20 votes, average: 3,85 out of 520 votes, average: 3,85 out of 520 votes, average: 3,85 out of 520 votes, average: 3,85 out of 520 votes, average: 3,85 out of 5 (20 votes, average: 3,85 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Giant Fish – Opinie, Efekty, Skład – Zanęta na ryby

Giant Fish - Opinie, Efekty, Skład - Zanęta na ryby

Giant Fish to produkt, który powinien być obowiązkowym wyposażeniem każdego wędkarza. To nowoczesny produkt, który pozwoli poprawić skuteczność połowów.
Lubisz wędkować? Ile razy zdarzyło Ci się wrócić do domu z pustą siatką? Ten problem jest dość powszechny i spotykają się z nim nie tylko początkujący wędkarze, ale i Ci z doświadczeniem. Jak sobie z tym poradzić? Na pewno spotkałeś się z sytuacją, w której z jednego brzegu wędkarz wyciąga rybę jedną za drugą, a na twoim haczyku nie pojawiła się ani jedna. To z pewnością zasługa skutecznej zanęty, ryba pobudzona odpowiednim zapachem podąża za nim i tam zaczyna szukać pokarmu. Dzisiaj opiszemy produkt, dzięki któremu to Ty zawsze będziesz wracał z pełną siatką, a inni będą tylko podziwiać.

Giant Fish – Skład

Giant Fish - Opinie, Efekty, Skład - Zanęta na rybyGiant Fish to unikalna mieszanka atraktorów i aromatów, które w swoim połączeniu pobudzają zmysły ryb i zachęcają je do podpłynięcia w wybrane miejsce. Produkt został poddany specjalistycznym testom, które wykazały, że działa on  skutecznie na ryby drapieżne jak i niedrapieżne. Skład produktu jest objęty certyfikatem, a receptura ściśle strzeżona przez producenta.

Giant Fish – Efekty stosowania

Zastosowanie  Giant Fish pozwala zwabić  ryby z każdego gatunku na miejsce naszego połowu. Jeżeli ryba jest w okolicy to mamy pewność, że znajdzie się ona tam, gdzie będziemy tego oczekiwać. Zastosowanie produktu jest bardzo proste, bo wystarczy tylko spryskać przynętę, którą przygotowaliśmy na połów, a zyska ona znacznie na swojej skuteczności. Według producenta nasze połowy powinny zwiększyć się o ok. 50%.

Giant Fish – Opinie

Giant Fish - Opinie, Efekty, Skład - Zanęta na rybyW sieci można znaleźć sporą ilość informacji na temat Giant Fish. Nie zawsze są to jednak pozytywne opinie. Ludzie narzekają, że produkt nie jest tak skuteczny jak przedstawia to producent i udany połów bardziej zależy od szczęścia, niż od skuteczności preparatu. Nie należy jednak skreślać produktu, ponieważ w sieci znaleźliśmy także osoby, które piszę, że dzięki zanęcie złowiły największą rybę w swoim życiu.

Giant Fish – Opinia redakcji

Według osób stosujących giant fish, produkt ma szansę zwiększać prawdopodobieństwo złowienia ryby, jednak może się ona okazać nie największą z całego jeziora, tak jak przedstawia to producent. Z naszych obserwacji komentarzy na specjalistycznych forach wynika, że produkt jest stosowany raczej przez początkujących wędkarzy, a Ci z większym stażem, raczej stawiają na swoje sprawdzone metody.

Jeden komentarz o “Giant Fish – Opinie, Efekty, Skład – Zanęta na ryby

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *