83 votes, average: 2,88 out of 583 votes, average: 2,88 out of 583 votes, average: 2,88 out of 583 votes, average: 2,88 out of 583 votes, average: 2,88 out of 5 (83 votes, average: 2,88 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

LIBRAMED – Opinie, Efekty, Skład – Suplement na odchudzanie

LIBRAMED - Opinie, Efekty, Skład - Suplement na odchudzanie

Czy molekularny kompleks Libramed jest w stanie pomóc Ci kontrolować wagę?

Na całym świecie coraz większym problemem staje się nadwaga i otyłość. Mówi się, że w XXI wieku otyłość jest chorobą cywilizacyjną trzeciego świata. Jest to przerażająca perspektywa. Nic dziwnego, kiedy w dzisiejszych czasach trudno o produkty, które nie zawierają chemii. Na ten problem składa się wiele czynników takich jak spożywanie przetworzonej żywności, brak aktywności fizycznej, nieregularne posiłki, życie w pośpiechu i stresie, a nawet zanieczyszczenia powietrza. Co więc zrobić, kiedy straciliśmy już na kontrolę nad swoim ciałem? Rad jest wiele, ale każdy, kto ma więcej zbędnych kilogramów, dobrze wie jak ciężko jest się zdyscyplinować i zadbać o swoje ciało. Sam aspekt estetyczny związany z nadmiarem kilogramów nie jest tak ważny jak nasze zdrowie. Otłuszczony organizm wcale nie wróży nam długiego i zdrowego życia. Tak więc dbając o optymalną wagę, dbamy przede wszystkim o nasze zdrowie. Firma Aboca proponuje swój produkt – Libramed, który służy do kontrolowania wagi. Czy jest on godny Twojej uwagi? Czy przynosi obiecane efekty? Przeczytaj artykuł o tabletkach Libramed i zapoznaj się z ich składem, działaniem oraz z opiniami konsumentów.

Libramed – Skład 

W skład molekularnego kompleksu Libramed firmy Aboca wchodzą:
– opatentowany kompleks makrocząsteczek polisacharydowych (Policaptil Gel Retard®);
– aromaty pomarańczowe, jabłkowe i cytrynowe.

Libramed – Wskazania

Libramed, dzięki swojemu opatentowanemu kompleksowi Policaptil Gel Retard®, (błonnik różnych frakcji) kontroluje skoki glukozy w organiźmie, zmniejszając odkładanie się tłuszczu i uczucie głodu.
Dzięki temu mechanizmowi, działanie Libramed, w połączeniu ze zrównoważoną dietą i regularną aktywnością fizyczną, wspomaga odchudzanie. Dlatego też jest on wskazany dla:
Dorosłych
• w przypadku nadwagi i otyłości
• z dużym obwodem w talii, nawet przy prawidłowej wadze
Dzieci od 8 roku życia
• w przypadku nadwagi i otyłości

Libramed – Efekty stosowania

Libramed jest dosyć innowacyjnym produktem. Libramed wspomaga kontrolowanie poposiłkowego szczytu glikemicznego – spowalnia oraz zmniejsza wchłanialność tłuszczów i węglowodanów. Dzięki kompleksowi makrocząsteczek polisacharydowych, tabletki Libramed w jelitach tworzą lepki żel. Dzięki wytwarzanemu w jelitach żelowi, poprzez mniejsze i wolniejsze wchłanianie węglowodanów, łatwiejsze jest kontrolowanie poposiłkowego szczytu glikemicznego. Jest to szczególnie istotne, ponieważ dzięki temu uczucie głodu oraz senność poposiłkowa zmniejszy się. Molekularny kompleks przyczynia się również do zmniejszenia wchłaniania tłuszczów, wspomaga pasaż jelitowy i reguluje konsystencję stolca.


Poznaj sekret znanej modelki. Kliknij i zobacz, jak wygrała walkę z nadwagą w oszałamiający sposób!!


 Libramed – Jak stosować?

LIBRAMED - Opinie, Efekty, Skład - Suplement na odchudzanieTabletki firmy Aboca należy przyjmować następująco:

  • dorośli oraz młodzież powyżej 12 roku życia – 3 tabletki przed dwoma głównymi posiłkami
  • dzieci między 8 a 12 rokiem życie – 2 tabletki przed dwoma głównymi posiłkami

Nie zaleca się stosowania u dzieci poniżej 8 lat.

Tabletki należy zażyć popijając pełną szklanką wody. Nie żuć i nie rozgryzać tabletki. W razie trudności z połykaniem należy rozpuścić tabletki w letniej wodzie lub w herbacie ziołowej (mieszać do całkowitego rozpuszczenia). Wypić bezpośrednio po rozrobieniu, zanim zamieni się w żel.

Libramed – Ostrzeżenie

Osobom mającym problemy z połykaniem nie zaleca się bezpośredniego zażycia tabletki, lecz jej rozpuszczenie w szklance wody i w takim sposób zażycie.
Zaleca się przyjęcie produktu w odstępie minimum dwóch godzin przed zażyciem lekarstw lub suplementów witaminowych, aby nie zakłócać ich wchłaniania.
Nie zażywać w okresie ciąży i karmienia piersią. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na którykolwiek ze składników.

Libramed – Opinie

Opinie na temat działania suplementu Libramed są różne. Niektórzy twierdzą, że dzięki zażywaniu tabletek oraz trzymaniu zbilansowanej diety i przy umiarkowanym ruchu waga zmniejsza się. Opiniodawcy zgodnie stwierdzali, iż tabletki powodowały zmniejszenie uczucia głodu. Działanie tego produktu jest dość indywidualne, a przy zakupie warto też wziąć pod uwagę, że suplement ten może działać na każdego z nas w inny sposób. W takim przypadku trudno jest jednoznacznie ocenić skuteczność preparatu, tak więc czekamy na wasze opinie związane z Libramed.

18 komentarzy o “LIBRAMED – Opinie, Efekty, Skład – Suplement na odchudzanie

  1. Strasznie wygląda przebieg kuracji… Żel w jelitach nie będzie blokował wszystkiego? Może spowodować chyba problemy

  2. Liczyłam na jakieś super efekty, ale takich brak. Żałuję. Jestem chyba skazana na moją puszystą sylwetkę

  3. Stostuję to od 2 tygodni, ale efekty powiedziałabym takie sobie. Przy ćwiczeniach i diecie spodziewałam się jednak czegoś bardziej efektywnego :/

  4. Są zdecydowanie skuteczniejsze preparaty. Ćwiczenia i odpowiedni produkt może zadziałać. Ale zdecydowanie nie ten produkt.

    1. właśnie mnie też to zdziwiło, bardzo mnie to odrzuciło w pierwszym momencie. Ktoś stosował, działa?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *