108 votes, average: 3,87 out of 5108 votes, average: 3,87 out of 5108 votes, average: 3,87 out of 5108 votes, average: 3,87 out of 5108 votes, average: 3,87 out of 5 (108 votes, average: 3,87 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

forBET – oferta, działanie, jak grać – zakłady bukmacherskie

ForBet – oferta, działanie, jak grać – zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie czyli najprościej mówiąc obstawianie różnego rodzaju wydarzeń sportowych ale i nie tylko. Taka forma rozrywki staje się coraz bardziej popularna w naszym kraju. Po zmianie przepisów 1 kwietnia na rynku bukmacherów nastąpiło prawdziwe trzęsienie ziemi. Wielu popularnych pośredników związanych z obstawianiem wydarzeń sportowych musiało zaprzestać działalności na terenie naszego kraju. Jednym z nielicznych bukmacherów, którzy otrzymali pozwolenie na przyjmowanie zakładów jest forBET. Jest to stosunkowo nowy gracz na naszym rynku. Co proponuje swoim graczom ? Jakie bonusy można otrzymać zakładając konto? Czy ten bukmacher pozwala zarobić ? Specjalnie dla naszych czytelników, zebraliśmy różne informacje i opinie i na podstawie tego powstał ten artykuł.

forBET – co oferuje?

ForBet – oferta, działanie, jak grać – zakłady bukmacherskieforBET ma dość bogatą ofertę jeśli chodzi o możliwości obstawiania. forBET pozwala obstawiać nie tylko rodzimą piłkarską Ekstraklasę, ale również pierwszą i drugą ligę.  Oprócz tego istnieje możliwość obstawiania wielu innych lig,  tych najbardziej popularnych jak : Angielska, Hiszpańska, Włoska, Niemiecka jak również tych niszowych jak np.  Liga Argentyńska czy Chińska. Oprócz futbolu możemy obstawiać również inne sporty takie jak tenis ziemny, hokej na lodzie, snooker czy sporty walki. forBET pozwala również na obstawianie wydarzeń specjalnych jak np transfery poszczególnych graczy, czy też obstawianie e-sportu. To bardzo dobra informacja dla wszystkich emocjonujących się tymi rozgrywkami.

forBET– możliwości obstawiania

forBETpozwala na obstawiania w najróżniejszej formie. Istnieje możliwość obstawienia – dokładnego wyniku, zwycięzcy jednej połowy, ilości kartek czy jak w przypadku tenisa :  zwycięzce meczu czy ilości gemów w secie. Istnieje również możliwość obstawiania różnych wydarzeń na żywo. Dodatkowym plusem jest bardzo intuicyjna wersja mobilna strony. Dzięki niej użytkownicy unikną jakichkolwiek problemów z obstawianiem  zakładów w dowolnym miejscu i czasie.

Czy forBET jest legalny w Polsce ?

Na mocy ustawy z dnia 1 kwietnia 2017  w Polsce mogą działać jedynie Ci bukmacherzy, którzy otrzymali pozwolenie od ministerstwa finansów. forBET otrzymał zgodę dnia 4 maja 2016 r na prowadzenie zakładów na terenie naszego kraju . Jest on w gronie zaledwie siedmiu bukmacherów, którzy mogą prowadzić tego typu gry hazardowe w Polsce. Warto przypomnieć, że obstawianie u innych bukmacherów jest nielegalne i skarb państwa może pociągnąć taką osobę do odpowiedzialności prawnej.


Rewolucja w zarabianiu pieniędzy ? Wystarczy tylko …


forBET– Rejestracja

Rejestracja do portalu forBET  jest bardzo intuicyjna. Wystarczy kliknąć przycisk „rejestracja” znajdujący się na górze strony i postępować zgodnie z instrukcjami. Istnieje możliwość wpisania „Kodu promocyjnego” , który ma zagwarantować użytkownikowi dodatkowe bonusy. Ważne jest, że osoba rejestrująca się na stronie musi mieć ukończone 18 lat. W celu sprawdzenia wieku, należy zamieścić w odpowiednich miejscach skan przodu i tyłu własnego dowodu osobistego. Po akceptacji warunków należy poczekać, aż forBET dokona aktywacji konta. Trwa to maksymalnie 30 minut, jednak zwykle udaję się to zrealizować szybciej. Użytkownik może być posiadaczem jedynie jednego konta. By móc grać, należy dokonać wpłaty gotówki. Jest ona niezbędna by móc obstawiać jakiekolwiek wydarzenia.

forBET– bonus dla nowych użytkowników

forBET przygotował specjalną ofertę dla swoich nowych użytkowników. Bukmacher wpłaca 100% kwoty depozytu nawet do 600 zł. Oznacza to tyle,że po rejestracji gracz otrzymuje dodatkowo pełną wartość pierwszej wpłaty. Jednak by otrzymać bonus trzeba dokonać minimum dwoma różnymi kuponami jednokrotnego obrotu kwotą równą podwójnej kwocie należnego bonusu po kursie min. 1.70 w ciągu 14 dni od dokonania depozytu.  Następnie należy wysłać na adres [email protected]  swój ID lub login w celu otrzymana bonusu. Pieniądze powinny znaleźć się na koncie w ciągu 24 h. By móc wypłacić bonus należy obrócić minimum 8 razy w zakładach po kursie minimalnym 3,00 zanim będziemy mieli możliwość wypłacenia środków na nasze konto bankowe. By spełnić te warunki użytkownik ma 30 dni.

forBET – bonusy dla wszystkich użytkowników

ForBet – oferta, działanie, jak grać – zakłady bukmacherskieFirma bukmacherska proponuje również sporo różnego rodzaju bonusów dla stałych użytkowników. Najciekawszym z nich wydaje się granie bez podatku. W skrócie forBET podwyższy wygrane o 6% wszystkim zarejestrowanym klientom na stronie, dodatkowo jeśli  użytkownik postawi zakład posiadający minimum 3 zdarzenia, a kurs kupony będzie wynosił minimum 2,00 to firma do wygranej dodaje kolejne 6%. Innymi promocjami dostępnymi obecnie są „Bonus 500+”,” Ako Friendly”, „Letni Maraton” czy „Wakacyjny Sprint”. Zachęcamy do odwiedzenia strony bukmachera w celu dokładnego zapoznania się z ofertą bonusów i konkursów dla stałych użytkowników.

forBET – Wpłaty i Wypłaty gotówki

forBET oferuje możliwość wpłat większością metod dostępnych w Polsce. Najpopularniejszą metodą jest tradycyjny przelew bankowy. Bukmacher  obsługuje natychmiastowe wpłaty z 30 polskich banków. Istnieje też możliwość płatności zwanej – DOTPAY, która działa podobnie do Przelewy24. Można również dokonywać depozytów za pomocą kart płatniczych. Jeśli chodzi o kwoty wpłat to zależne są one od metody jaką zdecydujemy się ulokować nasze pieniądze. Najniższą kwotą jaką udało nam się odnaleźć jest 1zł. Jeśli chodzi o wypłaty to również rozpoczynają się one od złotówki.

forBET – Opinia

forBET zbiera wiele pozytywnych recenzji wśród osób, które zdecydowały się na korzystanie z usług tego bukmachera. Jako główną zaletę użytkownicy wskazują bardzo przyjazny interfejs oraz świetną wersję mobilną strony. Dzięki temu istnieje możliwość śledzenia wyników w dowolnym miejscu. Kolejnym plusem jaki daje forBET to atrakcyjna premia. 100% pierwszego wpłaconego depozytu to naprawdę dobra oferta wśród bukmacherów. Na uwagę zasługuje również możliwość obstawiania niższych lig naszego kraju. Tym sposobem użytkownicy kibicujący zespołom z I czy II ligi mogą jeszcze bardziej ekscytować się wynikami meczów i uczestniczyć w zabawie poprzez obstawianie meczów. Wielu ludzi zwraca uwagę na łatwość z jaką można wpłacać i wypłacać pieniądze zdobyte poprzez granie. Warto pamiętać, że gry hazardowe mogą uzależniać i należy pamiętać by mieć umiar. Każdemu zalecamy rozwagę przy obstawianiu meczów. To przecież ma być tylko dodatkowa zabawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *