3 votes, average: 1,67 out of 53 votes, average: 1,67 out of 53 votes, average: 1,67 out of 53 votes, average: 1,67 out of 53 votes, average: 1,67 out of 5 (3 votes, average: 1,67 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Manuka Extra – Opinie, Efekty, Skład – Preparat do regeneracji skóry

Manuka Extra - Opinie, Efekty, Skład - Preparat do regeneracji skóry

Jeżeli cierpisz na atopowe zapalenie skóry, posiadasz opryszczkę której chcesz się pozbyć lub po prost masz na ciele skórę, która wymaga regeneracji to może właśnie znalazłeś coś dla siebie. Manuka Extra to środek, którego działanie według producenta pozwoli nam poprawić kondycję naszej skóry w niezwykle krótkim czasie, a wygląd naszej skóry poprawi się aż o 90%. Jak to się ma do rzeczywistości? Czy naprawdę działa tak szybko i skutecznie? Zapraszamy do przeczytania artykułu i zapoznania się z opiniami.

Manuka Extra – Skład

Manuka Extra - Opinie, Efekty, Skład - Maść do regeneracji skóryProducent maści Manuka Extra zapewnia, że jej skład jest w 100% naturalny i bezpieczny dla użytkownika. Nie znamy dokładnego składu, ale producent zdradza jaki składnik jest odpowiedzialny za tak szybką i skuteczną  regenerację skóry. Miód z krzewów manuki to właśnie ten składnik, który ma za zadanie przywrócić zdrowy wygląd naszej skóry. Zawiera on do 1000% więcej methyloglyoxalu, który to wpływa pozytywnie na odbudowę skóry.

Manuka Extra – Efekty

Z opisu producenta wynika, że efekty stosowania maści Manuka Extra powinny pojawić się już po pierwszym jej zastosowaniu. Efekty na jakie możemy liczyć to:
-> Nawilżenie wysuszonej skóry,
-> Odbudowa zniszczonego naskórka,
-> Usunięcie szkodliwych drobnoustrojów,
-> Ogólna poprawa wyglądu skóry.
Dodatkowo przy dłuższym stosowaniu maści, skóra zostanie odżywiona przez całe mnóstwo witamin zawartych w maści.


Łuszczyca to już nie problem, opracowano niezwykle skuteczną i szybko działająca formułę! Kliknij i dowiedz się więcej!


Manuka Extra – Opinie

zapalenie-tkanek-oczodołuLudzie stosujący Manuka Extra mają różne opinie na jej temat. Znaleźliśmy zdania osób, którym maść pomogła w mniejszym lub większym stopniu, ale są osoby, które narzekają na brak jakichkolwiek widocznych efektów poprawy, co jest bardzo dziwne. W większości spotykaliśmy się z informacją, że maść dobrze nawilża skórę, zauważalna jest regeneracja, ale nie do końca dobrze sobie radzi z eliminacją objawów łuszczycy. Zdania są podzielone, więc ciężko jednoznacznie stwierdzić czy produkt jest skuteczny.

Manuka Extra – Opinia redakcji

Po otrzymaniu na maila i wyszukaniu w internecie masy opinii na temat Manuka Extra możemy stwierdzić, że ludzie nie do końca potwierdzają skuteczność, napawa to pewnymi obawami, choć trzeba wziąć pod uwagę, że nawet najlepszy produkt może ktoś skrytykować. Patrząc na skład, faktycznie, jeden składnik, choć najlepszy może całkowicie nie wystarczyć. Owszem, krem dużo poprawia, kobiety po kuracji zauważyły poprawę zdrowia skóry, wygląda ona lepiej, jest dużo bardziej nawilżona, ale choroba nie do końca znika i po zakończeniu kuracji bywały przypadki nawrotu. Dużo zależy od tego, jak poważna jest łuszczyca. Z delikatnymi oznakami Manuka Extra dość dobrze sobie radziła. Z powodu tak różnych zdań, nie możemy wydać jednoznacznego werdyktu, czy krem działa, czy nie, na to musicie odpowiedzieć sobie państwo sami.

3 komentarzy o “Manuka Extra – Opinie, Efekty, Skład – Preparat do regeneracji skóry

  1. Jako maść nawilżająca jest dobry, ale co do regeneracji skóry to nie zaobserwowałam jakiś afektów.

  2. z tymi zdjęciami co podają w internecie ‚przed i po’ to chyba żart, stosuję miesiąc i zero zmian. te przed i po, to chyba chodzi o przed photoshopem i po xD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *