Anti-Jinx Ritual – rytuał przyciągający pieniądze i szczęście

anti jinx rytuał przyciągający bogactwo i szczęście

Anti-Jinx Ritual to świece, za pomocą których odprawa się rytuały przynoszące szczęście, pieniądze, zdrowie i miłość. Jak to działa? Poznaj opinie na ich temat, jakie są efekty działania, cena oraz gdzie kupić.

rytuały magiczne w naszym życiuWiększość z nas odrzuca działanie magii jako z gruntu bezwartościową zabawę. Inni uważają, że to poważne wystąpienie przeciwko wierze. Co jednak, gdy problemy nie chcą Cię opuścić, a Ty w desperacji poszukujesz nowych rozwiązań? Niewiele osób jest świadomych tego, że ich problemy mogą być spowodowane urokiem, złymi intencjami innych oraz negatywną energią, która blokuje szczęście i pomyślność. Jeżeli masz wrażenie, że Twoje życie składa się wyłącznie z porażek i masz ciągłe problemy ze zdrowiem, możesz potrzebować pomocy, która wymyka się racjonalnemu wytłumaczeniu. Brak energii, spirala problemów finansowych i piętrzące się kłopoty ze zdrowiem sprawiają, że spada jakość życia.

Jest wiele sposobów na przyciągnięcie szczęścia, pieniędzy i zdrowia. Współczesna ezoteryka czerpie z dziedzictwa magicznych praktyk stosowanych od setek lat. Ogół wierzeń i praktyk magicznych zakłada istnienie sił nadprzyrodzonych i od początku zakładał podział na białą i czarną magię.

Rytuał ze Świecą Odwróconego Działania Anti-Jinx Ritual to przejaw białej magii, której zadaniem jest działanie na korzyść człowieka. Dowiedz się, czym jest i jak działa ta świeca oraz jakie są efekty stosowania i opinie na jej temat.

Anti-Jinx Ritual – co to jest? Z czego jest zrobiona?

świeca odwróconego działania Tybet
Świeca Odwróconego Działania jest ręcznie wykonana przez buddyjskich mnichów ze specjalnie wyselekcjonowanych mieszanek wosków i ziół.

Anti-Jinx Ritual (Świeca Odwróconego Działania) to część tzw. białej magii. Przeprowadzając rytuał, nikogo nie krzywdzisz. Działasz wyłącznie dla poprawy własnej sytuacji finansowej, osobistej lub zdrowotnej.

Twórcy zapewniają, że biała magia rytuału pozwala pozbyć się pecha i poprawić sytuację finansową oraz pomaga w karierze zawodowej. Rytuał pomaga wyłącznie osobie, która go wykonuje, nie szkodząc przy tym innym, jest więc całkowicie bezpieczny. Świeca jest wykonana z ziół o magicznych właściwościach – przede wszystkim mandragory, szałwi, rzepika i berberysu. Zioła te mają moc ochronną i zabezpieczają przed urokami, klątwami i złą energią.

Wykonywanie rytuału jest przeznaczone dla każdego – nie trzeba studiować ezoteryki ani być wróżką, można to zrobić we własnym domu. W zestawie zawsze znajduje się świeca, opis rytuału, lustrzana podstawka i spodek.

 

Jak działa Świeca Odwróconego Działania Anti Jinx Ritual? Dlaczego ma dwa kolory?

Świeca Odwróconego Działania jest nośnikiem potężnej mocy, która oczyszcza i uwalnia od negatywnej energii. Działa również jak magnes przyciągający to, czego pragnie określona osoba.

Każda świeca składa się z dwóch części. Część w ciemnym kolorze ochrania przed złymi energiami. Odpycha zło, zazdrość i wszelkie inne negatywne emocje. Jest tarczą ochronną przed klątwami rzuconymi przez osoby o złej energii i intencjach. Jasny kolor działa jak magnes na pozytywne wydarzenia. Twórcy zapewniają, że odprawienie rytuału gwarantuje pojawienie się nowych możliwości, odciągnięcie pecha oraz poprawę sytuacji życiowej. Świeca Odwróconego Działania i rytuał Anti-Jinx są szczególnie polecane dla osób borykających się z problemami finansowymi, zdrowotnymi czy miłosnymi.

Świeca Odwróconego Działania Anti-Jinx Ritual oczyszcza aurę i przyciąga bogactwo oraz pozwala pozbyć się pecha, klątw i uroków. Jej działanie jest przebadane i potwierdzone przez przez towarzystwa parapsychologiczne z całego świata.

anti-jinx-ritual-infografika

Biała magia przynosząca szczęście i pieniądze

Świeca Odwróconego Działania to podstawa praktyki magicznej i rytuału Anti-Jinx. To dzięki świecy rytuał uwalnia swoją dobroczynną moc i przyciąga szczęście oraz pieniądze. Jej moc opiera się na pradawnej sile ognia, który jest wykorzystywany we wszystkich praktykach magicznych oraz oddziaływaniu sprawczej mocy tego żywiołu na właściwie dobrane zioła umieszczone w specjalnych woskach. Świeca odwróconego działania ze względu na swój magiczny, ziołowy skład jest z jednym z najbardziej potężnych atrybutów rytuału przyciągającego pieniądze.

Świeca Odwróconego Działania przyciąga pieniądze i szczęście. Wzmacnia potęgę rytualnych praktyk, gdyż wytwarza pole energetyczne i roztacza przy tym aurę magicznych ziół. Zapach unoszący się w trakcie rytuału to znak, że świeca odwróconego działania zaczęła spełniać swoje funkcje.

 

Świeca Odwróconego Działania Anti Jinx – cena i gdzie ją kupić

swieca odwróconego działania- anti jinx ritual cena

Anti-Jinx to produkt, którego ilość jest ograniczona ze względu na sposób i miejsce produkcji (konieczność sprowadzania z Tybetu). Cena może się wahać w zależności od wybranej przez nas świecy oraz od obowiązujących promocji, dlatego warto na bieżąco śledzić stronę producenta i korzystać, jeżeli pojawia się zniżka.

Strona producenta jest też jedynym miejscem, w którym możliwy jest zakup oryginalnego produktu. Nie jest on dostępny na portalach aukcyjnych typu Allegro ani żadnych innych stronach. Jeśli pojawi się w takich miejscach, istnieje bardzo wysokie ryzyko, że mamy do czynienia z podróbką.

Czy Świeca Odwróconego Działania to oszustwo? Opinie, komentarze, forum

Do naszej redakcji przysyłacie mnóstwo maili z opiniami na temat  tego niezwykłego rytuału. Oto niektóre z nich:

Anna, lat 40: Jeszcze przed kilku laty uważałam się za osobę szczęśliwą. Nie wiedziałam, co to pech, problemy finansowe i zdrowotne. Byłam po prostu szczęśliwa i zadowolona ze swojego życia. Miałam rodzinę, pieniądze i zdrowie. Wszystko, czego potrzebowałam. Wkrótce okazało się, że była to iluzja. Ciężko zachorowałam i straciłam dużo pieniędzy. Zaczęłam mieć poważne problemy, gdy zagrożono mi eksmisją i zajęciem majątku przez komornika. Moja desperacja nie znała granic. Próbowałam wszystkiego. Przecież pracowałam, powinnam mieć pieniądze….Nie rozumiałam mojej sytuacji. Znalazłam kontakt do wróżki, która zajmuje się sprzedażą Świec Odwróconego Działania i specjalizuje się w wykonywaniu rytuału Anti-Jinx Ritual. Postanowiłam spróbować. Wykonywałam rytuał zgodnie z instrukcjami i to naprawdę działa. Moje życie zaczęło zmieniać się na lepsze. Dostałam propozycję jeszcze lepszej pracy. Powoli wychodzę z problemów. To niesamowite, że ta świeczka rzeczywiście pomaga. Polecam wszystkim w trudnej sytuacji materialnej.


Janusz, lat 50: Nie wierzyłem w magię. Czarną czy białą – bez różnicy. Dla mnie to stek bzdur dla nieudaczników. Wszystko się zmieniło, gdy nie byłem w stanie spłacić kredytu i straciłem pracę. Nie mogłem normalnie żyć. Moja siostra poleciła mi rytuał ze Świecą Odwróconego Działania. Nie wierzyłem w to, ale postanowiłem spróbować. Co mogłem stracić? Kupiłem świecę i już pierwszego dnia odprawiłem rytuał. Miną dzień pierwszy i kolejny. Sprawdziłem stan mojego konta….To mnie zamurowało. Na koncie były pieniądze. Nie wiem skąd, nie wiem jak, ale tam były. Po prostu. Od razu spłaciłem zaległe raty kredytu. I zacząłem odkładać na nowy samochód. Teraz mogę sobie na to pozwolić. Dla mnie ta świeca to rewolucja, która odwróci wszystko, co złe  w życiu. Cieszę się, że przestałem być sceptykiem i dałem sobie pomóc. Polecam dla niedowiarków! To działa.

 Jak przyciągnąć szczęście i pieniądze. Anti-Jinx Ritual – recenzja redakcji

Otrzymujemy wiele pozytywnych opinii o działaniu świecy i rytuale Anti-Jinx Ritual. Tak wiele zadowolonych użytkowników nie może się mylić. Świeca Odwróconego Działania rzeczywiście działa i odmienia życie ludzi. Wszyscy zadowoleni użytkownicy podkreślali poprawę sytuacji materialnej i powrót energii.  Większość z nich podkreślała, że cały rytuał działa ochronnie. Zdecydowana większość dostrzegła natychmiastową poprawę zaledwie po kilku odprawionych rytuałach. Jako redakcja jesteśmy zaskoczeni tak dużą ilością pozytywnych opinii o działaniu rytuału i świecy. Zachęcamy do dzielenia się opiniami na temat świecy i rytuału oraz dyskusji pod tekstem.

 

UWAGA!
Teraz 50% taniej!Promocja trwa do: do godziny 23.59

Jesteś nieszczęśliwy? Ziemskie sposoby Cię zawodzą?

Twoją ostatnią deską ratunku może okazać się magiczny rytuał, odprawiany przy zapalonej świecy odwróconego działania. Anti Jinx Ritual możesz odprawić w zaciszu domowym, w pełnym skupieniu, z dala od zgiełku. Pozaziemska moc pomoże wytworzyć wokół Twojej osoby silną aurę, sprawiając, że w końcu będziesz szczęśliwy, bogaty i zdrowy.

Ochroń swoją duszę przed urokami oraz klątwami i zadbaj o swoje szczęście już dziś!


Promocja trwa do: do godziny 23.59

Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja jest ograniczona czasowo

Specjalna Promocja: 50% RABATU + zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia z produktu

Odbierz zniżkę

50 komentarzy o “Anti-Jinx Ritual – rytuał przyciągający pieniądze i szczęście

 1. Pomocy!!! Kupiłam świece i nie wiem co dalej? Proszę podzielić się informacjami jak prawidłowo przeprowadzić rytuał krok po kroku. Z góry dziękuje 🙂

 2. Kupiłam świece jestem przed rytuałem czy to oznacza ze najpierw trzeba wypalić ciemna stronę czyli odpędzanie i potem każdego dnia inny rytuał jak wy robiliście czy wszystko razem od razu

 3. Hej,
  Wykonałam rytuał, świeca mi gasła, nie wiem co to znaczy. Ale dziś odebrałam pieniądze z Jack pot. Niewiele bo ok 40 zł, ale dobre i to☺ . Mam nadzieję że wygram więcej i szczęście będzie mi dopisywać.
  Pozdrawiam

  1. Zamawiane było stąd: https://bit.ly/2CkML9S

   Ja odprawiłam rytuał dwa tygodnie temu i moja sytuacja finansowa zaczęła poprawiać się. Miałam kilka problemów z pieniedzmi które wynikły z nieprzyjemnych losowych zdarzeń ale udało mi się je teraz rozwiazać. Z efektu jestem zatem zadowolona bo zaczynam konsekwentnie wychodzić na prostą. Wiec powiem tak jezeli ktoś ma wątpliwości to warto spróbowac i sie samemu przekonać jak to naprawde jest 🙂 Pozdrawiam i życzę wszystkim szczęścia i wyjścia z kłopotów, jakiekolwiek by one nie były 🙂

 4. Zamówiłam świecę.. chciałabym żeby już nie musieć martwić się o finanse.. jeśli będą efekty po rytuale, dam znać..

 5. Palę świecę od kilku dni.Kupilam też zdrapkę i były trzy wygrane niedużo ale były.Czekam na pomóc i mam nadzieję że wszystkie trudne sprawy złożą się.

  1. Jestem przerażona swoją sytuacją.Swieca już się dopalacze.Czas pokaże czy naprawdę ma tak dobre działanie

 6. Jak to jest. Czy wykonywany rytuał jest ogólny na zdrowie, kasę, i ściągnięcie pecha czy wszystko osobno?

  1. Świeca jest na jeden rytuał ale spróbuj dołączyć i sprawdź skuteczność innych rytuałów. Ja tak zrobię wykonam rytuał na odcięcie pecha

 7. Witam, zamierzam dokonać zakupu produktu. Jak tylko go otrzymam i użyję zgodnie z instruktażem, wystawię szczerą i prawdziwą opinię. Pozdrawiam, Rafał B. Holandia

 8. Jak długo odprawia się rytuał i czy ktoś może znalazł szczęście w życiu dzięki niej ?

 9. Działa, od dłuższego czasu próbowałem spotkań przez internet i zawsze trafiałem na jakieś dziwne kobiety. Dzień po odprawieniu rytuału do klatki wprowadziła się nowa sąsiadka, pomogłem jej z wnoszeniem rzeczy, a dziś mamy trzecią randkę!

 10. Przy przewodzeniu rytuału byłam bardzo podekscytowana co ciekawego i niesamowitego się stanie. Minął dzień i nic, drugi i nadal nic. Zastanawiałam się co jest nie tak postanowiłam poczekać jeszcze kilka dni. Mój chłopak o którego martwiłam się, że się rozejdziemy postanowił mi się oświadczyć. To był najlepszy dzień mojego życia

 11. Wygrałam w zdrapkę fajną kaskę! Myślałam dgługo nad zakupem, teraz nie żałuję! Jest nowy samochód i zostało jeszcze na karton świeczek 😉

  1. Basiu jeśli będę miała na ppodstawowe rachunki to poprę Twoje słowa narazie przeżywam straszne chwilę bo ciągle mam brak gotówki. Rytuał doprawiłam…

 12. Mój znajomy z pracy oddał mi pieniądze, które był dłużny od dłuższego czasu. Szok 😮

 13. Dziękuje za ten artykuł i wszystkim użytkownikom za opinie. Przekonaliście mnie, że warto zaufać tej świecy 🙂

 14. Moja przygoda ze świecą zaczęła się na dalekim wschodzie. Słyszałem od miejscowego szamana o rytuale przyciągajacym pieniądze. Później trafiłem na wasz artykuł. Dokładnie o nim mówił szaman. Teraz jestem szczęśliwym człowiekiem.

 15. Nie muszę sprowadzać samochodu z zagranicy, bo dzięki świecy stać mnie na nowy prosto z salonu.

 16. Udało mi się odpędzić pecha i to wszystko dzięki świecy. Niedawno udało mi się trafić główną nagrodę w grze losowej.

 17. świeca naprawdę super działa! Nie sądziłam, że kiedykolwiek uwierzę w magię, a jednak!!

 18. Koleżanka z bloku obok mi poleciła ten rytuał. Byłam sceptyczna, ale teraz mam naprawdę mase pieniędzy! Nie musze liczyć każdej złotówki.

 19. Ludzie, Uwierzcie! To naprawdę działa! moje życie odmieniło się o 180 stopni, a jeszcze niedawno myślałam o samobójstwu…. Dzięki Anti Jinx Ritual żyję pełnią życia. Nie traćcie swojego życia

 20. Super! Hajs się zgadza. Dobrze, że to kupiłem, teraz mam pieniądze na swoje przyjemnosci 😀

 21. Myślałam, że to tylko podstęp, a teraz żałuję, że tak późno zdecydowałam się na zakup tej świecy

  1. Drobne wygrane były ale mam nadzieje ze moją sytuacja poprawi się bardziej bo same trudności napotykam

   1. Pani Reniu bardzo prosił bym o kontakt z panią chciałem się pewnych rzeczy spytać jak ten rytuał odprawić

 22. No nie oczekiwałam jakiś spektakularneych efektów ale znalazlam dzisiaj pod moją klatką portfel, w środku było tylo 7 zł, wzięłam jako znalezne a portgel dzisiaj wrzuce do skrzynki bo był też w nim dowód z adresem. To na pewno dobra rzecz, a dobro powraca i mnoży się jak widać :))

 23. Działanie świecy pozytywnie mnie zaskoczyło. Właśnie zmieniam pracę na tą wymarzoną, a przyszły pracodawca zgodził się na moje warunki finansowe!

 24. Kupilam to i wczoraj wieczorem uzylam, dzisiaj chlopak ktory mi sie podoba zagadal do mnie i chyba jest zainteresowany 🙂

 25. Palę już drugi dzień, dzisiaj z rana udało mi się cudem uniknąc bardzo groźnego wypadku… więc coś już zaczyna się dziać

 26. Kupiłam,wykonałam rytuał zgodnie z zaleceniami na trudną sprawę,czekam na efekt,jeśli tylko coś się w tym temacie zmieni na pewno się podzielę …
  jak nie też napiszę …

  1. Czy to naprawdę działa proszę o kontakt w tej sprawie jak prawidłowo odprawić rytuał oraz jak długo czekać się na efekty chciałbym wygrać na loterii oraz nie martwić się ze nie stać mnie na nic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.