0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Avenis – działanie, cena, opinie – produkt zagęszczający włosy

Avenis - działanie, cena, opinie - produkt zagęszczający włosy

Nasze społeczeństwo wyraźnie się starzeje. Niestety, wraz z wiekiem włosy stają się rzadsze i bardziej łamliwe.  Powoduje to niezadowolenie i frustracje. Wielu ludzi błędnie myśli,  że z tą dolegliwością nie można sobie poradzić. Już od jakiegoś czasu można zaobserwować produkty, które mają za zadanie pomóc w zwalczeniu tego schorzenia.  Ciekawym produktem, może okazać się Avenis. Jednak czy jest on tak skuteczny jak przekonuje producent ? Czy w sposób skuteczny i co ważne bezpieczny pozwoli pozbyć się problemu ze zbyt rzadkimi włosami? Specjalnie dla naszych czytelników postanowiliśmy sprawdzić czy produkt, który ma pomóc zagęścić włosy już w 30 sekund jest warty zakupu.

Avenis  – Czym jest ?

Avenis to środek zamknięty w niewielkim walcowatym opakowaniu. W środku znajdują się pocięte kreatynowe włókna, które mają za zadanie połączyć się z włosami. Włókna te muszą być naładowane elektrostatycznie, co pozwala im na utrzymanie się na włosach nawet w czasie wiatru czy opadów.

Avenis – Sposób aplikacji

Avenis - działanie, cena, opinie - produkt zagęszczający włosy

Na samym początku należy umyć dokładnie włosy i je dokładnie wysuszyć.  Ważne, aby ręcznik był suchy i czysty.  Następnie układamy dowolną fryzurę. Kolejnym krokiem jest wstrząśnięcie pojemnikiem trzymanym poziomo ( by nie zablokować sitka) odpowiedniej ilości składników, aż do zakrycia włosów.  Włosy należy delikatnie gładzić za pomocą dłoni, szczotki lub grzebienia. Jeśli decydujemy się na grzebień warto by był on z nieco szerszym rozstawienia włosia niż standardowe.  Aby wzmocnić przyczepność włosy poleca się spryskać lakierem. Efekt powinien utrzymać się  do kolejnego mycia włosów.  Całość aplikacji to czas około 30 sekund.


Wyciekła informacja o metodzie gwiazd na zwiększenie objętości włosów …


Avenis – Cena oraz miejsce zakupu

Produkt Avenis jest dostępny jedynie w internecie. Bez trudu można odnaleźć liczne aukcje internetowe.  Szczerze odradzamy taką metodę. Jeśli już decydujecie się na zakup Avenis warto to robić z jedynego pewnego źródła jakim jest producent. Tylko w tym wypadku mamy pewność, że produkt jest bezpieczny. Poza tym zdecydowanie łatwiej jest zwrócić taki produkt, jeśli efekty okażą się niewystarczające. Warto o tym pomyśleć przed złożeniem zakupu.  Oprócz środka, w zestawie otrzymamy  podkładkę AVENIS Optimizer ułatwiającą nałożenie kosmetyku na przednią linię włosów. Koszt tego preparatu to 24 zł w przypadku wariantu mini starczającym na 3 aplikacje oraz 69 zł w przypadku wersji standard, która ma wystarczyć na 30 aplikacji.

Avenis – Opinie użytkowników

Postanowiliśmy spytać o opinie osób, które stosowały już ten produkt. Zgodziły się podzielić swoimi opiniami o Avenis. Oto co mówią o skuteczności :

Barbara, Katowice

Na Avenis trafiłam przypadkowo w internecie. Pomyślałam, że może warto spróbować i tak też zrobiłam. Kupiłam mniejszą wersję, bo chciałam tylko spróbować.  Dobrze zrobiłam. Produkt faktycznie zagęszcza włosy, jednak jego wytrzymałość pozostawia wiele do życzenia. Już po kilku godzinach te całe włókna zaczęły odpadać od moich włosów przez co wyglądałam okropnie.

Mariola, Łomża 

Moja przygoda z Avenis była stosunkowo krótka. Powiem wam szczerze, że to naprawdę dobry produkt, jednak na krótki czas. Włókna odpadają już po kilku godzinach. Jeśli, więc macie tylko max 4 godzinną imprezę i chcecie zagęścić włosy to ten produkt zdecydowanie wam pomoże. Jeśli jednak idziecie na wesele czy inną  dłuższą zabawę  to może warto poszukać czegoś innego.

Avenis – Recenzja

Avenis - działanie, cena, opinie - produkt zagęszczający włosyPo przeanalizowaniu wszystkich zebranych informacji nie jesteśmy w stanie podjąć się oceny produktu zagęszczającego włosy Avenis.  Wiele osób zwraca uwagę, że produkt jest tylko 1 składnikowy więc nie jest to nic nadzwyczajnego i można go stworzyć samemu za zdecydowanie mniejsze pieniądze. Inne głosy mówią, że za komfort należy się odpowiednia zapłata. Jeśli chodzi o skuteczność, to również tutaj zdania są podzielone. Części osób produkt po prostu nie pomógł, inni natomiast skarżą się, że kreatynowe włókna już po kilku godzinach odpadają a wygląd jest nieestetyczny. Są oczywiście również takie osoby, które bardzo sobie chwalą efekt stosowania Avenis. W związku z tak podzielonymi opiniami uważamy, ze rzetelna ocena jest niemożliwa.  Zalecamy wszystkim analizę własnych potrzeb i przemyślaną decyzję. Czy taki produkt jest wam zdecydowanie niezbędny. Może uda się odnaleźć coś co będzie jednoznacznie wskazywało na skuteczność?

Podobne artykuły

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *