1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 ocen, średnia: 2,33 z 5)
Loading...

ANLC – Metoda Automatycznego Neurolingwistycznego Kodowania – Opinie

ANLC - Metoda Automatycznego Neurolingwistycznego Kodowania - Opinie

Znajomość języków obcych niewątpliwi jest bardzo przydatną umiejętność, która niejednokrotnie przyda nam się w życiu. Nie tylko w podróżach i kontaktach z ludźmi, ale także często pomoże nam zdobyć lepsza pracę. Osoby ze znajomością języków obcych uważani są za bardzo mądre i wykształcone. W dzisiejszych czasach wiele osób chce się uczyć języków z różnym skutkiem. Powstaje co raz więcej metod nauki, a szkoły językowe pojawiają się jedna za drugą. Ale czy wszystkie sposoby nauki są skuteczne? Na naszym rynku pojawiła się nowa metoda zwana ANLC – Metoda Automatycznego Neurolingwistycznego Kodowania.  Wykorzystuje ona wirtualną rzeczywistość i to właśnie dzięki jej, ma być tak skuteczna. Jak się to ma do rzeczywistości? Właśnie to będziemy próbować sprawdzić.

ANLC – Metoda Automatycznego Neurolingwistycznego Kodowania – Jak działa?

  1. ANLC - Metoda Automatycznego Neurolingwistycznego Kodowania - OpinieDzięki wykorzystaniu wirtualnej rzeczywistości, twój mózg nie odróżnia jej od rzeczywistości. W procesie neurologicznej adaptacji do rzeczywistości automatycznie przestawia się na inny język w zaskakująco szybkim czasie.
  2. Nowe wyrazy kodowane są od razu w Twojej pamięci głębokiej, dzięki wprowadzeniu organizmu w fazę alfa. W tej fazie mózg pracuje 10 razy wydajniej.
  3. Nauka odbywa się w sposób naturalny, tak samo jak małe dziecko uczy się mówić.
  4. Uczyć można się wszędzie, w domu, w parku, gdzie tylko chcemy. Nie trzeba chodzić na zajęcia i stresować się rozmową z obcą osobą.
  5. Metoda dopasowywana jest indywidualnie, nie tylko na podstawie Twojego aktualnego poziomu znajomości języka.

Język obcy w 2 tygodnie – to w ogóle możliwe? Cała prawda o metodzie Hendersona


Główne zalety ANLC – Metoda Automatycznego Neurolingwistycznego Kodowania

ANLC - Metoda Automatycznego Neurolingwistycznego Kodowania - Opinie• Skuteczność metody zawdzięczamy przełomowemu zastosowaniu zasad Automatycznego Neurolingwistycznego Kodowania przy wykorzystaniu wirtualnej rzeczywistości, która umożliwia jednoczesną stymulację obu półkul mózgowych.
• Pobudza odpowiednie ośrodki pamięci, umożliwia trwałe zapamiętywanie słówek i zasad gramatycznych – testy po upływie 3 miesięcy wykazały, że większość użytkowników pamięta aż 98% materiału!
• Metodę tę można stosować samodzielnie w domu – nie wymaga uczestnictwa w żadnych zajęciach – może z niej korzystać Twoja druga połówka i dzieci.
• Dzięki tej metodzie siatka pamięciowa nowego języka zostaje dosłownie wdrukowana w siec połączeń neuronowych bez większego wysiłku ze strony osoby uczącej się.

ANLC – Metoda Automatycznego Neurolingwistycznego Kodowania – Opinie

Metoda wygląda bardzo obiecująco i na pewno innowacyjne, lecz sam opis nie wystarczy by nas przekonać. Bardzo ważna jest też opinia samych użytkowników. W tym celu zapoznaliśmy się ze zdaniami osób znalezionych w internecie. Metoda jest nowa i ciężko znaleźć zbyt wiele komentarzy na jej temat. Części użytkowników faktycznie pomogła w nauce, ale duża też cześć nie zachwala tego sposobu nauki, a jest to najczęściej spowodowane tym, że przez wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości osoby nie mogą zbyt długo z niej korzystać. Po kilku minutach odczuwają zawroty głowy i nudności. Jest to główna wada tego sposoby nauki, która wiele osób skutecznie odstrasza. Zachęcamy do podzielenia się waszymi opiniami na ten temat w komentarzach poniżej.

Podobne artykuły

laura zielińska

Z wykształcenia dziennikarka, aktualnie pracownik banku. Finanse, marketing i ekonomia to jej specjalność. Uwielbia podróżować i poznawać nowe kultury. Zagorzała fanka zespołu Queen.

5 komentarzy o “ANLC – Metoda Automatycznego Neurolingwistycznego Kodowania – Opinie

  1. Nie polecam, ja po 10 minutach muszę sobie przerwę robić, bo w głowie zaczyna mi się robić ;/ może tylko ja tak reaguję, ale dawałam dla brata i miał tak samo

  2. Wydaje się być spoko, technika idzie do przodu, fajnie, że próbują ją wykorzystywać w celach nauki 🙂

    1. tak się tylko wydaje. strasznie slaba ta metoda. mnie glowa rozbolala juz po kilku minutach..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *