48 votes, average: 4,86 out of 548 votes, average: 4,86 out of 548 votes, average: 4,86 out of 548 votes, average: 4,86 out of 548 votes, average: 4,86 out of 5 (48 votes, average: 4,86 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Fly Bra – Co to jest? Jak działa? – Niewidoczny biustonosz na każdą okazję

FlyBra – Co to jest? Jak działa? - Niewidoczny biustonosz na każdą okazję

Wychodząc naprzeciw wymaganiom kobiet producenci prześcigają się w tworzeniu niewidocznych biustonoszy na każdą okazję. Życie w biegu, konieczność dostosowania stroju do każdej okazji skłania kobiety do poszukiwania nowych, wygodnych rozwiązań, które są niezawodne jak niewidoczny pod ubraniem biustonosz, który sprawdzi się w każdej okazji.
Producenci coraz częściej wychodzą naprzeciw marzeniom wielu nowoczesnych kobiet o idealnym biuście. Samonośny biustonosz to doskonałe rozwiązanie dla każdej kobiety ceniącej sobie wygodę i uniwersalność. Niezależnie czy wybierasz się na spacer w letniej bluzce bez ramiączek, czy idziesz na bal w kreacji z odsłoniętymi plecami bielizna samonośna stanowi idealne i sprawdzone rozwiązanie na każdą okazję. Jednym z takich rozwiązań jest Fly Bra. Warto sprawdzić, czy Fly Bra jest tak dobry jak twierdzi producent. Poniżej przedstawiamy opinie na ten temat.

Czym jest Fly Bra? – Rozwiązanie na idealny kształt piersi bez dyskomfortu

Fly Bra – to niewidoczny, silikonowy biustonosz samonośny zapewniający idealny kształt piersi bez dyskomfortu. Ponadto:

 • Biustonosz nadaje się pod każdy rodzaj ubrania i podnosi biust tworząc dekolt,
 • Jest polecany do ubrań z odkrytymi plecami i dekoltem,
 • Nie posiada ramiączek oraz fiszbin i jednocześnie nie ogranicza ruchów,
 • Anatomicznie prawidłowe miseczki podnoszą i podtrzymują piersi,
 • Jest bielizną silikonową wielokrotnego użytku i nie powoduje reakcji alergicznych.

Zalety noszenia Fly Bra – Co zyskasz nosząc niewidoczny biustonosz?

Producent zapewnia o komforcie noszenia Fly Bra i jego prostocie. Zakładając Fly Bra, użytkowniczka zdaniem producenta może spodziewać się następujących efektów:

 • Swoboda w noszeniu wszystkich ubrań niezależnie od rodzaju. Użytkowniczka nosi to, na co ma ochotę,
 • Wygoda w noszeniu – Fly Bra nie rani skóry. Przytrzymuje biust ale nie uszkadza skóry,
 • Uniwersalny rozmiar – jest odpowiedni do każdego rozmiaru i kształtu piersi,
 • Powiększenie biustu o 1-2 rozmiary – biustonosz kształtuje obszar dekoltu, tuszuje wszelkie niedostatki, powiększa rozmiar biustu.

Jak założyć Fly Bra? – Dwa proste kroki

Produkt Fly Bra ma wprowadzać wygodę do codziennego życia użytkowniczki. Założenie i użytkowanie Fly Bra jest nieskomplikowane. Składa się z dwóch podstawowych kroków:

 • Przed założeniem należy zdjąć folię z miseczek i umocować na każdą pierś, a następnie połączyć zapinką.
 • Producent poleca zakładać stanik po kąpieli. Silikon lepiej łączy się ze skórą bez warstwy tłuszczu.

FlyBra – Co to jest? Jak działa? - Niewidoczny biustonosz na każdą okazję

Jak przechowywać?

Jest to produkt wielokrotnego użytku wymagający odpowiedniego przechowywania. Po użyciu producent zaleca następujące kroki:

 • Umyć biustonosz w ciepłej wodzie z mydłem,
 • Wysuszyć, unikając promieni słonecznych,
 • Zakleić folią ochronną, aby uniknąć wysuszenia.

FlyBra – Gdzie kupić?

Fly Bra to innowacja na rynku. Zaletą produktu jest jakość jego wykonania, anatomiczny kształt i funkcje podtrzymywania i stabilizacji biustu. Ze względu na wykorzystanie wysokiej jakości materiałów do wykonania każdego Fly Bra polecamy zakupić go bezpośrednio na stronie producenta i unikniesz kupna nieoryginalnego produktu.

Fly Bra – Opinie

Udało nam się odnaleźć kilka kobiet, które zgodziły się podzielić swoimi odczuciami po stosowaniu niewidzialnego stanika:

Klara, lat. 37.Cenię sobie wygodę i elegancję. Uwielbiam nosić sukienki z odkrytymi ramionami i dekoltem. Nie lubię, gdy mnie coś ogranicza. Fly Bra to idealne rozwiązanie pasującego do każdego rodzaju stroju. Teraz już wiem, że bielizna nie ogranicza a sprawia, że wyglądam lepiej i czuje się atrakcyjna

Paulina, lat 29. „Czuję wielką zmianę, gdy zaczęłam nosić Fly Bra. Jestem osobą aktywną i ceniącą sobie nie tyle wygląd, co wygodę. Nie wyobrażam sobie, żeby bielizna ograniczała moje ruchy czy raniła skórę. Dotychczas tak było. Fly Bra zwiększyła komfort mojego życia, nawet nie czuję go na skórze

Anna, lat 34.Jestem zadowolona z Fly Bra. Okazał się idealnie dopasowany do moich piersi. Jest wielokrotnego użytku i w pełni spełnił moje oczekiwania w tym względzie. Dobra jakość silikonu sprawia, że warto zaufać producentowi”.

Aleksandra, lat 22. „Nosząc Fly Bra, dostrzegłam znaczną poprawę. Jest to bielizna wygodna i rzeczywiście powiększająca rozmiar piersi. Zaletą jest cena i efekt push up”.

Opinia redakcji

Naszym zdaniem niewątpliwą zaletą niewidocznego biustonosza Fly Bra jest komfort noszenia i łatwość użytkowania. Wiele zadowolonych użytkowniczek wskazywało na utrzymywanie piersi i nieograniczanie ruchów. Zadowolone użytkowniczki potwierdzały widoczną zmianę w wyglądzie biustu oraz wygodę i prostotę użytkowania. Zdecydowana większość użytkowniczek jest zadowolona z użytkowania Fly Bra i przyznaje, że produkt spełnia ich oczekiwania i jest godny polecenia. Jako redakcja zachęcamy naszych czytelników do przesyłania opinii.

KLINKIJ I ZAMÓW FLY BRA WPROST ZE STRONY PRODUCENTA
!!! PROMOCJA !!!

Post z kategorii :

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *