15 votes, average: 2,72 out of 515 votes, average: 2,72 out of 515 votes, average: 2,72 out of 515 votes, average: 2,72 out of 515 votes, average: 2,72 out of 5 (15 votes, average: 2,72 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Hear Clear Pro – Opinie, Efekty, Stosowanie – Aparat słuchowy

Hear Clear Pro - Opinie, Efekty, Stosowanie - Aparat słuchowy

Jak wiadomo z wiekiem nasz organizm słabnie, a co za tym idzie nasze zmysły znacznie się pogarszają. Jest to nieuniknione, jedni mają z tym mniejsze lub większe problemu. Często nie jesteśmy w stanie temu zapobiec, bo po porostu się  nie da. Musimy wspomagać się okularami czy aparatami słuchowymi. Jeśli o słuch chodzi, jest to bardzo wrażliwy narząd, który można go stracić w sekundę, przez jakieś bardzo głośne zdarzenie. Osłabiania się słuchu często nie jesteśmy w stanie zapobiec. Szczególnie w miastach, dźwięki otoczenia takie jak jeżdżące samochody, tramwaje, klaksony, z czasem osłabiają nasz słuch, ale największym wrogiem jest wiek. Jeśli nie słyszymy już tak dobrze, musimy głośniej ustawiać telewizor lub radio, skupiać się przy rozmowie i nieustannie prosić o powtórzenie, to chyba najwyższy czas by coś z tym zrobić. W dzisiejszych czasach rozwój technologiczny poszedł tak daleko i znaleziono na ten problem rozwiązania. Jednym z nich jest Hear Clear Pro. To unikalny aparat słuchowy z audialny microprocesorem, który jest naszpikowany najnowszą technologią, stosowaną w najnowocześniejszych sprzętach elektronicznych. Ma on poprawić nasz słuch i przywrócić mu dawną sprawność, ale czy oby na pewno tak działa?

Hear Clear Pro – Stosowanie

Hear Clear Pro - Opinie, Efekty, Stosowanie - Aparat słuchowyAparat słuchowy Hear Clear Pro jest ostatnim z osiągnięć zachodniej robotyki. Ma on mieć w stanie zapewnić nam odbieranie nawet najcichszych dźwięków i szeptów. Jest to urządzenie, które działa w sposób wybiórczy, tłumi hałasy otoczenia takie jak odgłosy ulicy, a wyostrza te istotne jak rozmowa. Działanie jest niezwykle proste. Należy wybrać odpowiednia wielość nasadki, włączyć aparat i umieścić go w uchu. To wszystko.

 


Niezwykle skuteczna metoda przyciągająca szczęścię. Kliknij i zobacz !!


Hear Clear Pro – Efekty

Efekty jakie uzyskamy dzięki Hear Clear Pro od razu po włączeniu go i zainstalowaniu wa uchu:

 • Hear Clear Pro - Opinie, Efekty, Stosowanie - Aparat słuchowyNatychmiastowe zwiększenie słyszenia nawet o 50% i w efekcie odbieranie szerszego zakresu dźwięku,
 • Dwukrotne zwiększenie się wrażliwości ucha na ludzką mowę,
 • O 47,5% wzmocnienie słyszenia szeptu,
 • Eliminowanie szeptów i gwizdów typowych dla innych aparatów słuchowych,
 • Pozbycie się zmęczenia, bóli głowy, złego samopoczucia i bezsenności,
 • Zmniejszenie zmęczenia ośrodków słuchu w mózgu o 80%,
 • Zwiększenie o 60% czytelności usłyszanych wypowiedzi, przez co będziesz wyraźniej słyszał osoby, które znajdują się w dalszej odległości.

Hear Clear Pro – Opinie

Oczywiście nie ma lepszego potwierdzenia skuteczności produktu jak zapoznanie się z opiniami samych użytkowników. Jest ich niestety niezbyt wiele, gdyż produkt używany jest przez starsze osoby, które raczej nie posługują się komputerami. Częściej można znaleźć zdania członków rodziny, którzy zakupili aparaty swoim rodzicom, dziadkom. Są one raczej pozytywnie, choć można znaleźć kilka uwag co do Hear Clear Pro.  Producenci chwalą sobie, że faktycznie aparat poprawia słuch i dzięki niemu osoby stosujące słyszą dużo lepiej i często dźwięki których normalnie by nie usłyszeli. Uwagi co do Hear Clear Pro mówią o tym, że aparat często wzmacnia szum i odgłosy ulic, które nie są raczej pożądane. Osoby uskarżają się także na bóle głowy, spowodowane właśnie noszeniem tego aparatu, lecz są to tylko pojedyncze przypadki. Warto przed zakupem skonsultować się z lekarzem i upewnić się czy oby na pewno aparat będzie odpowiedni w naszym przypadku.

8 komentarzy o “Hear Clear Pro – Opinie, Efekty, Stosowanie – Aparat słuchowy

 1. kupiłem dla dziadka. Jestem ciekaw czy pomoże mu tak jak obiecuje producent. Dam wam znać czy działa.

 2. Przez ten aprarat słuchowy moja mama zaczęła uskarżać się na bóle głowy. Zmieniliśmy go i problem ustąpił.

 3. sławek, aparat o ktorym piszesz kosztuje jakieś 8 tysiecy zlotych, a co jeśli ktos nie ma takich pieniedzy? Moze faktycznie lepiej jest wtedy zdecydowac się na cos tanszego – cena jest hear clear jest nieporownywalnie nizsza…

 4. Kupiłam dla ojca, ale narzeka, że jak go nosi to go głowa zaczyna boleć i się denerwuje, ma ktoś tak samo, czy mój ojciec jest wyjątkowym wypadkiem?

 5. Myślę o tym, by kupić tan aparat słuchowy dla męża, mógłby się ktoś wypowiedzieć czy warto wydać tyle pieniędzy?

  1. Barbara, jak na aparat sluchowy to to nie są jakieś szczegolnie duze pieniadze, znajoma placila ponad 4 tysiace…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *