75 votes, average: 3,21 out of 575 votes, average: 3,21 out of 575 votes, average: 3,21 out of 575 votes, average: 3,21 out of 575 votes, average: 3,21 out of 5 (75 votes, average: 3,21 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Ionic White – Efekty, instrukcja obsługi, opinie – Technologia wybielania zębów

Ionic White - Efekty, instrukcja obsługi, opinie - Technologia wybielania zębów

Chyba każdy z nas marzy o pięknym białym uśmiechu, którego nie powstydziłaby się żadna hollywoodzka gwiazda. Niestety duże ilości spożywanej kawy, herbaty, czerwonego wina oraz palenie papierosów nie pomagają w walce o białe zęby, ponieważ powodują przebarwienia na zębach. Przebarwienia i żółty osad na zębach jest bardzo nieestetyczny i próbujemy się go za wszelką cenę pozbyć, głównie stosując wybielające pasty do zębów. Niestety wiele z nich nie wybiela zębów, ale gorsze często przez swój skład niszczy delikatne szkliwo nazębne. Innym sposobem na pozbycie się przebarwień jest wybielanie zębów u dentysty, ale za taki zabieg musimy najczęściej zapłacić kilka tysięcy. Dzisiaj sprawdzamy inną metodę wybielania zębów jaką jest stosowanie technologii Ionic White, składającej się z urządzenia wyposażonego w niebieską diodę ledową oraz specjalnego żelu. Producent zapewnia, że to rewolucja w wybielaniu zębów, ale czy tak jest naprawdę? Sprawdzamy, jak działa produkt, czy jest skuteczny, jak go używać i jakie są opinie użytkowników.

Ionic White – Działanie i efekty

Ionic White to połączenie żelu zawierającego jony srebra oraz urządzenia wytwarzającego niebieskie światło ledowe. Jony srebra są aktywowane przez ten rodzaj światła, a dzięki temu mają one szybkie intensywne działanie wybielające. Aktywnie działający żel oczyszcza zęby z wszelkiego rodzaju przebarwień. Efekty stosowania Ionic White powinny być widoczne już po pierwszym użyciu, ale cały zestaw powinien być stosowany przez dwa i pół miesiąca. Efekt wybielania utrzymuje się ponad rok, a więc musi być po tym czasie powtarzany. Dzięki stosowaniu Ionic White można wybielić zęby od 4 do 10 odcieni, ale zależy to przede wszystkim od tego jak bardzo zęby są przebarwione. Producent zapewnia, że nie występują żadne skutki uboczne podczas stosowania, czyli głównie chodzi o to, że ani żel ani działające na niego światło nie niszczy zębów oraz dziąseł.


Najskuteczniejsza metoda na piękny uśmiech ! 


Ionic White – Ile kosztuje i gdzie kupić?

Ionic White, jak każdy inny produkt, najlepiej kupić na stronie producenta. Zamawiając ze strony producenta zawsze mamy gwarancję, że kupujemy oryginalny produkt. W zależności od liczby kupowanych zestawów cena waha się od 209 do 159 zł za zestaw.

Ionic White – Instrukcja obsługi

Cały zestaw Ionic White składa się z urządzenia, które wytwarza niebieskie światło ledowe, 6 tubek żelu oraz spreju wybielającego. Do zestawu dołączona jest instrukcja obsługi. Czytamy w niej, że pierwsza aplikacja polega na wyciśnięciu żelu z tubki nr 1 na przestrzeń między dwiema stronami urządzenia w miejscu, w którym będą się znajdować zęby. Jedna tubka powinna wystarczyć na 3 razy w trakcie pierwszego użycia. Następnie na żel nr 1 wyciskamy żel z tubki nr 2. Dzięki zastosowaniu obu żelów, wchodzą one ze sobą w reakcję, co gwarantuje wybielenie zębów. Następnie umieszczamy urządzenie w ustach, ściskamy zęby i włączamy urządzenie, które wyłączy się automatycznie po 2 minutach. Żel pozostały na zębach należy zostawić na 5-7 minut a następnie dokładnie wypłukać usta wodą. Ten krok musi być powtórzony 2-3 razy w ciągu najbliższych minut. Taka aplikację musimy powtórzyć jeszcze 2 razy w ciągu dwóch tygodni. Dodatkowo do zestawu dołączone są spreje, które należy stosować 1-2 razy w tygodniu przez 60 dni po zakończeniu pierwszego etapu wybielającego z użyciem żelu.

Ionic White – Opinia redakcji

Naszym zdaniem Ionic White nie jest rewolucyjnym produktem, ponieważ na rynku istnieje wiele podobnych produktów. Na razie ciężko znaleźć opinie i komentarze użytkowników, więc nie możemy jednoznacznie stwierdzić, czy produkt jest wart zakupu czy nie. Jednak warto zwrócić uwagę na to, że zastosowana w Ionic White technologia nie powinna wyrządzić szkody naszym zębom, a cena w porównaniu do innych metod wybielania zębów nie jest wygórowana, więc może warto zaryzykować.

Post z kategorii :

3 komentarzy o “Ionic White – Efekty, instrukcja obsługi, opinie – Technologia wybielania zębów

  1. powiem tak, znaczącej różnicy nie widzę. zęby są troche bielsze, ale nie ma takiego szału jak zapewnia producent.

  2. używał ktoś tego? dzisiaj widziałam gdzieś reklamę, ale nie widzę żadnych opinii.. naprawdę działa tak szybko?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *