36 votes, average: 4,31 out of 536 votes, average: 4,31 out of 536 votes, average: 4,31 out of 536 votes, average: 4,31 out of 536 votes, average: 4,31 out of 5 (36 votes, average: 4,31 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

EcoQuantum Saver – rachunki za prąd niższe o połowę? Poznaj opinie

ecoquantum saver opinie cena

Cena energii elektrycznej ciągle rośnie, dlatego wiele osób szuka sposobów na to, jak zmniejszyć swoje rachunki. Pomysły są różne. Pojawiają się także specjalne urządzenia mające ograniczać zużycie prądu. Jedno z nich to EcoQuantum Saver. Jak ono działa i czy spełnia swoją funkcję? Oto odpowiedzi na wszystkie pytania.

Jak jest z podwyżkami w naszym kraju, wie chyba każdy. Dotyczą one praktycznie wszystkich sfer życia, w tym także zużycia energii elektrycznej. Ceny za prąd cały czas rosną. To normalne zatem, że wszyscy szukają wszelkich możliwych sposobów na oszczędzanie. Energooszczędne urządzenia, energooszczędne żarówki, wyłączanie zbędnych urządzeń to tylko jedne z metod. Niektórzy próbują też bardziej, nazwijmy to, „wyszukanych” sposobów, polegających na majstrowaniu przy licznikach. Czegoś takiego jednak zdecydowanie nie zalecamy, gdyż konsekwencje w razie wykrycia mogą okazać się dla nas dość kosztowne.

Pojawiają się natomiast inne metody – zupełnie legalne. Póki co są one mało znane, ale Polacy stosują je coraz częściej – krąży bowiem opinia, że są po prostu skuteczne. Mowa tutaj o urządzeniu o nazwie EcoQuantum Saver. Przyjrzyjmy się dokładniej, jak ono działa i co nam daje. Sprawdźmy także, jak konkretnie wyglądają opinie na ich temat.

EcoQuantum Saver – co to jest?

EcoQuantum jest urządzeniem, którego zadaniem jest zmniejszanie zużycia energii elektrycznej przez wszystkie urządzenia podłączone do sieci elektrycznej w gospodarstwie domowym. Urządzenie bezpośrednio oddziałuje na strumień energii elektrycznej, niwelując działanie tzw. prądu biernego (to on właśnie niepotrzebnie przeciąża sieć i generuje straty). Zostaje tylko prąd aktywny, który używany jest do bezstratnego zasilania urządzeń elektrycznych.

Efektem wyeliminowania strumienia prądu biernego jest również mniejsze zużycie energii rejestrowane na liczniku, przez co obniżają się również rachunki. Co jednak istotne, to urządzenie działa w całkowicie legalny sposób i nie oszukuje licznika, mamy zatem pewność, że jego stosowanie nie spotka się z żadnymi negatywnymi konsekwencjami w postaci posądzeń o oszukiwanie dostawcy prądu.

W Zachodniej Europie stosowanie tego rodzaju oszczędzaczy jest bardzo popularne. Z badań wynika, że stosuje je tam co drugie gospodarstwo domowe. Stosowany jest nie tylko w prywatnych mieszkaniach i domach. Używa się ich również w sklepach, biurach, lokalach gastronomicznych, centrach fitness, obiektach przemysłowych i wielu innych miejscach.

EcoQuantum Saver – efekty

W wyniku stosowania EcoQuantum Saver miesięczne rachunki za energię elektryczną obniżają się o 30-50% (w zależności od stosowanych urządzeń). To jednak nie wszystko. Eliminacje biernego prądy zmniejsza także ryzyko przeciążenia sieci oraz wydłuża żywotność urządzeń elektrycznych w gospodarstwie domowym. Powoduje także, że urządzenia elektryczne emitują mniej promieniowania elektromagnetycznego. Jak powszechnie wiadomo, takie promieniowanie jest dla człowieka szkodliwe. Jeśli urządzenia elektryczne używają czystszej energii, pozbawionej zbędnego prądu biernego, emitują takiego promieniowania mniej, co w oczywisty sposób przekłada się na ochronę naszego zdrowia.

Zalety EcoQuantum Saver

Wśród zalet tego urządzenia można wymienić:

 • łatwość stosowania – montaż jest bardzo prosty i może zostać dokonany przez każdą osobę, poradzi sobie z tym nawet dziecko
 • całkowita legalność – urządzenie nie oszukuje licznika, a jedynie powoduje efektywniejsze wykorzystanie energii
 • oprócz zmniejszenia rachunków za prąd, następuje wydłużenie żywotności urządzeń elektrycznych
 • zmniejsza ilość szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego emitowanego przez urządzenia elektryczne

Skuteczność została potwierdzona licznymi badaniami i jest naukowo wyjaśniona. Zwrot inwestycji następuje już w ciągu 1-2 miesięcy.

Jak zamontować EcoQuantum Saver?

Montaż tego urządzenia jest bardzo prosty. Jedyne, co należy zrobić, to umieścić urządzenie bezpośrednio przy źródle poboru prądu do naszego gospodarstwa domowego. Należy umieścić je w rozdzielnicy ,czyli w skrzynce z bezpiecznikami. Zresztą, wszystko wyjaśnione jest w instrukcji, którą producent dołącza do opakowania. Wymienione są tam również inne możliwe źródła poboru energii elektrycznej, przy których można dokonać montażu urządzenia.

Do zamontowania montażu nie są konieczne żadne dodatkowe narzędzia. Poradzi sobie z tym bez problemu każdy, nie potrzeba do tego żadnych zdolności manualnych.

EcoQuantum Saver – cena i gdzie kupić

Cena EcoQuantum Saver różni się w zależności od pakietu, który zdecydujemy się nabyć.

 • Oferta jednoosobowa, polecana dla singli – 1 sztuka – to koszt 338 zł, po przecenie możliwe jest nabycie za 169 zł
 • Oferta rodzinna, polecana dla rodziny do 5 osób – 2+1 sztuk gratis – kosztuje 1014 zł, po przecenie można kupić za 338 zł
 • Oferta biznesowa, polecana dla przedsiębiorstw – 3+2 sztuki gratis – to koszt 1690 zł, po przecenie można dostać nawet za 507 zł.

Przeceny trafiają się sporadycznie, więc jeśli ktoś na takową trafi, to lepiej jest się szybko zdecydować. Zainteresowanie urządzeniem jest bardzo duże, dlatego producent rzadko kiedy decyduje się na zniżki.

Urządzenie możemy nabyć za pośrednictwem strony internetowej producenta. Mamy pewność, że tam dokonamy zakupu oryginalnego przedmiotu. Obecnie nie jest on dostępny na innych stronach, w tym na portalach aukcyjnych – Allegro i OLX. Jeśli kupimy to urządzenie ze strony inne niż oryginalna strona producenta, narażamy się na to, że kupujemy niesprawdzoną podróbkę. Dlatego należy zachować ostrożność i kupować tylko u sprawdzonego źródła!

Opinie o EcoQuantum Saver i komentarze z forum

Jak wyglądają opinie o tym urządzeniu? Zobaczmy, co piszą o nim na stronach internetowych – forach oraz portalach społecznościowych.

Mariusz N., 28 lat: Mieszkamy w świeżo zbudowanym domu, nasze fundusze zostały mocno uszczuplone przez budowę, więc musimy szukać oszczędności wszędzie gdzie to tylko możliwe. Dlatego staramy się oszczędzać również na wodzie i energii. Przeczytałem już chyba wszystkie artykuły na ten temat, jak istnieją. W trakcie poszukiwań natknąłem się również na EcoQuantum Saver, który ma oszczędzać prąd. Nie zastanawiałem się długo i postanowiłem go sprawdzić. Przesyłka przyszła, zamontowałem go zgodnie z instrukcją obok licznika i czekałem na rezultaty. Kiedy po miesiącu zobaczyłem rachunek, byłem mile zaskoczony – kwota była zdecydowanie niższa niż zazwyczaj, prawie o połowę. Dlatego uważam że zakup był bardzo dobrą decyzją i taki sposób oszczędzania polecam każdemu.

Krystian R., 35 lat: Zdecydowanie warty polecenia każdemu komu zależy na oszczędzaniu swoich pieniędzy. Inwestycja zwraca się już właściwie po miesiącu, no i jest to sposób całkowicie legalny więc nikt nie może się przyczepić o to że oszukujemy liczniki. Do tej pory nie znalazłem lepszego sposobu na oszczędzanie prądu.

Natalia Cz., 43 lata: Kiedy dowiedziałam się o tym urządzeniu, postanowiłam je sprawdzić. Zamówiłam, na drugi dzień po południu miałam już paczkę. Pomyślałam, że pora zatem na test – montujemy 🙂 No i cóż, przy kolejnym rozliczeniu do zapłaty było o 1/3 mniej. Już po 2 miesiącach zakup zwrócił się, a teraz po prostu EcoQuantum generuje mi oszczędności. Nabyłam je również do swojego biura, gdzie też oszczędza mi teraz energię. Polecam 🙂

EcoQuantum Saver – opinia redakcji

Czy EcoQuantum Saver jest urządzeniem wartym polecenie tym, którzy chcą oszczędzać na energii elektrycznej? Powyższe opinie mówią same za siebie, nasz komentarz jest tu chyba zbędny. Jedyne, o czym zalecamy pamiętać, to to, aby wszelkich zakupów dokonywać na oficjalnych stronach producentów.

UWAGA!
ecoquantum saver produkt
Teraz nawet do 50% taniej!Promocja trwa do: do godziny 23.59
ecoquantum saver produkt

EcoQuantum Saver to urządzenie, dzięki któremu możesz oszczędzać na rachunkach za prąd o 30-50%.

Urządzenie działa na zasadzie wyeliminowania zbędnej energii biernej, która przeciąża sieć i generuje większe użycie na liczniku, a nie jest wcale potrzebna do prawidłowego funkcjonowania urządzeń elektrycznych.


Promocja trwa do: do godziny 23.59

Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja jest ograniczona czasowo.

Specjalna Promocja: nawet 50% RABATU + zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia z produktu!

Odbierz zniżkę

23 komentarzy o “EcoQuantum Saver – rachunki za prąd niższe o połowę? Poznaj opinie

 1. Jakby ktoś pytał jak to działa – polecam poczytać o zjawisku piezoelektryki, w połączeniu z zastosowaniem kondensatorów pozwala to tworzyć matryce gromadzące jony ujemne i oszyszczające strumień prądu elektrycznego ze zbędnych zanieczyszczeń.

  1. nie potrzeba, ja zamontowałam sama bo tak naprawde wystarczy polozyc to obok licznika, w skrzynce :))

 2. Przyznam że jestem pozywytnie zaskoczony gdyż wszelkie inne urżadzenia tego rodzaju w rodzaju jakieś eco saver &^ujwieco okazały się zwykłym zarabianiem na naiwnych, ale w tym przypadku nie dałem się naciagnąć – wcześniej poszukałem trochę informacji i opinii w internecie no i okazało się że nikt nie narzekał że to marketingowe triki. Dlatego sam zamówiłem i okazało się że faktycznie, to działa, cóż moge powiedzieć, jestem bardzo zadowolony bo płacę za prad naprawde dużo mniej niż do tej pory, przecietna wysokość rachunku za prąd wynosiła u mnie jakieś 100 zł teraz jest to 60 zł

  1. Chyba możesz być spokojna, u mnie bylo wyszystko ok więc raczej nie znajdziesz w przesyłce ziemniaka 🙂

 3. W moim przypadku rachunki po zastosowaniu tego urzadzenia okazały się niższe o 73 zł, za prąd płaciłem do tej pory 120 zł tak z grubsza więc jest korzyśc jak najbardziej. Ze swojej strony moge tylko polecić 🙂

 4. Bardzo ciekawie zapowiada sie to urządzenie, tym bardziej że inne tego rodzaju rzeczy które miałem okazję testować okazały się niewypałami, ale czy i tak nie będzie tymrazem??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *