173 votes, average: 3,98 out of 5173 votes, average: 3,98 out of 5173 votes, average: 3,98 out of 5173 votes, average: 3,98 out of 5173 votes, average: 3,98 out of 5 (173 votes, average: 3,98 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

LV Bet – działanie, oferta, zarabianie – zakłady bukmacherskie

LV Bet - działanie, oferta, zarabianie - zakłady bukmacherskie

LV Bet - działanie, oferta, zarabianie - zakłady bukmacherskieZakłady bukmacherskie w Polsce stają się coraz popularniejszą metodą na zarabianie dodatkowych pieniędzy. Wybór bukmachera to istotna sprawa. Dobry bukmacher zadba o bezpieczeństwo i wygodę użytkowników przy obstawianiu. W internecie istnieje możliwość obstawiania. Do niedawna na rynku można było odnaleźć około 1500 bukmacherów, u których mogliśmy obstawić zakłady. Jednak po wejściu nowej ustawy anty hazardowej wprowadzonej przez ministerstwo finansów   1 kwietnia, liczba ta znacząco zmalała. Tylko 7  firm zajmujących się przyjmowaniem zakładów dostało zgodę na działalność w naszym kraju. Jednym z nich jest LV Bet. Jest to stosunkowo nowa firma na polskim rynku. Co oferuje on dla nowych użytkowników? Jak działa? Czy na zakładach bukmacherskich można zarobić? Sprawdziliśmy to dla was.

LV Bet – gdzie obstawiać ?

W przypadku LV Bet istnieje możliwość obstawiania zakładów online, jak również w punkcie stacjonarnym, Firma posiada swoje punkty stacjonarne w Warszawie, Krakowie, Radomiu, Płocku, Mszanie Dolnej, Oświęcimiu, Warce oraz Tomaszowie Mazowieckim. Na uwagę zasługuje wersja mobilna strony, która jest bardzo przyjemna w obsłudze.

LV Bet – możliwości obstawiania

W przypadku LV Bet  mamy możliwość typowania na trzy sposoby.  Jeśli chodzi o zakłady pojedyncze to tak jak wskazuje nazwa obstawiamy. na wynik jednego wybranego sportowego lub innego przedsięwzięcia. Jeśli wynik będzie zgodny z naszym typem to otrzymujemy prawo do wygranej. W przypadku typowania kombinacyjnego obstawiamy dwa lub więcej wydarzenia. Kurs kuponu tworzony jest na podstawie pomnożenia poszczególnych kursów. Daje to szansę na kupon z wysokim kursem. Jednak w tym przypadku wystarczy złe obstawienie choćby jednego wyniku i kupon okazuje się nietrafiony. Ostatnim dostępnym typem zakładów jest zakład systemowy. Jest on podobny do typowania kombinacyjnego (AKO) jednak jest on zdecydowanie pewniejszy. Użytkownik decyduje ile zakładów z całego kupony musi być trafionych by kupon przynosił zysk. Oczywiście im więcej tym lepiej.  Minimalna kwota jaką trzeba postawić w dowolnym typie zakładów to 1 zł.


Rewolucja w zarabianiu pieniędzy ? Wystarczy tylko …


Typy zakładów na LV Bet

LV Bet nie oferuje niczego szczególnego jeśli chodzi o typy zakładów. Dostępne są silne ligi piłkarskie. Mamy możliwość obstawienia również handicapy azjatyckie i inne mniej popularne zdarzenia. Jednak jest to dość ubogie w porównaniu z tym co oferuje konkurencja. Na minus trzeba dodać również brak pozwolenia od Ekstraklasy SA. na przyjmowanie zakładów dotyczących rodzimych rozgrywek. LV Bet ma również ubogie zakłady live.  Brak tu zakładów pobocznych czym traci dużo do konkurencji.

LV Bet – Zakładanie konta

LV Bet - działanie, oferta, zarabianie - zakłady bukmacherskieRejestracja na stronie jest stosunkowo prosta. Wystarczy nacisnąć przycisk „Zarejestruj” znajdujący się w prawym górnym rogu strony i wypełnienie formularza. W formularzu możemy odnaleźć pole „Kod promocyjny”. Po jego wpisaniu otrzymamy bonus dla użytkownika.Należy pamiętać, że obstawiać mogą jedynie osoby, które ukończyły 18 lat. W związku z tym wymagane jest przesłanie skanu dowodu tożsamości lub paszportu oraz potwierdzenie adresu e-mail.  W ciągu kolejnego kwadransa nasza rejestracja jest rozpatrywana i jeśli wszystko jest w porządku akceptowana. LV Bet zastrzega, że 1 osoba może posiadać jedynie jeden profil na portalu. Konto zostaje stworzone i mamy możliwość w pełni korzystać z serwisu. Przy zakładaniu konta nie trzeba dokonywać wpłaty. Jednak środki i tak należy przelać. W innym wypadku nie ma możliwości obstawienia jakiegokolwiek zakładu.

LV Bet – bonus dla nowych użytkowników

Każdy nowy użytkownik rejestrujący się na stronie bukmachera po wpisaniu kodu może otrzymać bonus. By go otrzymać musi wpłacić minimum 100 zł wybierając bonus z mnożnikiem. W ten sposób otrzyma on 1% wysokości swojego depozytu z mnożnikiem 100. Następnie użytkownik na swoim kuponie powinien aktywować ten mnożnik. By otrzymać ten bonus użytkownik musi obstawić kupon kombi na minimum 3 zdarzenia z kursem min 2.5 za środki bonusowe. Następnie musi postawić swój zakład z kursem całkowitym. W zamian  może otrzymać nawet 1000 zł.

LV Bet – zbieranie punktów

Zakłady bukmacherskie LV Bet od niedawna oferują również bonusy dla pozostałych użytkowników. Użytkownicy mogą zbierać LV punkty.  Za każde wydane 25 zł użytkownik utrzymuje 1  punkt.  Kiedy już zbierze ich odpowiednią ilość ( 100) może wymienić je na gotówkę na konto. Za każde 100 punktów użytkownik otrzymuje 5 zł.

Czy LV Bet jest legalny ?

LV Bet jako jeden z siedmiu podmiotów otrzymał pozwolenie na prowadzenie zakładów na terenie naszego kraju. Firma otrzymała zezwolenie dnia 13 maja 2016r. Zgodnie z nową ustawą hazardową od 1 kwietnia zakłady można obstawiać jedynie u bukmacherów, którzy otrzymali stosowne pozwolenie.  W innym wypadku możemy być pociągnięci do odpowiedzialności karnej.

LV Bet – Opinia użytkowników

Mariusz, Radom.

Obsługa zatrudniona w punkcie jest bardzo miła. Ogólnie jestem zadowolony z korzystania. Wersja mobilna strony działa bardzo dobrze co nie jest ewenementem wśród bukmacherów. Dobrym pomysłem są te zakłady systemowe. Nie boje się, że jedna pomyłka zaprzepaści cały mój kupon. Zdecydowanie polecam tego bukmachera. Dobrze, że otrzymał pozwolenie na działalność na terenie naszego kraju.


Bibi88.

Gram tylko online. Szczerze powiedziawszy jestem delikatnie zawiedziona. Faktycznie wersja mobilna jest świetna i tym LV Bet wyróżnia się na tle innych bukmacherów, którzy po 1 kwietnia mogą przyjmować zakłady w Polsce. Niestety jeszcze nie udało mi się dobrze obstawić 🙁

LV Bet – Opinia

Lvbet-na-telefony

Zbierając wszystkie informacje w jedną całość możemy stwierdzić, że LV Bet to dość ciekawa opcja, która tak naprawdę dopiero rozpoczyna podbój naszego rynku. Główną zaletą podawaną przez użytkowników jest mobilna wersja strony, która jest bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze. Działa ona płynnie i pozwala na obstawianie wydarzeń live. Kolejnym plusem wartym odnotowania jest możliwość tworzenia zakładów systemowych. Zdaniem graczy jest to najlepsza metoda, która jest też bardziej bezpieczna niż w przypadku zakładów kombinacyjnych. Nie podejmiemy się stwierdzenia, czy warto obstawiać zakłady u tego bukmachera.  Każdy musi się zastanawiać czy warunki proponowane przez LV Bet są jego zdaniem akceptowalne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *