52 votes, average: 4,48 out of 552 votes, average: 4,48 out of 552 votes, average: 4,48 out of 552 votes, average: 4,48 out of 552 votes, average: 4,48 out of 5 (52 votes, average: 4,48 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Jak powiększyć swojego penisa? Inwazyjne oraz nieinwazyjne metody

Jak powiększyć swojego penisa ? Inwazyjne oraz nieinwazyjne metody

Penis to atrybut męskości. Na jego szczycie znajduję się żołądź, który jest najdelikatniejszym i najczulszym miejscem na całym męskim ciele. Żołądź ukryty jest za napletkiem, który zsuwa się z niego w czasie erekcji. W momencie wzwodu, dwa ciała jamiste oraz ciało gąbczaste napełniają się krwią, co powoduje, że penis jest sztywny. Niestety jest on również powodem wielu problemów. Najczęstszym jest oczywiście obsesja na temat rozmiaru członka. Średnia długość  penisa w stanie erekcji to ok 15 cm. Blisko 90% mężczyzn musi zadowolić się penisem o takiej lub mniejszej długości. Istnieje wiele metod, które mają na celu zwiększenie długości oraz grubości członka. Są to metody inwazyjne, czyli operacje oraz nieinwazyjne tzn. ćwiczenia, żele, kremy, tabletki.  Aby móc w pełni cieszyć się seksem, należy mieć pewność, że wybrana przez nas metoda jest bezpieczna i odpowiednia dla nas. Rozsądny wybór to klucz do zadowolenia z seksu.

Inwazyjne metody powiększenia penisa

Jak powiększyć swojego penisa ? Inwazyjne oraz nieinwazyjne metody

Jedną z metod, która przez jakiś czas była jedyną dostępną jest interwencja chirurgiczna. Zabieg polega na nacinaniu więzadeł, łączących prącie z kością łonową, przez co penis opuszcza się i optycznie wydaję się dłuższy. Zabieg taki może wydłużyć członka o około 2 cm. Przez kolejnych kilka miesięcy następuje rozciąganie penisa przy pomocy ekstenderów czyli specjalnych urządzeń mających za zadanie zwiększenie grubości oraz długości penisa. Koszt takiej operacji jest jednak bardzo duży bo może wynieść nawet kilkanaście tysięcy złotych, a oprócz tego mimo rozwoju medycyny, wciąż występuje wiele powikłań.  Seksuolodzy ostrzegają, że głównym problemem mogą być nieregularne erekcje. Często występują również problemy z trafieniem członkiem do celu.

Nieinwazyjne metody powiększenia penisa

Znacznie więcej jest metod nieinwazyjnych tzn. takich które nie wymagają ingerencji chirurga. Te metody to głównie:

  • Mechaniczne powiększenie penisa
  • Powiększenie penisa domowymi sposobami
  • Żele oraz inne preparaty na wydłużenie członka.

Powiększenie członka domowe sposoby

W różnych kulturach wymyślano specjalne ćwiczenia, które bez inwazyjnie stymulują powiększenie penisa. Ćwiczenia te mają wpływać na rozmiar oraz obwód prącia, jak również mogą być skuteczne przy wzmocnieniu erekcji czy zwiększeniu kontroli nad wytryskiem. Ćwiczenia te mogą być wykonywane przez mężczyzn samodzielnie lub z pomocą partnerki.

  • Pierwszą z metod jest technika arabska o nazwie zsuwanie pierścienia. Najważniejszą czynnością przed rozpoczęciem ćwiczenia jest rozgrzewka. Niewielki ręcznik należy zamoczyć w ciepłej wodzie a następnie owinąć nim członka. Powinno to trwać ok 30 minut. Następnie należy doprowadzić penisa do częściowej erekcji. Czubki kciuków i palec wskazujących należy zetknąć ze sobą, aby utworzyły pierścień. Należy założyć go na penisa i zacisnąć. Pierścień należy zsuwać w kierunku żołędzia. Ćwiczenie należy powtarzać kilka razy.
  • Inną domową metodą jest rozciąganie penisa. Penis powinien być zupełnie wiotki. Należy go chwycić dość mocno kciukiem oraz palcem wskazującym wokół żołędzi. Następnie ciągnąć go powoli do przodu. Kiedy będzie odczuwalny ból należy zaprzestać i przytrzymać tak przez 10 sekund. Ćwiczenie powtarzać minimum trzy razy.
  • Ostatnią domową metodą są obroty penisa. W tym celu należy chwycić swego członka wokół żołędzi i rozciągać go w przód, do czasu aż będzie odpowiednio naprężony. Czując naprężenie należy wykonać nim 30 obrotów w prawo. Po około 30 sekundowej przerwie, znów należy naprężyć penisa i wykonać 30 obrotów w lewo. Ćwiczenie należy powtórzyć minimum trzy razy.

Przed rozpoczęciem ćwiczeń warto się przygotować. Przed ćwiczeniami warto zanotować informacje o długości swego członka w stanie spoczynku i we wzwodzie. To pomoże sprawdzić, czy ćwiczenia są skuteczne. Dokupienie jakiegoś środka nawilżającego również będzie bardzo dobrym pomysłem. Najważniejsze jednak jest, by nie zapominać o rozgrzewce przed ćwiczeniami. Inaczej nie ma co liczyć na jakiekolwiek efekty.  Jednak czy ćwiczenia są w ogóle skuteczne? Jednoznacznie ciężko odpowiedzieć na to pytanie. Z całą pewnością istnieją o wiele lepsze oraz skuteczniejsze metody na powiększenie członka.

Mechaniczne powiększenie penisa.

Pomysł mechanicznego powiększania elementów ciała nie jest nowy. Ludy afrykańskie od dawna powiększają sobie tymi metodami różne części ciała. Takie rozwiązanie ma jednak swoje wady. Okazuje się, że po skorzystaniu z tej metodą, wielu mężczyzn ma wyraźne trudności z uzyskaniem wzwodu. Taki rozciągnięty członek staje się więc całkowicie bezużyteczny.

Jedną ze skutecznych metod, chociaż tylko tymczasowych są próżniowe pompki do penisa. Urządzenie to jest w pełni bezpieczne i może wspomóc mężczyznę w uzyskaniu wzwodu. Na rynku istnieją różne rodzaje pomp np. szklane, metalowe, plastikowe, zasilany na baterię lub ręcznie. Powiększenie penisa tą metodą jest jednak chwilowe i nie jest zalecane osobom, które nie mają problemu ze wzwodem.

Metoda ta, zatem również nie jest skuteczna przy stałym powiększaniu penisa. Efekt jest jedynie krótkotrwały oraz niezalecany dla osób z bezproblemowym wzwodem.

Żele i kremy na powiększenie penisa.

Jeśli chodzi o ilość możliwości powiększenia penisa, to środki farmakologiczne są zdecydowanie liderem. Wybór różnego rodzaju żeli, kremów czy tabletek jest ogromny. Jednak jaki środek będzie najlepszy? Jednym z czynników, który decyduje o wyborze jest działanie. Jedne substancje lepiej działają na wzrost penisa, a inne zdecydowanie bardziej pomagają na utrzymanie erekcji czy zwiększeniu wytrysku. Postanowiliśmy więc spytać naszego eksperta, którym jest pan Arkadiusz Skrzypek. Pan Arkadiusz twierdził, że najważniejsze przy wyborze środka jest, aby jego stosowanie nie wiązało się z jakimiś skutkami ubocznymi. Twierdzi również, że na rynku możemy spotkać preparaty, których szerokie spektrum działania wspomoże każdego. Jego zdaniem najlepszym preparatem jest Penidex Extra. Jego pacjenci są bardzo zadowoleni po kuracji tym niezwykłym w pełni bezpiecznym, bo złożonym z naturalnych składników preparatem.
Naszym zdaniem preparaty i żele to zdecydowanie najlepsza metoda na powiększenie swojego penisa w sposób trwały i w pełni bezpieczny. Wśród internetowych opinii również można zaobserwować, że to właśnie żele, tabletki i maści są najczęściej wybieranymi sposobami na naturalne powiększenie penisa. Rzesza zadowolonych mężczyzn tylko potwierdza, że to obecnie najlepsza dostępna metoda na rynku. Chcąc ułatwić wam wybór odpowiedniego środka, poniżej zamieszczamy rekomendowane produkty.

penidex-extra-opinie-efekty-sklad Erectic plus

Jeden komentarz o “Jak powiększyć swojego penisa? Inwazyjne oraz nieinwazyjne metody

  1. hahah miałem kiedyś taką pompkę. nie wiem jak mogłem to kupić 😛 teraz biorę tabletki penidex i widzę pierwsze efekty 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *