45 votes, average: 2,98 out of 545 votes, average: 2,98 out of 545 votes, average: 2,98 out of 545 votes, average: 2,98 out of 545 votes, average: 2,98 out of 5 (45 votes, average: 2,98 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Avenis – działanie, cena, opinie – produkt zagęszczający włosy

Avenis - działanie, cena, opinie - produkt zagęszczający włosy

Nasze społeczeństwo wyraźnie się starzeje. Niestety, wraz z wiekiem włosy stają się rzadsze i bardziej łamliwe.  Powoduje to niezadowolenie i frustracje. Wielu ludzi błędnie myśli,  że z tą dolegliwością nie można sobie poradzić. Już od jakiegoś czasu można zaobserwować produkty, które mają za zadanie pomóc w zwalczeniu tego schorzenia.  Ciekawym produktem, może okazać się Avenis. Jednak czy jest on tak skuteczny jak przekonuje producent ? Czy w sposób skuteczny i co ważne bezpieczny pozwoli pozbyć się problemu ze zbyt rzadkimi włosami? Specjalnie dla naszych czytelników postanowiliśmy sprawdzić czy produkt, który ma pomóc zagęścić włosy już w 30 sekund jest warty zakupu.

Avenis – co to jest?

Avenis to środek zamknięty w niewielkim walcowatym opakowaniu. W środku znajdują się pocięte kreatynowe włókna, które mają za zadanie połączyć się z włosami. Włókna te muszą być naładowane elektrostatycznie, co pozwala im na utrzymanie się na włosach nawet w czasie wiatru czy opadów.

Jak stosować Avenis? Sposób aplikacji

Avenis - działanie, cena, opinie - produkt zagęszczający włosy

Na samym początku należy umyć dokładnie włosy i je dokładnie wysuszyć.  Ważne, aby ręcznik był suchy i czysty.  Następnie układamy dowolną fryzurę. Kolejnym krokiem jest wstrząśnięcie pojemnikiem trzymanym poziomo ( by nie zablokować sitka) odpowiedniej ilości składników, aż do zakrycia włosów.  Włosy należy delikatnie gładzić za pomocą dłoni, szczotki lub grzebienia. Jeśli decydujemy się na grzebień warto by był on z nieco szerszym rozstawienia włosia niż standardowe.  Aby wzmocnić przyczepność włosy poleca się spryskać lakierem. Efekt powinien utrzymać się  do kolejnego mycia włosów.  Całość aplikacji to czas około 30 sekund.


Wyciekła informacja o metodzie gwiazd na zwiększenie objętości włosów. Kliknij i dowiedz się, co robią!!


Ile kosztuje Avenis? Cena oraz miejsce zakupu

Produkt Avenis jest dostępny jedynie w internecie. Bez trudu można odnaleźć liczne aukcje internetowe.  Szczerze odradzamy taką metodę. Jeśli już decydujecie się na zakup Avenis warto to robić z jedynego pewnego źródła jakim jest producent. Tylko w tym wypadku mamy pewność, że produkt jest bezpieczny. Poza tym zdecydowanie łatwiej jest zwrócić taki produkt, jeśli efekty okażą się niewystarczające. Warto o tym pomyśleć przed złożeniem zakupu.  Oprócz środka, w zestawie otrzymamy  podkładkę AVENIS Optimizer ułatwiającą nałożenie kosmetyku na przednią linię włosów. Koszt tego preparatu to 24 zł w przypadku wariantu mini starczającym na 3 aplikacje oraz 69 zł w przypadku wersji standard, która ma wystarczyć na 30 aplikacji.

Avenis – Opinie użytkowników

Postanowiliśmy spytać o opinie osób, które stosowały już ten produkt. Zgodziły się podzielić swoimi opiniami o Avenis. Oto co mówią o skuteczności :

Barbara, Katowice: Na Avenis trafiłam przypadkowo w internecie. Pomyślałam, że może warto spróbować i tak też zrobiłam. Kupiłam mniejszą wersję, bo chciałam tylko spróbować. Okazało się, że produkt faktycznie zagęszcza włosy, jednak jego wytrzymałość jest trochę krótsza niż się spodziewałem. Trzeba mieć to na uwadze.


Mariola, Łomża: Moja przygoda z Avenis była stosunkowo krótka. Powiem wam szczerze, że to naprawdę dobry produkt, jednak na krótki czas. W moim przypadku włókna odpadły już po kilku godzinach. Jeśli więc macie kilkugodzinną imprezę i chcecie zagęścić włosy, to ten produkt zdecydowanie wam pomoże. Jeśli jednak idziecie na wesele czy inną dłuższą zabawę to trzeba przemyśleć wzięcie produktu ze sobą albo skorzystanie z innego.

Avenis – Recenzja

Avenis - działanie, cena, opinie - produkt zagęszczający włosyPo przeanalizowaniu wszystkich zebranych informacji nie jesteśmy w stanie podjąć się jednoznacznej oceny produktu zagęszczającego włosy Avenis. Jeśli chodzi o skuteczność, to zdania są podzielone. Część stosujących podkreśla, że kreatynowe włókna odpadają szybciej niż się spodziewali. Są oczywiście również takie osoby, które bardzo sobie chwalą efekt stosowania Avenis i są w pełni usatysfakcjonowane działaniem preparatu.

W związku z tak podzielonymi opiniami uważamy, ze jednoznaczna ocena jest niemożliwa. Zalecamy wszystkim dokładną analizę własnych potrzeb i przemyślaną decyzję. Może lepiej poszukać czegoś, co wyeliminuje problem od podstaw i pomoże wam odzyskać naturalnie gęste włosy? Decyzja należy do was.

Post z kategorii :

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *