1 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 5 (1 votes, average: 1,00 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Ling Fluent – Opinie, metody działania – Platforma językowa

Ling Fluent - Opinie, metody działania - Platforma językowa

Ling Fluent - Opinie, metody działania - Platforma językowaJest wiele powodów , dla których warto uczyć się języków obcych. Możliwość porozumiewania się z ludźmi z innych krajów, znacznie poszerza nasze horyzonty. O wiele łatwiej zdobędziemy wymarzoną pracę, a posiadanie wysokich kwalifikacji językowych umożliwi wynegocjowanie wysokiego wynagrodzenia. To oczywiście tylko przykład, bo płynne władanie językiem obcym może przynieść o wiele więcej korzyści. Jak więc nauczyć się języka w krótkim czasie? Sposobów jest wiele. Możemy zapisać się na kurs językowy, chodzić na korepetycje lub korzystać z programów do nauki języka. Jednym z nich jest Ling Fluent – jest to platforma językowa, dzięki której będziemy mogli w szybki sposób opanować wybrany przez nas język. Czy jest to skuteczny sposób? Sprawdź opinie innych!

Leo Anders – Twórca metody

Na stronie produktu możemy przeczytać informację, że Leo Anders to poliglota duńskiego pochodzenia, władający aż 20 językami! Jego prace nad uzyskaniem skutecznej metody nauki języków trwają już od ponad 15 lat. Efektem tych prac stał się 4-tygodniowy kurs języków obcych Ling Fluent. Niestety nasze poszukiwania informacji na temat twórcy tej metody zakończyły się fiaskiem. Tym samym nie potrafimy udzielić wam więcej informacji o samym autorze, ale poniżej znajdziecie opis działania platformy.

Ling Fluent – Sposób działania

Ling Fluent - Opinie, metody działania - Platforma językowaSposób działania Ling Fluent jest bardzo prosty i nie wymaga od nas nic innego jak tylko urządzenia z dostępem do internetu. Uruchamiamy na nim aplikację i już możemy zacząć uczyć się wybranego przez nas języka. Metoda, z której korzysta Ling Fluent polega na wykorzystaniu kilku zmysłów podczas nauki. Takie rozwiązanie powoduje, że w naszym mózgu tworzą się nowe połączenia, a co za tym idzie buduje się szeroka sieć skojarzeń. Dzięki skojarzeniom nasze przyszłe wypowiedzi będą bardziej naturalne i automatyczne. Nie będzie również problemu z zapamiętaniem słówek. W trakcie kursu przewidziane są liczne powtórki, które nie pozwolą nam na szybkie wymazanie danego materiału z pamięci. Odstępy czasu między repetycjami, są zaplanowane w taki sposób, by uzyskać optymalne wyniki – nie przemęczyć pamięci materiałem, ale też jej nie rozleniwić.
Takie z założenia powinny być efekty pracy z platformą Ling Fluent. Czy faktycznie takie są? Zapoznaj się z opiniami użytkowników.

Ling Fluent – Opinie

Przeszukując liczne fora i strony internetowe natknęliśmy się na przeróżne opinie o platformie Ling Fluent. Chociaż zdarzają się pozytywne zdania odnoście omawianego oprogramowania, to znaczną przewagę zyskują głosy negatywne. Wielu użytkowników opisuje produkt jako zwykłe fiszki, a efekty korzystania z metody porównywalne do nudnego czytania słownika. Inne głosy sprzeciwu wynikają z niemożliwości uzyskania jakichkolwiek informacji na temat twórcy metody.  Warto by było uzyskać parę słów na temat wieku i pochodzenia.

Ling Fluent – Opinia redakcji

Do zalet Ling Fluent możemy zaliczyć to, że uczyć się możemy praktycznie wszędzie i kiedy tylko będziemy mieli na to ochotę. Nie potrzebujemy do tego żadnych książek, wystarczy nam tylko komputer, tablet lub telefon, który i tak zawsze mamy przy sobie. Jednakże zbierając opinie na temat Ling Fluent można dojść do wniosku, że nie zadowala ona 100% użytkowników. Opinie są zróżnicowane, jednak negatywnie brzmiące komentarze przytłaczają pozytywne. Może jednak warto zastanowić się nad czymś innym. W ostatnim czasie bardzo dobre opinie w internecie zbiera nowa metoda Ling Intelligence. Jest to innowacyjna, ale za razem sprawdzona metoda, która daje niesamowite efekty. Osoby, które skorzystały z oferty są bardzo zadowolone z sposobu nauki jaki oferuje nam ta platforma. Ling Intelligence pozwala w krótkim czasie, nauczyć się języka obcego, bez konieczności ruszania się z domu. Już po kilku dniach można zauważyć, że nasz język w mowie jest dużo płynniejszy, a zasób słów większy. Ci którzy zakończyli kurs z Ling Intelligence, zgodnie stwierdzają, że to najlepsza metoda nauki, jaką dotychczas stosowali. Sprawdź i przekonaj się sam. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, poniżej znajduje się link.

Ling Intelligence – Najlepsza metoda nauki języków obcych – Kliknij i skorzystaj z aktualnej promocji!

 

loading...

4 komentarzy o “Ling Fluent – Opinie, metody działania – Platforma językowa

  1. Jestem nauczycielem języka angielskiego w gimnazjum. Powiem szczerze, te metody to strata czasu i pieniędzy, pozdrawiam.

  2. Wykupiłam Ling Fluent, ale nie zrobiło to na mnie dużego wrażenia. Zwykła platforma do zapamiętywania słów i tyle.

  3. Nie warte wydawania na nich kasy… Jest w necie dużo więcej i lepiej przygotowanych platform językowych od tej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *