198 votes, average: 4,67 out of 5198 votes, average: 4,67 out of 5198 votes, average: 4,67 out of 5198 votes, average: 4,67 out of 5198 votes, average: 4,67 out of 5 (198 votes, average: 4,67 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

To będą najlepsze kursy i szkoły językowe w 2018. Niezależny ranking

najlepsze kursy językowe

Nauka języka angielskiego, niemieckiego lub innych języków obcych jest dziś na czasie. Wiele osób chcących lepiej zarabiać, podróżujących lub wyjeżdżających za granicę szuka kursów do nauki języka (także kursów online), ale jest ich tyle, że nie wiadomo, co wybrać. Dlatego, w oparciu o opinie użytkowników, przygotowaliśmy ranking najlepiej zapowiadających się kursów językowych w 2018 roku. Sprawdź, co będzie na topie!

Nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie nauki języka obcego. Nie od dziś wiadomo, że znajomość języków obcych otwiera perspektywy zawodowe i poszerza horyzonty. Komunikatywne posługiwanie się kilkoma językami obcymi to szansa na sukces w globalizującycm się świecie. Wiele osób szuka kursów do nauki angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i wielu innych języków, ale różnych szkół językowych i kursów jest tyle, że nie wiadomo, co wybrać.

Dlatego prezentujemy ranking 5 najbardziej obiecujących metod nauki języka – kursów języków obcych – także online, z których możecie korzystać bez wychodzenia z domu. Sprawdźcie, w co warto zainwestować pieniądze i czas.

Kursy i szkoły językowe – które najlepsze? Ranking

1. Speak Express

Speak Express to rewolucyjna multimedialna platforma do nauki języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, holenderskiego, hiszpańskiego i wielu innych języków obcych. Jej twórca – językoznawca, poliglota, nauczyciel akademicki i właściciel szkoły językowej, znający aż 22 języki obce – Robert Henderson ­– opracował system, który pozwala nauczyć się wybranego języka obcego w rekordowo krótkim czasie (nawet 14 dni). Czy tyle naprawdę wystarcza, aby nauczyć się języka obcego? Opinie zadowolonych użytkowników, którym się to udało, mówią same za siebie. Speak Express to obecnie najczęściej polecany kurs językowy online, z którego można korzystać z dowolnego urządzenia (komputer, laptop, smartfon, tablet itp.). i z dowolnego miejsca.

Ciekawostką jest to, że przy wdrażaniu platformy na język polski współpracował Polak.

2. Speak Up

Speak Up to szkoła językowa z placówkami w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Wrocławiu, Lublinie, Tychach, Krakowie. Wykorzystuje innowacyjną metodę nauczania języków obcych, która polega na połączeniu najnowszych technologii i rozwiązań z dydaktyką. Szkoła oferuje indywidualny rozwój kompetencji językowych, elastyczną formę i czas zajęć oraz europejskie standardy kształcenia językowego (CEFR). To właśnie jej efektywność i innowacyjność sprawia, że jest jedną z najpopularniejszych szkół językowych w Polsce.

3. Duolingo

Duolingo to bez wątpienia jedna z najciekawszych platform do nauki języka. Jest darmowa, ma formę online ( i wykorzystuje nowatorskie, multimedialne metody. Autorzy reklamują ją jako „ciekawą i uzależniającą”, a sama nauka opiera się o tzw. grywalizację. Bez względu na efektym, metoda warta sprawdzenia, nawet jako technologiczna ciekawostka.

4. Multikurs

Multikurs to platforma do nauki języków obcych, pozwalająca na opanowanie języka obcego bez wychodzenia z domu. Twórca reklamuje ją jako największą platformę do nauki języków online. Niezależnie od prawdziwości tego stwierdzenia, kurs zdążył zdobyć już spore grono użytkowników, którzy potwierdzają jego skuteczność.

5. Kursy Lerni

Lerni to kolejna platforma e-learningowa umozliwiająca naukę języka obeego online. Pozwala uczyć się języków obcych z dowolonego miejsca w dowolnym czasie i dopasować kurs do własnych potrzeb. Dodatkowo gwarantuje kontrolę postępów.

Najlepsze kursy języka. Jak powstawał ranking?

Przy tworzeniu naszego rankingu kierowaliśmy się opiniami i komentarzami osób, które miały styczność z danym kursem lub szkołą i opisują własne doświadczenia. Wnikliwie monitorujemy Internet w poszukiwaniu wszelkich informacji i czytamy wszystkie dostępne źródła (opinie przesyłane przez czytelników do naszej redakcji, komentarze na stronach internetowych i portalach społecznościowych, fora itp). Ranking, który czytacie powyżej, jest oparty wyłącznie na prawdziwych opiniach. Mamy nadzieję, że nasz ranking pozwoli wam wybrać coś dla siebie i w pełni rozwinąć swoje językowe umiejętności.

Korzystaliście z multimedialnych platform nauki języków obcych? Na co zwracacie uwagę przy tego typu kursach? Wszelkimi spostrzeżeniami możecie dzielić się w komentarzach.


Przeczytaj także:

Smart Lang – język obcy w 2 tygodnie? REKLAMA a RZECZYWISTOŚĆ 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *