11 votes, average: 2,55 out of 511 votes, average: 2,55 out of 511 votes, average: 2,55 out of 511 votes, average: 2,55 out of 511 votes, average: 2,55 out of 5 (11 votes, average: 2,55 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Magni Lips – Opinie, Efekty, Skład – Błyszczyk powiększający usta

Magni Lips - Opinie, Efekty, Skład - Błyszczyk powiększający usta

Chciałabyś mieć usta piękne i pełne niczym gwiazdy z czerwonych dywanów? Zastanawiałaś się jak osiągnąć taki efekt bez zabiegów w klinikach plastyki estetycznej? Nic prostszego! W artykule przedstawiamy niezwykle skuteczny sposób, który stosują modelki i aktorki na całym świecie! Ten niezwykle prosty trick,  pozwoli Ci osiągnąć pięknie wyglądające usta, bez wypełniania ich botoksem, lub inną chemią. Chcielibyśmy przedstawić Ci produkt, którego bardzo prosta i łatwa aplikacja da Ci efekt, o którym zawsze marzyłaś! Gotowa na metamorfozę? Produkt, który dzisiaj opiszemy nazywa się… Magni Lips!

Magni Lips – Skład

Magni Lips - Opinie, Efekty, Skład - Błyszczyk powiększający ustaSkład produktu nie jest wyszukany. Błyszczyk zawiera:
=> Kolagen – posiada właściwości nawilżające, regenerujące i odżywiające.
=> Wyciąg z acmella – mało znanej afrykańskiej rośliny – właściwości wygładzające, usta stają się miękkie i wypukłe.

Jak więc widzimy te dwie substancje mają sprawić by nasze usta stały się większe, wypełnione, jędrne, jednym słowem piękne i ponętne.


Tajna receptura stosowana przez modelki! Pozbądź się zbędnych kilogramów i wyglądaj jak one dzięki tej dziwnej metodzie…


Magni Lips – Efekty i stosowanie

Magni Lips - Opinie, Efekty, Skład - Błyszczyk powiększający ustaStosowanie Magni Lips przyniesie nam następujące efekty:
=> podkreślenie konturów ust
=> redukcja zmarszczek w okolicach ust
=> powiększenie ust do 70%
=> nawilżenie oraz uwydatnienie naszych ust

W kwestii stosowania powinniśmy korzystać z aplikatora, nakładając odpowiednią ilość błyszczyka bezpośrednio na usta. By uzyskać lepszy efekt, producent radzi by korektor nakładać w kąciki ust, a następnie rozprowadzić go po całych ustach. Oryginalny błyszczyk ma pojemność 3ml.

Magni Lips – Opinie

Opinie kobiet pojawiające się w internecie są zróżnicowane. Część z nich zauważyły zmiany o jakich zapewniał producent i są bardzo zadowolone z zakupu. Znajdziemy również głosy o mniejszej skuteczności Magni Lips. Wiadomym jest, że oczekujemy efektów takich o jakich zapewnia nas producent. Zachęcamy panie do udzielania się w dyskusji pod artykułem i wyrażaniu swojego zdania na temat Magni Lips. Czy zakup okazał się udany? Czy można mieć zastrzeżenia co do działania błyszczyka?

Post z kategorii :

4 komentarzy o “Magni Lips – Opinie, Efekty, Skład – Błyszczyk powiększający usta

    1. Ja kupiłam i używam dalej. Może nie ma takiej rewelacji jak pisze producent, ale jakieś tam efekty widać. Źle nie jest

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *