85 votes, average: 2,19 out of 585 votes, average: 2,19 out of 585 votes, average: 2,19 out of 585 votes, average: 2,19 out of 585 votes, average: 2,19 out of 5 (85 votes, average: 2,19 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Antisnore – Co to jest? Jak działa? Opinie – opaska przeciwko chrapaniu

antisnore-para-top

Problemów z powszechnie występującym chrapaniem nie należy bagatelizować. To w wyniku chrapania tracimy każdej nocy ok. 2,5h snu. 80% chrapiących stanowią mężczyźni. Lekarze rozróżniają chrapanie fizjologiczne – nieszkodliwe dla zdrowia oraz chrapanie patologiczne, które w skrajnych przypadkach jest szkodliwe dla zdrowia. Przyczyną chrapania jest utrudniony przepływ powietrza przez gardło. W patologicznym chrapaniu szczególnie niebezpieczny jest bezdech charakteryzujący się  brakiem przepływu powietrza przez krtań. Chrapanie jest częstą przypadłością osób z nieprawidłowościami w budowie dróg oddechowych. Mechanizm chrapania polega na zwiotczeniu pewnej części mięśni. Chroniczne chrapanie może prowadzić do zmęczenia, zaburzenia snu a nawet niedotlenienia organizmu. To problem, którego nie należy ignorować i natychmiast przystąpić do leczenia. Na rynku jest dostępnych wiele środków, których zadaniem jest likwidacja problemu chrapania. Jednym z ich jest opaska Antisnore. Przeczytaj artykuł i sprawdź czym jest? Jakie są efekty działania?

Chrapanie – Przyczyny

problem-z-chrapaniemChrapanie może być przyczyną obturacyjnego bezdechu sennego, który może doprowadzić do niedotlenienia mózgu, nadciśnienia tętniczego, jak również zawału. Chrapanie nie jest jednak uznawane za chorobę. Gdy gardło się zwęża chrapiący wydaje z siebie charakterystyczne dźwięki. W niektórych przypadkach może dojść do całkowitego odcięcia przepływu powietrza.

Najczęstszą przyczyną chrapania jest otyłość oraz skrzywienie przegrody nosowej, jak i przerostu nasady języka, przerostu migdałków podniebiennych.

Chrapanie – Jak zdiagnozować?

Liczba chrapiących rośnie wraz z wiekiem. Najczęściej chrapanie pojawia się po 50 roku życia. Jest to schorzenie powszechne wśród mężczyzn. Mężczyźni chrapią częściej niż kobiety. Jest to wynikiem odmiennej budowy obręczy szyi, w której znajduje się więcej tkanek. W celu wykluczenia bezdechu sennego konieczne jest badanie poligraficzne snu. Lekarz może zalecić również wykonanie tomografii dróg oddechowych oraz badanie drożności nosa.

Chrapanie – Jak leczyć?

W leczeniu problemu chrapania istotna jest dieta. Osoby utrzymujące prawidłową wagę ciała zazwyczaj nie chrapią.  Ważna jest rezygnacja z alkoholu, gdyż obezwładnia on tkanki miękkie. Odradza się również spanie na wznak. Język opada wówczas w kierunku gardła i blokuje przepływ powietrza.

W wielu przypadkach chrapanie jest wynikiem niedrożności dróg oddechowych, np. w wyniku kataru. Najlepszym sposobem jest stosowanie inhalacji. Wielu specjalistów poleca zabiegi chirurgiczne. Leczenie jest uzależnione od umiejscowienia problemu. W niektórych przypadkach polecana jest septoplastyka – korekcja przegrody krzyżowej oraz snoreplastyka infekcyjna polecana szczególnie dla osób z przerośniętym podniebieniem. Innym sposobem leczenia problemu chrapania jest termoablacja prądami o zmiennej częstotliwości radiowej.

Antisnore – Co to jest?

Antisnore to zaawansowana opaska zapobiegająca chrapaniu. Jest zbudowana z najwyższej jakości materiałów. Antisnore dzięki unikalnej konstrukcji motorycznej przywraca zdrowy sen. Biomechaniczna budowa opaski decyduje o jej skuteczności. Opaska jest wykonana z elastycznego materiału, dzięki temu dostosowuje się do kształtu każdej twarzy.

Antisnore – Jak działa?

Antisnore poprawia napięcie mięśni krtani, podtrzymuje je i likwiduje w ten sposób problem chrapania.  Antisnore poprawia jakość snu. Ponadto poprawia ukrwienie krtani i wzmacnia jej mięśnie, a przez to ułatwia oddychanie podczas snu. Opaska przywraca prawidłowe położenie krtani. Kuracja opaską może trwać od 14 do 21 dni.


!! Szukująca metoda, dzięki której gwiazdy przestają chrapać !!


 

Antisnore – Opinie

Do naszej redakcji nadsyłacie wiadomości z opiniami o opasce Antisnore. Oto niektóre z nich:

Paulina, lat 43. Nie mogę już dłużej słuchać jak mój mąż chrapię. Nie odpoczywa ani on, ani ja. Nie wiedziałam, co mam z tym zrobić. Miałam już dość ciągłego szturchania i wysyłania go, aby spał w salonie. Szukałam różnych środków. Bez skutku. W końcu trafiłam na opaskę Antisnore. Rzeczywiście mogę powiedzieć, że opaska ograniczyła chrapanie, ale nie zlikwidowała całego problemu. Walka z chrapaniem trwa nadal.


Antoni, lat. 60. „Mam problemy z chrapaniem odkąd pamiętam. To problem nie tylko dla mnie ale również dla mojej żony, a nawet pozostałych domowników. To niebezpieczna przypadłość. Nie leczyłbym tego, gdyby nie to, że od czasu do czasu doświadczam bezdechu sennego, który może źle się skończyć. Trafiłem na opaskę Antisnore. Plusem jest to, że łatwo dostosowuje się do kształtu twarzy. Rzeczywiście w pewnym stopniu podtrzymuje prawidłowe położenie krtani, ale w dalszym ciągu chrapię. Chyba muszę się zdecydować na operację.”

Antisnore – Opinie redakcji

chrapanieAntisnore to produkt nowy na rynku. Przeszukiwaliśmy internet w poszukiwaniu opinii na temat opaski Antisnore. Dostaliśmy również wiele wiadomości z opiniami. Jednak rozbieżność opinii nie pozwala nam na polecenie lub odradzenie produktu. Warto mieć na względzie własne bezpieczeństwo i zdrowie. Mamy nadzieję, że artykuł pozwoli wam podjąć właściwą i przede wszystkim bezpieczną decyzję. Zapraszamy do dyskusji pod tekstem i dzielenia się opiniami na temat opaski Antisnore

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *