33 votes, average: 1,84 out of 533 votes, average: 1,84 out of 533 votes, average: 1,84 out of 533 votes, average: 1,84 out of 533 votes, average: 1,84 out of 5 (33 votes, average: 1,84 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Easy Phrases – Opinie, Recenzja – metoda Allena Collinsa

Easy Phrases – Opinie, Recenzja – metoda Allena Collinsa

Znajomość języków obcych jest bardzo praktyczną i cenioną w dzisiejszych czasach umiejętnością. Jest bardzo dużo sytuacji, w których warto by było znać chociaż podstawy języka. Wiele osób jest sceptycznie nastawiona do nauki języków obcych, a ich wymówką jest, że nie mają do tego talentu lub nie pozwala im na to brak czasu. Istnieje wiele metod, które wspomagają nas w nauce. Jedną z nich jest metoda Allena Collinsa – Easy Phrases pozwala opanować język w sposób komunikatywny w zaledwie 2 tygodnie. Czy metoda naprawdę działa? Jakie zbiera recenzje? Poniżej kilka słów o niej.

Allen Collins – sposób działania Easy Phrases

Easy Phrases – Opinie, Recenzja – metoda Allena CollinsaEasy Phrases jest to system multimedialnych fiszek, który pomaga nam w zapamiętywaniu słów wybranego przez nas języka. Twórca tej metody twierdzi, że jego system pomaga uaktywnić obie półkule naszego mózgu, dzięki czemu słowa będziemy zapamiętywali szybciej, a nasza pamięć zachowa je na długo dzięki skojarzeniom. Zdaniem Allena Collinsa metoda nie polega na nauce języka od podstaw tylko na pobudzeniu naszego mózgu do działania i odnalezieniu w nim umiejętności, które już posiadamy tylko „drzemią” one gdzieś głęboko w naszym umyśle.


Języki obce bez wysiłku? Kliknij i dowiedz się więcej!!


Allen Collins – kilka słów o autorze metody

Allen Collins jest poliglotą, którego umiejętności nie ograniczają się do dwóch czy trzech języków. Ten człowiek potrafi płynnie władać, aż 23 językami. Jest to bez wątpienia zdumiewająca ilość. Ale czy to wszystko jest prawdą? Poszperaliśmy trochę w internecie i jak się okazało to Pan Allen Collins chyba nie do końca jest takim geniuszem jak opisują go na stronie na której można zakupić Easy Phrases. Na wielu stronach można znaleźć informacje, że taka osoba po prostu została stworzona do celów marketingowych. My nie wiemy jaka jest prawda, ale takie informacje nie wpływają pozytywnie na opinię Easy Phrases.

Easy Phrases – Opinie

Easy Phrases – Opinie, Recenzja – metoda Allena CollinsaW sieci można spotkać różne opinie na temat Easy Phrases. Jedni opiniodawcy narzekają, że materiał jest zbyt krótki. Inni mówią, że z Easy Phrases podnieśli swoje umiejętności do zadowalającego poziomu. Widocznie skuteczność metody Allena Collinsa jest zależna od człowieka, który z niej korzysta. Decyzję co do zakupu fiszek pozostawiamy wam. Warto jednak zauważyć, że w sieci jest sporo innych materiałów do nauki języków i może warto przed zakupem przejrzeć inne oferty.

 

4 komentarzy o “Easy Phrases – Opinie, Recenzja – metoda Allena Collinsa

  1. moja koleżanka zakupiła ten kurs i jak dogadać się po angielsku nie umiała, tak dalej nie umie…

  2. Kolejni oszuści co próbują naciągnąć ludzi… Stara sztuczka jakiś profesorek co zna wszystkie języki świata i jego śmieszne metody…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *