39 votes, average: 2,64 out of 539 votes, average: 2,64 out of 539 votes, average: 2,64 out of 539 votes, average: 2,64 out of 539 votes, average: 2,64 out of 5 (39 votes, average: 2,64 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Metoda 1000 słów – Opinie, Efekty nauki – Nauka języka angielskiego

Metoda 1000 słów - Opinie, Efekty nauki - Nauka języka angielskiego

Jak wiadomo, język angielski jest najbardziej popularnych językiem na całym świece, prawie w każdym rejonie świata znajdziesz kogoś z kim za pomocą niego się porozumiesz. Nie tylko w komunikacji między ludzkiej jest bardzo przydatny, lecz praktycznie każdej dziedzinie życia. Telewizja, internet, gry, programy, większość tych rzeczy często wymaga choć podstawowej znajomości języka angielskiego. Nawet szukając pracy, w większości ofert jego znajomość jest warunkiem koniecznym. Jak widać, w tych czasach angielski jest językiem właściwie niezbędnym, spotykanym na każdym kroku. By się go nauczyć powstało bardzo wiele metod i  właściwie w każdej szkole nauka języka obcego jest podstawowym przedmiotem. Rezultaty bywają naprawdę różne. Jedną z metod jaką chcemy państwu przedstawić jest metoda 1000 słów. Dokładny opis i na czym ona polega przedstawimy państwu poniżej.

Czym właściwie jest metoda 1000 słów?

Metoda 1000 słów - Opinie, Efekty nauki - Nauka języka angielskiegoJest to metoda dzięki, której poznasz 1000 najczęściej używanych słów  i zaczniesz rozumieć angielski. Poznasz słowa, których używa się wiele razy w ciągu dnia. Pozwalają na zaskakująco szybkie zrozumienie większości treści w języku angielskim. By zrozumieć dużą część treści, wypowiedzi, nie jest potrzebna znajomość gramatyki i to nie od niej powinno się zaczynać naukę, a często tak bywa. Podstawą jest ogólna znajomość języka, a jego niuanse należy odłożyć na dalszy plan. Metoda 1000 słów uczy Cię tylko i wyłącznie tego, czego najbardziej potrzebujesz. Jest to główna różnica między tą metodą, a innymi, które próbują uczyć wszytego naraz; gramatyki, wymowy, słownictwa, zależności, pisowni. Jak wiadomo, wszystko naraz to równie dobrze nic, ponieważ człowiek nie jest w stanie dobrze uporządkować siebie tego w głowie i nie potrafi jednocześnie skupić się i zapamiętywać wiele informacji.


Niesamowicie skuteczna metoda nauki języków. Nauczysz się z nią języka w 2 tygodnie!


Jak wygląda nauka z metodą 1000 słów?

Metoda 1000 słów - Opinie, Efekty nauki - Nauka języka angielskiegoNauka języka angielskiego za pomocą metody 1000 słów całkowicie odbywa się za pośrednictwem platformy internetowej. Nie czekasz na kuriera, nie instalujesz żadnych programów, po prostu po zaksięgowaniu wpłaty otrzymujesz kod dostępu do platformy i zaczynasz naukę. Platforma umożliwia naukę, monitoruje postępy i zapamiętuje, które słowa już znasz. Uczysz się pisowni, znaczenia, czasem nawet kilku, do tego słyszysz  i ćwiczysz wymowę czytaną przez native speakera.  Otrzymujemy także dostęp do krótkich testów, każdy po 20 słówek, byś mógł sprawdzić swoje postępy. Tak od strony technicznej wygląda metod 1000 słów i nauka z nią.

Metoda 1000 słów – Opinie użytkowników

Ta metoda jest bardzo popularnym sposobem nauki podstaw języka angielskiego, także nie trudno było znaleźć opinie użytkowników na jej temat. Ogólnie ludzie są dość zadowolenia ale, że tak powiemy, ‚bez szału’. Sama platforma wygląda bardzo przejrzyście, jest łatwa w obsłudze, a także sprzyja nauce. Same nauczenie się tych 1000 słów nie jest takie trudne, wystarczy poświęcić trochę czasu. Uwagi kursantów dotyczą tego, że mimo opanowaniu tych słów nie tak łatwo jest zrozumieć np. jakiś test lub wypowiedź kogoś oczywiście w języku angielskim. Spraw jeszcze gorzej wygląda w kwestii komunikacji, bo znając tylko pojedyncze słówka nie jesteśmy w stanie porozumieć się z kimś, a tym bardziej skleić w miarę poprawnego zdania. Metoda nie jest zła, bo dla osoby, która nigdy nie uczyła się angielskiego jest bardzo dobrym startem i pozwala zrozumieć podstawy. Zachęcamy do pozostawienia opinii na jej temat.

3 komentarzy o “Metoda 1000 słów – Opinie, Efekty nauki – Nauka języka angielskiego

  1. No niby spoko, ale 1000 słów nie jest wystarczające żeby zrozumieć angielski, jak to piszą

  2. wszystko wygląda pięknie ładnie ale coś nie chce mi sie wierzyc ze ta metoda nauczy mnie speak express angielskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *