33 votes, average: 4,51 out of 533 votes, average: 4,51 out of 533 votes, average: 4,51 out of 533 votes, average: 4,51 out of 533 votes, average: 4,51 out of 5 (33 votes, average: 4,51 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Buzdyganek Naziemny – Tribulus Terrestris – Działanie, Opinie

Buzdyganek Naziemny - Tribulus Terrestris - Działanie, Opinie

Buzdyganek naziemny zwany również Tribulus Terrestris jest to cudowne zioło pochodzące z dalekiej Azji (Chiny i Indie). Stosowany jest od tysięcy lat w tamtych rejonach w medycynie naturalnej. W Europie stał się popularny od 1990 roku, dzięki sukcesom osiąganych przez Bułgarskich sztangistów na olimpiadzie. Jednak buzdyganek znajduje swoje zastosowanie nie tylko wśród sportowców. Swoje cudowne właściwości przekazuje również w sferze związanej z problemami seksualnymi. Warto przyjrzeć się bliżej tej magicznej roślinie. W tym artykule znajdziesz odpowiedzi na wszelkie nurtujące Ciebie pytania. Poznasz między innymi działanie, dawkowanie, a także opinie osób stosujących Tribulus Terrestris.

Buzdyganek naziemny – Tribulus Terrestris – Działanie

Buzdyganek naziemny ma wiele zastosowań we współczesnym leczeniu dolegliwości i schorzeń. Najczęściej jest stosowany, by przynieść następujące efekty:

  • Znaczna poprawa zdolności seksualnych – wpływa przede wszystkim na libido
  • Wspomaga wywołanie erekcji oraz jej utrzymanie
  • Poprawia sprawność seksualną
  • Podnosi poziom testosteronu oraz wspomaga budowę masy mięśniowej
  • Pomaga w przypadku niepłodności
  • Wspomaga pracę układu moczowego
  • Poprawia naszą wydolność oraz dostarcz pokłady energii
  • Reguluje ciśnienie krwi
  • Pozytywny wpływ na nerki

Jak więc możemy zauważyć Tribulis Terrestris ma niezwykle szerokie działanie. Część z nich została potwierdzona przez wybitnych naukowców.

Buzdyganek naziemny – Tribulus Terrestris – Dawkowanie

Jeżeli chcemy zacząć stosować buzdyganek naziemny, prawdopodobnie  otrzymamy go jedynie jako ekstrakt w formie tabletek lub kapsułek. Ogólnie przyjęto, że dawki jakie są dla nas wskazane powinny się wahać w granicach 250-750 mg ekstraktu. Wszystko jest oczywiście uzależnione od nasz indywidualnych predyspozycji oraz potrzeb. Ważnym jest by zwracać uwagę na stężenie ekstraktu zawartego w tabletkach. Warto zapoznać się z ulotką dołączaną do suplementu, którym mamy zamiar się wspomagać.

Buzdyganek naziemny – Tribulus Terrestris – Skutki uboczne, przeciwwskazania

W przypadku stosowania Tribulus Terrestris nie powinniśmy się raczej obawiać o skutki uboczne. Są one po prostu bardzo rzadko stwierdzane. Jednak jeżeli występują, wówczas mają łagodny przebieg / charakter. Najczęściej stwierdzane są bóle brzucha i nudności.

Buzdyganek naziemny – Tribulus Terrestris – Opinie

Buzdyganek Naziemny - Tribulus Terrestris - Działanie, OpinieNa temat działania buzdyganka naziemnego trwa burzliwa dyskusja na forach przeznaczonych dla sportowców / kulturystów. Wielu panów rzeczywiście zauważyło efekty stosowania tribulus, zachwalając przybycie energii oraz poprawę kondycji. Przełożyło to się także na proces budowy masy mięśniowej. Jednak warto zauważyć, że Buzdyganek naziemny coraz częściej zaczyna wchodzić w skład suplementów na problemy seksualne mężczyzn. Jego zadaniem jest ogólna poprawa naszego życia seksualnego, poprzez pozytywny wpływ na popęd seksualny oraz ogólnie nasze zdolności. Wiele osób potwierdziło korzystne działanie tribulus terrestris, wskazując że świetnie oddziałuje na erekcję, wywołując ją, a następnie utrzymując. 

Niezwykle ważnym faktem jest to, że wśród opinii jakie możemy znaleźć w internecie, nikt nie skarży się na skutki uboczne spowodowane przyjmowaniem buzdyganka.  Warto się zastanowić nad zakupem Buzdyganka naziemnego i sprawdzić czy jest w stanie przynieść rzeczywiście takie rezultaty, jakie opisywane są na polskich forach.
Przykładowe suplementy zawierające w składzie buzdyganek naziemny:
GH Balance – Naturalny hormon wzrostu
Eron Plus – Kapsułki na problemy z erekcją
Penidex Extra – Tabletki na poprawę życia seksualnego

 

2 komentarzy o “Buzdyganek Naziemny – Tribulus Terrestris – Działanie, Opinie

  1. Tyle się przewija suplementów zawierających tribulus terrestris to coś musi być na rzeczy. Fajnie w tym artykule zostało wszystko opisane, oby więcej takich publikacji w internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *