45 votes, average: 4,93 out of 545 votes, average: 4,93 out of 545 votes, average: 4,93 out of 545 votes, average: 4,93 out of 545 votes, average: 4,93 out of 5 (45 votes, average: 4,93 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Jak działa Fish Activator – przynęta na ryby? Poznaj opinie i cenę

fish-activator-top

Ostatnio na rynku pojawił się nowy, nietypowy produkt przeznaczony dla wędkarzy. Mowa tutaj o atraktorze Fish Activator, który ma zapewniać wędkującym bardzo dobre połowy przez przyciąganie ryb. Na jakiej zasadzie działa ten produkt? Gdzie można go kupić? Jakie są opinie tych, którzy testowali? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w niniejszym wpisie. 

Wędkarstwo jest dość popularną pasją w Polsce. Bardzo wiele osób (głównie mężczyzn) przynajmniej parę razy w roku jeździ, aby trochę powędkować. Wędkowanie to nie tylko samo łowienie ryb i emocje związane z oczekiwaniem na to, aż coś chwyci przynętę, a następnie walka o wyciągnięcie tego czegoś z wody. To także relaks na łonie natury, z dala od codziennych spraw. To moment, w którym wszelkie troski zostawia się za sobą i po prostu jedzie wypocząć i wyciszyć umysł na łonie natury.

Nic dziwnego, że ten rodzaj relaksu, w połączeniu  emocjami związanymi ze schwytaniem ryby, ma tylu zwolenników. Wędkujący prześcigają się w poszukiwaniu jak najlepszych miejsc do połowów i chwaleniu się zdobyczami. Każdy chyba zna internetową opowiastkę pod tytułem „Mój stary to fanatyk wędkarstwa”, na podstawie której nakręcono nawet film  z udziałem znanego aktora z klanu. Oczywiście, całość jest tam mocno przerysowana, ale w każdej takiej opowiastce leży ziarno prawdy. Pasjonaci wędkowania na pewno rozumieją, o co tu chodzi – łowienie faktycznie potrafi wywoływać wiele emocji.

Specjalnie dla takich pasjonatów rynek oferuje produkt w postaci aktywatora przynęty o wiele mówiącej nazwie Fish Activator. Przyjrzyjmy mu się dokładniej i odpowiedzmy na wszystkie związane z nim pytania.

Co to jest Fish Activator i jak działa?

fish activator efekty i opinieFish Activator jest aktywatorem przynęty. Oznacza to, że zastosowanie go na standardowej przynęcie ma sprawić, że ryby się uaktywniają w poszukiwaniu pożywienia, a nasza przynęta będzie na nie działać dużo mocniej.

Fish Activator jest rezultatem badań naukowców kanadyjskich oraz włoskich.  Naukowcy dokonali dokładnej analizy połowów i akwakultury. Następnie wyodrębnili oraz zsyntetyzowali składnik odpowiedzialny za oddziaływanie na ryby. Składnik ten działa w zasadzie tak samo, jak feromony, oddziałując na ich zmysły i ośrodki mózgowe na poziomie fizjologicznym. Działa na ryby w taki sposób, że powoduje u nich zwiększone poczucie głodu, przez co ryby dosłownie rzucają się na każdy pokarm dostępny w otoczeniu (w tym także na naszą przynętę).

Następnie stworzono preparat bazujący na tym składniku i stworzono taką formę produktu, aby była ona możliwa do zastosowania przez wędkarzy na całym świecie.

Efekty zastosowania Fish Activator

Kierownik zespołu badawczego pracującego nad omawianym aktywatorem skomentował, że dosłownie zmusza on ryby do rzucania się na pokarm. Wszystko dlatego, że wpływa na ośrodki mózgowe – mózg ryby zmusza ją do intensywnego jedzenia, dlatego natychmiast rzucają się na wszystko, co znajdzie się w ich zasięgu. Co więcej, potrafi także ściągać ryby z większych odległości – taka jest właśnie siła oddziaływania substancji imitujących feromony.

Kiedy nasza przynęta zostanie spryskana Fish Activator, nie ma siły, abyśmy nie złapali wielu okazów. Dzięki aktywatorowi zostają przyciągnięte także bardzo duże okazy.

Instrukcja użytkowania – jak stosować Fish Activator

Stosowanie aktywatora jest banalnie proste – wystarczy spryskać nim przynętę i zarzucić ją. Ryby, których mózgi aktywują się pod wpływem działania składników przypominających feromony, ściągną w miejsce zarzucenia przynęty i będą intenstywnie szukać pożywienia. Efekt będzie oczywisty – nie będziemy musieli długo czekać, aż poczujemy charakterystyczne pociągnięcia żyłki świadczące o tym, że ryba połknęła haczyk. Wtedy nie pozostaje nam już nic innego, jak podjąć wyzwanie i wyciągnąć ją z wody.

Cena i miejsce zakupu

Fish Activator można kupić za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej producenta. Z naszych informacji wynika, że aktualnie to jedyne miejsce, za pomocą którego prowadzona jest dystrybucja. Produktu nie da się dostać na portalach aukcyjnych typu OLX czy Allegro ani na żadnych innych stronach. Jeśli znajdziemy Fish Activator gdzieś indziej, niż na stronie producenta, należy uważać, gdyż możemy mieć do czynienia z wątpliwej jakości podróbką o nieznanych efektach działania. Takie  coś najprawdopodobniej nie działa w ogóle, więc tylko stracimy pieniądze. Lepiej od razu kupować w sprawdzonym, bezpiecznym miejscu.

Cena aktywatora wynosi 338 zł, w cenie promocyjnej możliwe jest nabycie go za 169 zł. Promocje nie są jednak stałe, zdarzają się od czasu do czasu. Jeśli ktoś chce kupić w promocyjnej cenie i uda mu się na taką trafić, powinien decydować się natychmiast, bo takie promocje z reguły nie trwają długo i kończą się dość szybko.

Opinie i komentarze o Fish Activator

Pora skonfrontować zapewnienia producenta z opiniami użytkowników i zobaczyć, co mają do powiedzenia ci, którzy już stosowali ten produkt. Poniżej prezentujemy komentarze i opinie, jakie udało nam się znaleźć na portalach społecznościowych oraz forach.

marek_s: Muszę powiedzieć że dzięki Fish Activator miałem świetne rozpoczęcie swojego sezonu połowów. Wybrałem się nad Narew w jedno ze swoich sprawdzonych miejsc, zawsze udawało mi się tam złapać ładne sztuki ale to co zadziało się tym razem przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Łącznie złapałem chyba z 30 kg ryb, nie mieściły się już w dwóch wiadrach. Nie potrzebowałem nawet takiej ilości ryb więc ponad połowę z tego po prostu wypuściłem. Złowiłem także największego w życiu szczupaka, miał 12,5 kg. Powiem że ten aktywator działa wręcz za dobrze, ryb można nałapać tyle że potem nie pozostaje nic innego jak wypuszczać.

Stefan K., 41 lat: Obawiam się ze gdyby każdy wędkujący stosował taki aktywator to w rzekach i jeziorach wkrótce już nic by nie zostało… po spryskaniu przynęty tym Fish Activator ryby brały jak głupie, nigdy nie spotkałem się z czymś takim, wędkuję już 26 lat (tak, zacząłem już za małolata) a czegoś takiego jeszcze na oczy nie widziałem.

Michał F., 36 lat: Kiedy zobaczyłem reklamę w internecie to – mówiąc szczerze – nie wierzyłem że to faktycznie może tak działać. Ale sama sprawa zainteresowała mnie na tyle że postanowiłem zamówić, w końcu nie są to jakieś duże pieniądze. Jak już zamówienie doszło, to przyszła pora na test. Na następne łowienie wziąłem ze sobą ten aktywator i przyznam że byłem zaskoczony bo ryby faktycznie brały dużo lepiej. Złowiło się naprawdę bardzo dużo, a jeśli pytacie o największy okaz… cóż, nie jestem w stanie powiedzieć ile ważył i co to było, bo porwał żyłkę. Zatem nie powiem – jest to produkt bardzo skuteczny.

Fish Activator – opinia redakcji

Jakie są komentarze i wrażenia użytkowników, każdy widzi. Wędkarze chwalą Fish Activator za to, że faktycznie powoduje, że mamy bardzo udane połowy i padają rekordy liczby złapanych ryb oraz ich wielkości. Z tego powodu nie pozostaje nam nic innego, jak polecić stosowanie tego produktu wszystkim wędkarzom i życzyć udanych połowów!

Odbierz swój Fish Activator  ze specjalną zniżką już teraz !!! Promocja ograniczona czasowo !!

8 komentarzy o “Jak działa Fish Activator – przynęta na ryby? Poznaj opinie i cenę

  1. No raczej nie… Wiadomo przecież, że wtedy wszyscy mieliby ten wspomagacz i ciężko byłoby o zwycięzce.

  2. Nie wierzyłem w takie cuda, jednak po ptrzetestowaniu u szwagra, zmieniłem zdanie. Produkt szybko zaczął działać i przyniósł bardzo pozytywne efekty.

  3. Cóż no. Moim zdaniem Fish Activator jest fenomenalnym produktem. Gorąco polecem go każdemu fanowi wędkarstwa.

  4. Ino jedyna wada to zapach, ale oprócz tego? Super. W rybie tego nie czuć, odrazu mówię. Natomiast w wielkości połowów to zupełnie co innego.

  5. Ja już miałem okazje przetestować. Powiem szczerze, że efekt mnie zaskoczył – bardzo pozytywnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *