105 votes, average: 4,73 out of 5105 votes, average: 4,73 out of 5105 votes, average: 4,73 out of 5105 votes, average: 4,73 out of 5105 votes, average: 4,73 out of 5 (105 votes, average: 4,73 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Ling Intelligence – OSZUSTWO? Opinie o platformie nauki języków obcych

Ling Intelligence - Opinie i Efekty stosowania - Nauka języków obcych

W ostatnim czasie dwóch mężczyzn Michał Wójcik oraz Harold Linberg wyszło na przeciw potrzebom ludzi i opracowali
niezwykle skuteczną multimedialną platformę, do nauki języków obcych o nazwie Ling Intelligence. Jest to metoda pozwalająca nauczyć się w szybkim czasie, kolejnego języka obcego. W tym artykule przyjrzymy się dokładnie Ling Intelligence. Twórcy zapewniają, że dzięki tej metodzie, w bardzo krótkim czasie nauczymy się między innymi: języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, japońskiego czy też szwedzkiego. Czym jest i co się na nią składa? W tym artykule postaramy się to objaśnić.

Zaczepił Cię kiedyś na ulicy obcokrajowiec, a Ty nie wiedziałeś jak mu odpowiedzieć? Pojechałeś na wakacje za granicę i nie potrafiłeś zamówić pizzy? Szukasz dobrze płatnej pracy, ale wymagają znajomości języka obcego? Wiele ludzi spotyka się z  takimi problemami, ale przecież one nie są nie do przeskoczenia. W dzisiejszych czasach znajomość języków jest niezwykle ważnym atutem. Coraz częściej pracodawcy szukają osób znających minimum 2 języki obce. O awans też jest łatwiej gdy mamy większe zasoby językowe. Bariera językowa często ogranicza nas w podróżach i poznawaniu świata. Dużo osób chciałoby władać wieloma językami obcymi, ale istnieje przeświadczenie, ze to nie jest takie łatwa. Być może jest to łatwe, tylko nasze dotychczasowe metody nauki były nieskuteczne! Także z wiekiem wmawiamy sobie, że nauka obcego języka będzie nam przychodzić coraz ciężej. Wymówek istnieje wiele, porzucamy przy tym nasze ambicje.

Ling Intelligence – Opis

Ling Intelligence - Opinie i Efekty stosowania - Nauka języków obcychLing Intelligence jest przełomową metodą automatycznej nauki języków obcych, opracowaną przez dwóch twórców. Pierwszym z nich jest Michał Wójcik, tłumacz, nauczyciel, posiada 15 letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Poprzez te wszystkie lata, stosował różnego rodzaju metody nauczania na swoich podopiecznych. Wraz z Haroldem Linbergiem, zebrali swoją wiedzę i doświadczenia i stworzyli skuteczną formułę. Rezultatem tego było stworzenie Ling Intelligence, która pozwala niezwykle skutecznie nauczyć się nowego języka obcego, w bardzo krótkim czasie.

Jak działa Ling Intelligence?

Tak twórcy przedstawiają działanie programu Ling Intelligence:

 • Dzięki zauważalnym postępom w nauce nie będziemy się zniechęcać do dalszej nauki. Fakt, że z każdym dniem jesteśmy coraz lepsi, nie pozwoli na przerwanie kursu (a tak przeważnie bywa podczas długotrwałych kursów). Poprzez swoją formę codziennie będziemy czuli się zmotywowani do dalszych działań.
 • Ling Intelligence zawiera zadania pobudzające obie półkule mózgu, dzięki czemu powstaje około 15 razy więcej sieci neuronowych. W znaczny sposób ułatwia to zapamiętywanie, przez co zwiększa skuteczność nauki. Po pewnym czasie nawet nie będziesz zdawał sobie sprawy jak szybko nauczyłeś się tak wielu rzeczy, bez większego wysiłku.
 • Twój mózg będzie pracował pięć razy bardziej wydajnie. Poprawisz szybkość zapamiętywania i pobudzisz umysł.

Ling Intelligence – Efekty jakie daje platforma

Twórcy tej metody są tak pewni skuteczności, że dają nawet gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie będziesz usatysfakcjonowani z jej wyników. Daje to nam pewność, że jest to sprawdzony i skuteczny sposób nauki języków. Kurs Ling Intelligence ma nam zapewnić następujące efekty:

Ling Intelligence - Opinie i Efekty stosowania - Nauka języków obcychI. Opanowanie wybranego języka z wcześniej podanych w zaledwie 14 dni.
II. Po kolejnych 14 dniach, nauka języka na poziomie średnio-zaawansowanym.
III. Poszerzenie Twoich kwalifikacji zawodowych oraz rozwój osobisty.
IV. Pozbycie się bariery językowej, otworzenie się na podróże i nowe znajomości.

Ling Intelligence – Co wyróżnia tę metodę na tle innych sposobów nauki języka? 

Ling Intelligence zostało stworzone przez wysokiej rangi specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków oraz wszelką niezbędną wiedzę. Dzięki temu, metoda jest precyzyjnie dostosowana do potrzeb zwykłych ludzi, którzy chcą szybko nauczyć się języka obcego. Nie jest to platforma jak każda inna, którą możemy znaleźć w Internecie, bo to właśnie dostosowanie kursu do wymagań i umiejętności kursanta sprawia, że metoda nauczania języka Ling Intelligence jest tak skuteczna. Platforma skutecznie pobudza mózg do działania, działa na sferę odpowiedzialną za zapamiętywanie. Dzięki temu nie tylko nauczysz się szybciej języka obcego, ale pomoże Ci to w przyszłości uczyć się innych nowych rzeczy. Inne metody są przestarzałe i nie dostosowane do dzisiejszych czasów, kiedy ludzie nie mają zbyt wiele czasu, a dzięki tej nowoczesnej metodzie szybko i co ważne z przyjemnością nauczysz się nowego języka.

Ling Intelligence

Ling Intelligence – Ile to kosztuje? Gdzie kupić? 

Na rynku istnieje wiele podobnych platform, metod o bardzo podobnych, czy wręcz takich samych nazwach, więc łatwo o pomyłkę i zakup, który nie będzie nas satysfakcjonował a w dodatku wydamy na niego fortunę. Dlatego też my polecamy zakup prosto ze strony wydawcy, co jest zawsze najlepszym i najpewniejszym źródłem. Macie pewność, że zamawiacie oryginalną platformę Ling Intelligence, która została stworzona przez specjalistów, o których wspominaliśmy. Dodatkowo warto wiedzieć, że na stronie wydawcy często pojawiają się różne promocje, więc można tam nabyć Ling Intelligence jeszcze taniej!

Ling Intelligence – Komentarze czytelników

Widzimy coraz więcej komentarzy osób, które sprawdziły Ling Intelligence. Postanowiliśmy za zgodą autorów zamieścić kilka z nich tutaj:

Kasia, Tomaszów Mazowiecki

Pracuję w firmie międzynarodowej marketingowej i od dawna czekałam na awans w pracy. Jedyną przeszkodą na drodze do nowego stanowiska był mój brak znajomości języka angielskiego. W dzisiejszym świecie biznesowym bez tego ani rusz. Dopiero dzięki Ling Intelligence udało mi się efektywnie nauczyć języka. Na swobodną komunikację po angielsku wystarczyły 2 tygodnie! Już nie zapominam nauczonych się słówek, a od poniedziałku zaczynam pracę na nowym stanowisku!! 🙂


Robert, Lublin

Dzięki Ling Intelligence mogę spełniać swoje marzenia o podróżowaniu. Zawsze nieznajomość języków obcych była dla mnie dużą barierą podczas podróży. Ale odkąd kupiłem Ling Intelligence nauczyłem się nie jednego, a dwóch języków! Trudno w to uwierzyć, bo w szkole zawsze miałem problemy z nauką i nigdy nie miałem umiejętności zapamiętywania. A teraz? Teraz angielski i hiszpański to dla mnie pestka 😉

Ling Intelligence – Opinie o platformie

By przedstawić państwu obiektywną opinie, szukaliśmy zdań i komentarzy ludzi, którzy zakończyli naukę, lub są w trakcie. Nie jest ich jak na razie zbyt dużo, gdyż jest do nowa, innowacyjna metoda, będąca na rynku od niedawna. Okazuję się jednak, że formuła automatycznej nauki języków obcych Ling Intelligence jest niezwykle skuteczna. Mimo krótkiego stażu ma wielu zwolenników. Zdania na jej temat są prawie całkowicie jednostronne i mówią jasno, że dwójka, Michał Wójcik oraz Harold Linberg, stworzyli na prawdę efektywną metodę. Osoby, które przez całe życie miały trudności z przyswajaniem języków obcych, dzięki tej platformie z dużą większą łatwością opanowały nowy język. Na bardzo dobre opinie wpłynęło nie tylko to, że metoda jest skuteczna, ale też, że można z niej korzystać w każdym miejscu. Bez ruszania się w domu, ale także w pociągu, na przystanku, gdyż jest ona przeznaczona na każde urządzenie elektroniczne typu: laptop, tablet, smartphone.

Ling Intelligence - Opinie i Efekty stosowania - Nauka języków obcychW większości pozytywne opinie o Ling Intelligence, mówią same za siebie o skuteczności tej metody. Niezwykle efektywny sposób pomógł wielu ludziom nauczyć się języka obcego i dzięki temu pozbyć się barier językowych oraz ograniczeń. Jeśli szybko potrzebujesz nauczyć się nowego języka, lub poprzednie metody nauki nie prowadziły do upragnionego sukcesu to spróbuj właśnie tej metody. Widząc tak dużą ilość pozytywnych komentarzy, skontaktowaliśmy się z firmą i wynegocjowaliśmy dla naszych czytelników specjalną ofertę. Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz dowiedzieć się więcej oraz zakupić Ling Intelligence, kliknij w poniższy link.

Ling Intelligence – Naucz się języka obcego w krótkim czasie – Kliknij i skorzystaj z promocji! 

 

Podobne artykuły

loading...

70 komentarzy o “Ling Intelligence – OSZUSTWO? Opinie o platformie nauki języków obcych

 1. Idealne rozwiązanie dla każdego. Ćwiczenia są bardzo proste a jednak szalenie skuteczne. Nie wyobrażam sobie lepszego rozwiązania na rynku.

 2. Szwedzi są tacy przystojni. Niestety nauczenie się języka w Polsce jest naprawdę trudne. Dopiero nauka z ling intelligence to zmieniła. Teraz potrafię się z nimi porozumieć, nawet jednego poderwałam . 😀

 3. Systematyczne ćwiczenie z platformą Ling Intelligence naprawdę pomaga. Mogę powiedzieć, że mi bardzo pomogła.

 4. W szkole nie potrafiłem skupić się na nauce. Kiedy na rozmowie kwalifikacyjnej powiedziano mi, że potrzebna jest znajomość języka obcego załamałem się. Z pomocą przyszła platforma Ling Intelligence. Nauka przebiegła szybko, a mi udało się dostać do wymarzonej pracy.

 5. Nauczyłem się włoskiego z Ling Intelligence. Niedługo wyjeżdżam do Włoch poderwać jakąś dziewczynę :d Trzymajcie Kciuki.

 6. Dostałam Awans, bo nauczyłam się obcego języka! Ling Intelligence pomógł odmienić mi moje życie!

 7. Dobra metoda na poćwiczenie języka. Jako lektor mogę polecić każdemu użytkownikowi.

 8. Muszę wam powiedzieć, że to genialna platforma. Ćwiczyłem też na innych reklamowanych w sieci i żadna z nich nie jest tak dobra jak Ling Intelligence.

 9. Nie mogłem uwierzyć, że się uda. Ling Intelligence jest prostym sposobem, aby nauczyć się obcego języka. Znam już 3 języki. Uczę się kolejnych.

 10. Genialna platforma. Idealne rozwiązanie dla ludzi niemających czasu na korepetycje. Ćwiczę, kiedy mam ochotę, a efekty są naprawdę piorunujące.

 11. Nauka przedmiotów humanistycznych nigdy nie była moją mocną stroną. Spędzałam wiele godzin na korepetycjach, jednak nie skutecznie. Odkąd stosuje Ling, moje zdolności znacząco się poprawiły. Bez problemu dogadam się z każdym po angielsku. Obecnie uczę się kolejnych dwóch języków.

 12. Moje zdolności językowe znacząco się poprawiły. Kiedyś miałem problem, aby dogadać się z kimkolwiek w obcym języku. Obecnie nie jest już to problem. Wszystko zawdzięczam platformie Ling Intelligence.

 13. Czy to naprawdę jest tak skuteczne? Czy naprawdę warto zainwestować? Chce się doszkolić. Może warto.

 14. Miałam mieszane uczucia. Wiele się słyszy o cud metodach. Jednak narzeczony zaczął biegle posługiwać się językiem niemieckim. Spytałam go jak i kiedy się go nauczył. Wyjaśnił mi, że korzysta z Ling Intelligence. Spróbowałam i ja. Teraz możemy jechać na wycieczki gdziekolwiek mamy ochotę.

 15. Moim marzeniem był wyjazd na wyspy do pracy. Problemem był język. Postanowiłem to zmienić. Kupiłem więc dostęp do platformy. Teraz biegle mówię po angielsku.

 16. Ling pozwala spełniać swoje marzenia. Wyjazd za granicę był zawsze bardzo problematyczny ze względu na problem z komunikacją. Chciałem to zmienić, dlatego wykupiłem dostęp. Uważam, że to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.

 17. Jestem programistą, potrzebowałem szybko nauczyć się języka niemieckiego aby wyjechać tam do pracy. Początkowo próbowałem uczyć się na własną rękę ale bezskutecznie. Wykupiłem więc dostęp do tej platformy. Kiedy zobaczyłem funkcjonalność byłem pełen nadzieii. Okazał się to strzał w dziesiątkę. Nauczyłem się niemieckiego i teraz pracuję w dużej firmie programistycznej.

 18. Nie warto tracić czasu na inne platformy. Nauczyłam się języka w stopniu komunikatywnym w ciągu miesiąca. Warto!

 19. Wkuwanie słówek? Nic z tych rzeczy ta platforma pomogła mi w przyjemny sposób nauczyć się języka szwedzkiego 🙂

 20. Język angielski nigdy nie był moją mocną stroną. Bałem się, że nie zdam matury . Dzięki Ling Intelligence nauka stała się przyjemnością a ja z niecierpliwością czekam , żeby udowodnić wszystkim , że to działa .

 21. Pracodawca szukał kogoś ze znajomością języka norweskiego. Zaryzykowałem i dzięki Ling Intelligence znam norweski, a dodatkowo mam świetnie płatną pracę. Polecam , bo warto

 22. Na wymianie poznałem piękną szwedkę . Nasze rozmowy po angielsku były bardzo ograniczone przez to , że nasz angielski był ubogi . Dzięki Ling nauczyłem się szwedzkiego . Teraz komunikacja nie jest problemem 🙂

 23. Zapisałem się nie dowierzając , że możliwe jest nauczenie się języka w tak szybkim czasie . Nie miałem racji . Ling Inteligence bardzo mi pomógł .

 24. Kurs spełnił moje oczekiwania :). Razem z żoną mimo , że jesteśmy już po 40-stce nauczyliśmy się dwóch języków . Planujemy niedługo wyjazd na Seszele i wiemy że poradzimy sobie z komunikacją

 25. Od zawsze miałam problem z nauczeniem się języka angielskiego. Dzięki Ling w końcu potrafię dogadać się z ludźmi z zagranicy. Gorąco polecam !

 26. Jak dla mnie bomba. Już myślałam, że nigdy się nie nauczę angielskiego. Teraz, z Ling Intelligence wszystko jest dużo prostsze !

 27. Dostałem to na prezent od żony, byłem dość sceptycznie do tego nastawiony i twierdziłem, że nie da się tak szybko nauczyć języka. No jak dostałem, myślę z ciekawości i szacunku odale. I tak siadłem do tego i w sumie mnie zaskoczyło, posiedziałem trochę pierwszego dnia i stwierdziłem, że nie jest złe. Siadam tak codziennie od tygodnia do tego, po godzince i powiem wam, że całkiem dużo idzie zapamiętać. Uczę się angglielskiego, wcześniej coś tam umiałem, ale na bardzo słabym poziomie. Jestem po tygodniu jak wczesniej pisałem, mój zasób słownictwa mocno się poprawił, na platforma ma naprawdę dobry sposób nauki słówek. No i zdania budować mi całkiem dobrze idzie, myślę, że już bym się dogadam w postawowych rzeczach z kims po angielsku, a wczesniej to nie byłoby najmniejszych szans ;p

 28. Polecam każdemu, nie sądziłam, że nauka języków może być taka przyjemna. Zawsze kojarzyłam ja sobie z wkuwaniem słówek na blaszke…

  1. Ja codziennie pilnuje się, żeby chociaż godzinę 🙂 ale zdarza mi się jakoś wciągnąć to i z 3 posiedze 😀

 29. Miałem taką sytuacje, że nie chodziłem na niemiecki na studiach przez semestr, bo nie wiedziałem, że ma ;p w sesji się dowiedziałem, że jednak go mam i muszę zaliczyć test z całego półrocza, się przeraziłem, bo nigdy go się nie uczyłem. Oczywiście pierwsze co to w interncie pomocy szukałem i znalazłem ling inteligence. Zamówiłem i miałem tydzień do testu, poszedłem i bez problemu go zaliczyłem, miałem nawet 92% 😀

 30. Kupiłem i stosuję od 2 tyg. Dobrze to działa, uczenie się dużo szybciej niż ze zwykłej książki.

 31. Nie wierzyłem w te szybkie uczenie się języków, ale do czasu, jak mój najlepszy kolega zaczepiony na ulicy przez jakiegoś obcokrajowca zaczął z nim normalnie rozmawiać, a wiem, że wcześniej był słaby z angielskiego i powiedział mi, że od jakiegoś czasu uczy się z Ling Intelligence ;O z ciekawości sprawdziłem opinie innych i widzę, że to serio jest możliwe

 32. Tak szybko mi idzie nauka języka, dużo lepiej niż z jakiś kursów, jakoś słówka zostają w głowie i w ogóle

 33. Dostałem propozycje pracy w anglii, myślicie, że da się w miesiąc nauczyć języka? Dodam, że coś tam umiem po angielsku, ale naprawdę niski poziom, jakie podstawy jak liczby, jak się przedstawić itp

  1. Witam, wszelkich informacji można uzyskać pod numerem: +48 616 663 711.
   Nasi konsultanci z chęcią odpowiedzą na każde pytanie.

 34. Bezapelacyjnie najlepsza platforma i sposób w jaki się uczyłem języka. Uczyłem się już angielskiego i rosyjskiego w życiu, w szkole, na własną rękę, na korepetycje chodziłem, a teraz postanowiłem nauczyć się niemieckiego z tą platformą i idzie mi naprawdę szybko

 35. Dziękuję za opinie dzięki wam mam pewność, że ta platforma rzeczywiście uczy języków w szybkim tempie, a nie jak inne.
  Sam mam problemy z j. hiszpańskim, więc chętnie to przetestuję.

 36. Jaki poziom wybrać?Ponieważ naukę rozpoczynałam kilka razy, wiedza moja jest bardzo nieuporządkowana i rozstrzelona . Z jednej strony zaskakuję poprawnym zwrotem czy wyszukamym słowem a z drugiej mam problem z prostym,poprawnym budowaniem zdań.

 37. w końcu pieniądze nie wywalone w błoto, jestem mile zaskoczona jak łatwo można nauczyć się angielskiego. zawsze chciałam polecieć do londyny, ale przez to, że mój angielski był na niskim poziomie bałam się, w te wakacje muszę koniecznie polecieć!!!

 38. Witam
  czy te opinie sa prawdziwe.
  Wszystkie wydaja bardzo wzorcowe.

  Czy ktos moze podac nr telefonu aby mozna dowiedziec sie bezposrednio czy kurs jest skuteczny ?

 39. Nawet mi się nie śniło, że tak szybko mogę się nauczyć języka. Codziennie skupiałam się i korzystałam z ling intelligence i rzeczywiście mózg chłonął wszystko jak gąbka 🙂 Po miesiącu byłam pod wrażeniem swojej wiedzy :O nie żałuję zakupu, mogę wszystkim polecić tę platformę!

 40. W końcu nauczyłem się j. angielskiego. Zawsze sprawiał mi problemy, a dzięki metodzie Ling Intelligence to stało się banalnie proste. Moja nauczycielka z technikum jest zdumiona, bo zastanawiam się nad zdawaniem matury z tego języka. Polecam osobom, którym ciężko idzie nauka języka obcego.

 41. Już po dwóch tygodniach kursu mogłam dogadać się po niemiecku ze znajomymi, którzy uczą się tego języka od liceum. Jestem pozytywnie zaskoczona, a znajomi są pod wrażeniem. Jak tak dalej pójdzie to za niedługo będę perfekcyjnie używać języka niemieckiego 😀

 42. Słyszałam od znajomej, że ta metoda jest mega, właśnie zamówiłam i zobaczymy jakie przyniesie rezultaty, mam nadzieję, że świetne 🙂

 43. Muszę się przygotowywać do matury z angielskiego. Na razie słabo stoję z wiedzą, tylko podstawy ;/ Mam nadzieję, że z ling intelligence uda mi się przygotować do rozszerzenia 🙂 trzymajcie kciuki

 44. Kurs zamówiony wczoraj, otrzymałem od razu po wpłaceniu pieniędzy. Na pierwszy rzut oka wygląda to rzeczywiście super 🙂 Napiszę za 2 tygodnie jak mi idzie. Pozdro

 45. Eureka chciałoby się powiedzieć. Korzystałam z różnych darmowych kursów, ale były beznadziejne albo trudno przyswajalne. Skusiłam się i zdecydowałam się zainwestować w ling intelligence. No i powiem, że w porównaniu do tych darmowych kursów to niebo, a ziemia! Wiedza sama wchodzi do głowy, fajnie wszystko przedstawione, nic tylko się uczyć 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *