0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Calminax na poprawę słuchu i szum uszny. Czy Calminax jest skuteczny?

Tabletki Calminax

XXI wiek to z pewnością okres, w którym problemy ze słuchem dotyczą największego odsetku społeczeństwa w historii. Uszkodzenia układu słuchowego, które kiedyś były chorobą typową dla ludzi starszych oraz pracujących w określonych zawodach, są dzisiaj zmorą wielu coraz młodszych osób. Specjaliści od lat próbują odwrócić ten trend, z jednej  strony prowadząc szeroko zakrojone akcje uświadamiające o problemie, a z drugiej opracowując nowe preparaty służące odwróceniu uszkodzeń u osób słabo słyszących. Jednym z takich produktów jest Calminax – naturalne tabletki, które według zapewnień producenta mają usunąć szumy uszne oraz poprawić kondycję układu słuchowego w bezpieczny i szybki sposób. Czy Calminax na pewno działa?

Calminax na problemy ze słuchem. Czym są szumy uszne? Czy są groźne?

Szumy uszne to dolegliwość polegająca na słyszeniu specyficznych dźwięków w uszach lub głowie. Według osób cierpiących na tą dolegliwość są to różne dźwięki, które mogą się znacznie różnić w zależności od pacjenta. Niektórzy z nich skarżą się na ciągły pisk w jednym lub obu uszach, inni narzekają na rytmiczne dudnienie lub gwizdy.

Specjaliści są zgodni – szumy uszne są dolegliwością doskwierającą bardzo wielu osobom. Co gorsza, ich liczba z roku na rok rośnie, a mała świadomość społeczna o chorobie nie pomaga w jej zwalczaniu. Większość osób myli szumy uszne z migrenami lub mocnymi bólami głowy. Kiedy więc można mówić o szumach usznych? Według ludzi zajmującymi się laryngologią o stan swojego układu słuchowego należy martwić się, gdy objawy typowe dla tego schorzenia występują przynajmniej raz w trakcie tygodnia i trwają dłużej niż pięć minut.

Skąd biorą się szumy uszne?

Calminax na słuch
Szumy uszne występują u coraz większej ilości osób

Często nawet najlepszym lekarzom nie udaje się ustalić jednej bezpośredniej przyczyny szumów usznych. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że sporą część urazów powodują zakłócenia w pracy mózgu, który zniekształca odbierane sygnały dźwiękowe. Istnieje jednak wiele czynników środowiskowych, który mogą wywoływać problemy ze słuchem, w tym szumy uszne. Oto przyczyny najczęściej wymieniane przez specjalistów:

– pozostałości po urazach czaszki;

– wszelkiego rodzaju infekcje górnych dróg oddechowych (jama nosowa oraz gardło);

– uszkodzenia mechaniczne układu słuchowego;

– zbyt duża ilość woskowiny w uszach;

– urazy poszczególnych nerwów i mięśni;

– nadciśnienie tętnicze;

– stwardnienie rozsiane;

– niepożądane działanie leków takich jak na przykład chinina i kwas acetylosalicylowy;

– stres;

– warunki środowiskowe takie jak słuchanie głośnej muzyki, życie w dużym mieście, praca w głośnych miejscach.

Jak widać, szumy uszne mogą mieć wiele przyczyn. Specjaliści zauważyli jednak, że coraz większa ilość pacjentów choruje ze względu na dwie z wymienionych wyżej przyczyn. Nie jest zaskoczeniem, że są to stres oraz warunki środowiskowe.

Czy szumy uszne są groźne?

Chociaż schorzenie nie wydaje się na pierwszy rzut oka groźne, może bardzo mocno obniżyć komfort życia. Osoby cierpiące na szumy uszne wskazują, że z ich powodu nie mogą poprawnie funkcjonować w praktycznie żadnym elemencie życia. Brak poczucia wyciszenia w chwilach relaksu, niemożność skupienia uwagi w czasie pracy lub nauki, a w końcu problemy z zaśnięciem powodują, że to schorzenie może bardzo mocno wpływać na codzienne życie oraz obowiązki. Niestety, w ostatnich czasach coraz bardziej widoczna jest korelacja między chorowaniem na szumy uszne i depresją.

Calminax – skład i działanie tabletek

Skład Calminax
Miłorząb japoński od wieków wykorzystywany jest w medycynie

Skład tabletek Calminax jest w pełni naturalny i ma zapewniać pozytywne skutki przyjmowania preparatu:

  • Miłorząb japoński – azjatycka roślina używana od lat w przemyśle farmaceutycznym. Poprawia ukrwienie obwodowe oraz mózgowe, co może pozytywnie wpłynąć na odbiór sygnałów dźwiękowych przez mózg;
  • Cynk – ma wiele zastosowań medycznych, między innymi zwalcza niedokrwistość, która może być przyczyną problemów ze słuchem i prawidłową reakcją mózgu na dźwięk;
  • Magnez – poprawia pracę układu krążenia mózgu, co pozytywnie wpływa na proces odbierania dźwięków;
  • Witaminy B6 i B12poprawiają pracę ucha wewnętrznego oraz zapobiegają powstaniu anemii, która często ma wpływ na powstawanie szumów usznych;

Naturalny skład i nowoczesny proces wytwarzania tabletek mają według producenta w efektywny i bardzo szybki sposób odbudować uszkodzenia powstałe w układzie słuchowym chorego. Preparat jest polecany szczególnie osobom mieszkającym na co dzień w dużych miastach oraz pracujących w warunkach narażających słuch.

Efekty stosowania Calminax

Calminax na szumy uszneProducent tabletek Calminax zapewnia, że kuracja jest całkowicie naturalna i bezpieczna. Składniki pochodzą z organicznych upraw, które są regularnie kontrolowane. Przyjmowanie tabletek nie powoduje skutków ubocznych i jest zalecane bez względu na wiek chorego. Jako główne efekty stosowania Calminax producent wymienia:

  • całkowita redukcja szumów usznych – główne działanie produktu;
  • poprawa słuchu do 85 % – Calminax regeneruje powstałe już uszkodzenia układu słuchowego. Słuch po kuracji ma być lepsze niż przed powstaniem uszkodzeń;
  • lepsza pamięć – specjaliści, na których powołuje się producent uważają, że regularna suplementacja z Calminax pozwala zwiększyć ilość efektywnie przyswajanych informacji nawet o 75%.

Calminax – opinie

Aby obiektywnie ocenić Calminax szukaliśmy najbardziej obiektywnych oraz miarodajnych opinii w Internecie. Oto dwie z nich:

Mirosław, lat 56: Calminax otrzymałem w prezencie urodzinowym od moich dzieci. Razem z nim dostałem aparat słuchowy. Byłem odrobinę zdziwiony, co prawda skarżyłem się im na to, że ciągle słyszę dziwne dzwonienie w uszach oraz czasem mam problem ze zrozumieniem co do mniej mówią, ale nie myślałem, że jest to aż tak widoczne. Postanowiłem stosować tabletki zamiast aparatu ze względu na jego wygląd. Po dwóch tygodniach użytkowania nie zauważyłem znaczącej różnicy. Mój słuch może rzeczywiście trochę się poprawił, a szumy były rzadsze, ale możliwe że sam to sobie wmawiałem. Wtedy zdecydowałem się założyć również aparat. Efekt był zaskakujący – słyszałem wszystko głośno i wyraźnie. Nadal stosowałem tabletki w celu usunięcia szumu w uszach. Po trzech miesiącach suplementacji mogę powiedzieć jedno – szumy są rzadsze, a mój słuch bardzo się polepszył, jednak jest to raczej efekt noszenia aparatu słuchowego.”

Zosia, lat 19: „Jestem młodą dziewczyną, więc możecie sobie wyobrazić moje przerażenie, kiedy dotarło do mnie, że słyszę o wiele gorzej od moich rówieśników. Nie ty było jednak najgorsze. Najbardziej przerażały mnie ciągłe szumy w mojej głowie. Naprawdę, w pewnej chwili myślałam, że wariuję, gdy w sali lekcyjnej podczas testu słyszałam ciągłe piszczenie. Nie mogłam z tego powodu spać, byłam wiecznie zmęczona i przewrażliwiona. W końcu zdecydowałam się na opowiedzenie o moim problemie rodzicom. Była to najlepsza decyzja w moim życiu. Zrobili oni dwie rzeczy – kupili mi Calminax oraz zapisali do lekarza specjalisty. Zaczęłam przyjmować preparat, jednak nie widziałam poprawy. W końcu lekarz odesłał mnie do psychologa. I to mi naprawdę pomogło! Okazało się, że moje problemy wynikają z ciągłego stresu. Psycholog przedstawił mi wiele ćwiczeń relaksujących, po wykonaniu których mój szum uszny znika! Wciąż przyjmuję również Calminax. Wątpię, by to on odpowiadał za poprawę mojego stanu, jednak wolę nie ryzykować powrotu szumów.”

Gdzie kupić Calminax? Ceny preparatu na szumy uszne

Calminax jest nie jest dostępny w aptekach stacjonarnych, tabletki można kupić tylko w Internecie. Producent ostrzega przed zakupem preparatu na stronach aukcyjnych typu Allegro z uwagi na często występujące tam podróbki. Najpewniejszym źródłem, z którego można kupić produkt to strona producenta. Regularna cena Calminax wynosi 317 złotych. Nie jest to mała kwota, jednak należy pamiętać  o dwóch kwestiach. Po pierwsze, alternatywą dla tabletek są o wiele droższe aparaty słuchowe, które poza cena są również o wiele mniej wygodne. Po drugie, producent często oferuje produkt po niższej promocyjnej cenie. Zniżki sięgają nawet 50%.

Ocena Calminax. Czy usuwa szum uszny?

Calminax jest produktem, który miał wyjść naprzeciw coraz większemu problemowi w naszym społeczeństwie, jakim są problemy ze słuchem, szczególnie z szumem usznym. Czy jednak Calminax naprawdę zdaje egzamin? Producent preparatu obiecuje szybką i efektywną poprawę stanu układu słuchowego za pomocą naturalnej i bezpiecznej kuracji. Oferta brzmi naprawdę dobrze. Niestety, opinie użytkowników nie są tak pozytywne. W związku  z tym nie możemy w stu procentach polecić używania Calminax.

UWAGA!
Teraz do 220 zł taniej!Promocja trwa do: do godziny 23.59

Plastry AcuWellness Patches już teraz są dostępne w Polsce!

Rewolucyjny produkt z Azji  trafił do Europy! Nowoczesne wykorzystanie akupunktury, dzięki któremu pozbędziesz się bólów mięśniowych oraz ich przykrych smutków! Zaufaj metodzie, której uwierzyły miliony!

Masz dosyć bólu głowy i ciągłego szumu w uszach? Znów chcesz być w stanie skupić się na codziennym życiu?  Dni bez szumu usznego są na wyciągnięcie reki – wejdź teraz i zamów AcuWellness Patches!


Promocja trwa do: do godziny 23.59

Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja jest ograniczona czasowo

Specjalna Promocja: Do 220 zł RABATU + zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia z produktu

Odbierz zniżkę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *