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *