147 votes, average: 1,42 out of 5147 votes, average: 1,42 out of 5147 votes, average: 1,42 out of 5147 votes, average: 1,42 out of 5147 votes, average: 1,42 out of 5 (147 votes, average: 1,42 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

DiaRemedium. Chińskie plastry przeciwcukrzycowe – czy naprawdę działają?

diaremedium opinie cena efekty - czy zwalcza cukrzyce

DiaRemedium to plastry przeciwcukrzycowe. Mają eliminować objawy cukrzycy, normalizować ciśnienie krwi oraz wzmacniać pracę serca. Są wskazane w obniżaniu poziomu cholesterolu i oczyszczaniu ciała z toksyn. Poznaj działanie, cenę i opinie o plastrach.

Cukrzyca to przewlekłe schorzenie, którego przyczyną jest zaburzenie wydzielania insuliny. Charakteryzuje się podwyższonym poziomem cukru we krwi. To poważna choroba, która wymaga opieki lekarskiej.

Nowością w leczeniu cukrzycy mają być plastry przeciwcukrzycowe DiaRemedium. Czy rzeczywiście działają i pozwalają pozbyć się objawów cukrzycy? Poznaj opinie, efekty stosowania i cenę.

DiaRemedium – co to jest?

DiaRedmedium są to organiczne, transdermalne plastry antycukrzycowe, które powstały w oparciu o składniki wykorzystywane w medycynie chińskiej. Plaster jest naklejany na podeszwę pięty. Składniki aktywne mają przenikać do organizmu i normalizować poziom glukozy we krwi, dodatkowo pomagając w leczeniu objawów cukrzycy typu 2. Plastry mają eliminować takie objawy, jak problemy z pamięcią, częste oddawanie moczu, drętwienie i ból kończyn.

Jak działa DiaRemedium? Działanie i skutki uboczne

Z oferty wynika, że plastry antycukrzycowe mają za zadaniecukrzyca typu 2:

  • pomagać w regulacji równowagi hormonalnej organizmu,
  • wzmacniać sciany naczyń krwionośnych,
  • normalizować ciśnienie krwi,
  • wzmacniać pracę serca,
  • obniżać poziom cholesterolu,
  • wzmacniać odporność organizmu,
  • oczyszczać ciało z toksyn.

Producent deklaruje, że preparat nie powoduje skutków ubocznych i wspomaga proces leczenia cukrzycy. 

DiaRemedium – skład plastrów

Jak zapewnia producent, plastry składają się z wyłącznie naturalnych składników. W skład produktu wchodzą:

 • Dzięgiel chiński (Angelica Sinensis) – stosowany w chorobach krążenia, ma leczyć zapalenia, infekcje, zmęczenie, obniżać wysokie ciśnienie krwi, które zawsze towarzyszy cukrzycy,
 • Opornik łatkowaty (Radix Pueraria) – stosowany tradycyjnie w leczeniu biegunek, głuchoty oraz chorób układu krążenia,
 • Korzeń R. glutiniosa – w medycynie chińskiej stosowany jako lek ziołowy na zapalenie stawów,
 • Radix Paenioae Rubra – składnik aktywny – w medycynie chińskiej jest to popularny składnik w leczeniu cukrzycy, odżywia wątrobę i nerki,
 • Kolcowój pospolity (Lycium barbarum) – jest źródłem przeciwutleniaczy, które zwalczają wolne rodniki. Ma chronić komórki przed utlenianiem, spowalniać proces starzenia, zwalczać wszelkie typy cukrzycy.

Jak stosować DiaRemedium? Dawkowanie, stosowanie, na ile wystarczy

Producent zaleca stosowanie plastrów w następujących krokach:

 1. Przetrzeć stopę mokrym ręcznikiem.
 2. Otworzyć opakowanie z plastrami i zdjąć folię ochronną.
 3. Przykleić plaster do podeszwy stopy.
 4. Nosić plaster po 8 godzin przez 3-4 dni.
 5. Strefę, do której był przyklejony plaster, umyć ciepłą wodą.

Jak wynika z oferty, zalecany jest 24-dniowy cykl leczenia. Po przyklejeniu plastra należy masować stopę przez 1-2 minuty, aby mieszanka ziół szybciej przedostała się do skóry. Należy kontynuować leczenie przez 8 dni. Zaleca się 2-3 cykle dla uzyskania lepszych wyników.

W opakowaniu znajduje się pięć plastrów wielokrotnego użytku. Z oferty wynika, że plastry nie uszkadzają skóry i mogą być stosowane również w nocy.


Zgodnie z badaniami naukowymi, 9 na 10 osób była lub jest zarażona pasożytami. Ten PROSTY sposób powoduje, że unikają Cię jak ognia!!


Ile kosztuje DiaRemedium ? Cena i gdzie kupić

diaremedium cenaPlastry DiaRemedium możliwe są do nabycia na oficjalnej stronie producenta. Nie można ich kupić na Allegro ani w aptekach.

 Cena jest uzależniona od wybranego pakietu:

 • 1 pakiet – 139 zł,
 • 2 pakiety + 1 gratis – 235 zł,
 • 3 pakiety + 2 gratis – 369 zł.

DiaRemedium – opinie. Czy wspomaga leczenie cukrzycy?

Plastry przeciwcukrzycowe to nowość na rynku. Czy tego rodzaju produkt naprawdę może działać?

Na naszą skrzynkę pocztową nie dostaliśmy żadnych recenzji bezpośrednio od użytkowników, którzy stosowaliby ten produkt i chcieliby podzielić się swoimi doświadczeniami. Sporo informacji można natomiast znaleźć w Internecie. Po skorzystaniu z wyszukiwarki okazuje się, że w mediach społecznościowych, na stronach internetowych oraz forach znajduje się sporo opinii i komentarzy na temat preparatu DiaRemedium. Znalezienie ich nie nastręcza żadnego kłopotu.

Czy warto kupić DiaRemedium?

diaremedium czy działaJako redakcji nie podejmujemy się odpowiedzi na to pytanie. Radzimy zapoznać się z opiniami użytkowników dostępnymi w sieci i samodzielnie podjąć decyzję. Pamiętajmy, że gdy chodzi o nasze zdrowie, zakupy powinny być zawsze gruntownie przemyślane. Cukrzyca to poważne schorzenie, którego nie można bagatelizować. Nieleczona lub niewłaściwie leczona cukrzyca może spowodować poważne powikłania, a w skrajnych wypadkach – nawet zgon.

Dlatego jedyne, do czego możemy zachęcić, to nieigranie ze zdrowiem. Warto, by osoby chore na cukrzycę przed ewentualnym zakupem skonsultowały się z lekarzem.

Mamy nadzieję, że artykuł pomoże wam podjąć właściwą decyzję. Polecamy przemyślenie zakupu. Jednak ostateczna decyzja należy do was.

Jeśli stosowaliście te plastry i chcecie podzielić się wrażeniami nt. tego, czy pomogły w leczeniu cukrzycy, dzielcie się opiniami w komentarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *