94 votes, average: 4,64 out of 594 votes, average: 4,64 out of 594 votes, average: 4,64 out of 594 votes, average: 4,64 out of 594 votes, average: 4,64 out of 5 (94 votes, average: 4,64 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Mulberry’s Secret – czym jest, jak działa i jaki ma skład? Opinie i stosowanie

mulberrys serum przebarwienia

Przebarwienia powstają w wyniku nadmiernej ekspozycji na słońce. Chcesz dowiedzieć się, jak skutecznie się ich pozbyć, stosując jeden preparat? Poznaj serum Mulberry’s Secret oraz jego skład, działanie i opinie.

Gładka i jasna skóra bez przebarwień jest marzeniem wielu kobiet. Moda opaleniznę powoli przemija – przestała być wyznacznikiem statusu społecznego i zamożności. Promienie UV sprzyjają powstawaniu nieestetycznych przebarwień. Ciemne plamy na skórze są oznaką nadmiernej pigmentacji czyli zwiększonej zawartości melaniny. Nadprodukcja melaniny jest efektem stresu wywołanego ekspozycją na działanie promieni słonecznych. Przebarwieniom lepiej zapobiegać niż leczyć. Większość przebarwień można usunąć stosując odpowiednie sera. Jednym z nich jest Mulberry’s Secret.

Mulberry’s Secret – czym jest i jak działa?

Mulberry’s Secret to przetestowane klinicznie serum intensywnie wybielające przebarwienia na twarzy. Skoncentrowane i unikatowe serum to wynik wielu badań naukowych. Nadaje skórze wypielęgnowany i promienny wygląd – skóra jest wyraźnie rozjaśniona, a przebarwienia są znacznie mniej widoczne.

mulberry przebarwienia serumPreparat pozwala całkowicie usunąć przebarwienia i plamy w jeden miesiąc. Pozwala na kontrolowanie i hamowanie rozwoju tego typu problemów skórnych.  To produkt w pełni bezpieczny i hipoalergiczny. Nie zwiększa wrażliwości skóry na oddziaływanie promieniowania ultrafioletowego. Rozjaśnia skórę o 4 odcienie w ciągu zaledwie 2 tygodni. Serum działa jednakowo skutecznie na przebarwienia powstałe w wyniku ekspozycji na słońce lub sztuczne opalanie, następstw trądziku, stresu i braku witamin, jak również w wyniku zaawansowanego wieku. Oprócz działania wybielającego ma właściwości lecznicze. Preparat:

 • neutralizuje barwiący wpływ melaniny,
 • nawilża skórę,
 • poprawia koloryt cery,
 • poprawia ogólną kondycję skóry,
 • wspomaga proces odbarwiania tych obszarów skóry, które tego potrzebują,
 • zapobiega nawrotom przebarwień,
 • chroni komórki przed szkodliwym wpływem czynników środowiskowych i stresu.

Mulberry’s Secret – skład. Jak stosować?

Preparat zawiera kompleks naturalnych składników wybielających, takich jak wyciąg z morwy i lilii białej. Serum jest wzbogacone o technologię OMEGA LIGHT, która pobudza odbarwianie obszarów objętych hiperpigmentacją i usuwa ciemne plamy (żaden inny produkt tego typu nie jest w stanie tego dokonać). Preparat ma w pełni bezpieczny skład.  – zawiera wyłącznie nieszkodliwe i naturalne składniki. Nie zawiera parabenów oraz silikonów, jak również agresywnych chemicznych substancji drażniących. Mogą go stosować nawet osoby o szczególnie wrażliwej skórze. Główne składniki decydujące o skuteczności preparatu to:

 • mulberrys serum przebarwieniawyciąg z morwy – wzmacnia skórę, nadaje blask, wzmacnia witaminami,
 • wyciąg z białej lilii – zapobiega ciemnieniu niektórych partii skóry,
 • Omega Light – rozświetla skórę i zwalcza hiperpigmentację. To opatentowana innowacja w wybielaniu skóry.

Ponadto produkt zawiera w sobie:

 • kompleks uzdrawiający – betaina, ekstrakt z lukrecji, kwas mlekowy,
 • kompleks odbudowujący – witamina E, olej z rozmarynu, kaolin,
 • kompleks ochronny – Pantenol, Alantonina.

Stosowanie: preparat należy nakładać równomierną warstwą na szyję, twarz lub klatkę pyspieszyć działanie produktu. Produkt należy stosować co najmniej raz dziennie, najlepiej na noc. Zaleca się stosowiersiową. Zaleca się stosowanie większej ilości serum na obszary objęte nadmierną pigmentacją, aby przać serum przez 4 tygodnie.

Mulberry’s Secret – opinie użytkowników. Czy działa?

W internecie znaleźliśmy same entuzjastyczne opinie o działaniu serum wybielającego. Większość użytkowników podkreślała, że preparat rzeczywiście wybiela skórę i pozwala na pozbycie się przebarwień. To również doskonałe rozwiązanie dla osób z piegami oraz zmianami trądzikowymi. Wśród szerokiej gamy produktów dotyczących przebarwień, Mulberry’s Secret jest jednym z najskuteczniejszych.

Na różnego rodzaju forach nie znaleźliśmy ani jednej negatywnej opinii o tym preparacie, co pozwala nam polecić jego stosowanie. Bezpieczeństwo i skuteczność to to, czego wszyscy oczekujemy. Zadowoleni z efektów klienci są potwierdzeniem gwarancji producenta.

A jakie są wasze opinie? Zapraszamy do dyskusji pod artykułem.

One pozbyły się przebarwień i są z tego bardzo zadowolone! Ty też możesz. Nic prostszego – kliknij i dowiedz się więcej!!

Post z kategorii :

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *