100 votes, average: 2,43 out of 5100 votes, average: 2,43 out of 5100 votes, average: 2,43 out of 5100 votes, average: 2,43 out of 5100 votes, average: 2,43 out of 5 (100 votes, average: 2,43 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Native Speaker – Opinie, Efekty, Recenzja – Metoda nauki języków obczych

Native Speaker - Opinie, Efekty, Recenzja - Metoda nauki języków obczych

Zauważasz ja dużą rolę w dzisiejszych czasach odgrywa znajomość języków obcych, w jak wielu sferach życia ta umiejętność jest nam przydatna? Media, nowe technologie, podróżowanie, nauka, to tylko kilka podwód dla których wartko znać więcej niż tylko język ojczysty. Znajomość chociaż jednego języka obcego daje nam niezwykle wiele możliwości, szczególnie w rozwoju naszej kariery zawodowej. Bardzo wielu pracodawców w dobie globalizacji wymaga minimum znajomości języka angielskiego. Coraz większa swoboda podróżowania, większe wymieszanie ludzi różnych narodowości i kultur jest kolejnym powodem, dla którego warto znać języki.
Native Speaker - Opinie, Efekty, Recenzja - Metoda nauki języków obczychWiele osób nie raz próbowało opanować nowy język choć często bezskutecznie. Najczęściej jest to spowodowaną złą metodą nauczania. Dużo ludzi przez kila lat uczy się w szkołach lub chodzi na prywatne lekcje, a mimo to dalej nie umie płynnie i swobodnie się porozumiewać. Stare, mało skuteczne metody to właśnie największy problem. Przez brak wyników bardzo szybko się zniechęcamy do nauki i tracimy zapał. Postęp i rozwój spowodował, że powstają coraz to nowsze sposoby nauki, które są o wiele bardziej skuteczniejsze i efektywniejsze niż konwencjonalne metody. Jednym z takich sposobów jest metoda zwana Native Speaker, która działa na zasadzie skojarzeń. Wykorzystuje ona multimedialne karty, które mają zapewnić nawet 5 razy szybsze nauczanie. Na czym dokładnie to polega i na jakie efekty możemy liczyć?

Native Speaker – Na czym polega?

Native Speaker - Opinie, Efekty, Recenzja - Metoda nauki języków obczychMetoda ta opiera się na założeniach pełnej synchronizacji mózgu. Ma nam to zapewnić nawet 5-krotnie wydajniejsza i szybsza pracę mózgu, dzięki czemu w 30 dni opanujemy nowy język.
Dzięki pobudzeniu dwóch półkul mózgu nie będziesz musiał cały czas myśleć i skupiać się na nauce i w głowie powtarzać słówka, by je zapamiętać. Metoda Native Speaker dzięki rozbudowanej sieci skojarzeń w samoistny sposób uczy nas nowych słówek.
Forma nauki jest niezwykle prosta. Wykorzystuje ona multimedialne karty do nauki języków, z których uczysz się przy użyciu komputera, tabletu czy telefonu. Każda karta zawiera słowa z jego naturalnym umiejscowieniem kontekstowym, ale także nagranie z prawidłową wymową i akcentem oraz przykładowe zastosowanie słowa w zdaniu. W ten sposób mózg działa w pełni synchronicznie, pracując na kilku płaszczyznach. W efekcie według twórcy zapamiętujesz nawet 5 razy szybciej.


Odkrył najlepszą na świecie metodę nauki języków obcych. Kliknij i dowiedz się jak opanować język obcy w 14 dni!!


Native Speaker – Efekty

  • Bez nudy i zmuszanie się do nauki,
  • Nie musisz korzystać z drogich, specjalistycznych podręczników,
  • Nie musisz wspomagać koncentracji innymi metodami,
  • Uczysz się 2 razy dziennie, rano i wieczorem i chłoniesz wiedzę,
  • W 30 dni możesz opanować nowy język.

Native Speaker - Opinie, Efekty, Recenzja - Metoda nauki języków obczychDla kogo?

  • osób w każdym wieku – starszych i młodszych,
  • osób nie znających nawet jednego słowa w obcym języku,
  • osób, które chcą poznać lepiej dany język,
  • osób, które chcą nauczyć się kolejnego języka obcego.

Native Speaker – Opinie

Zapewnienia twórcy co do produktu są bardzo śmiałe i obiecują bardzo wiele w krótkim czasie. 270 nowych słów w 2 dni to bardzo dobry rezultat, ale niestety nie jesteśmy w stanie go potwierdzić. Jest to nowa metoda, dlatego w sieci jeszcze ciężko jest znaleźć cokolwiek na ten temat. Czy w 30 dni dzięki Native Speaker jesteśmy w stanie nauczyć się wybranego przez nas języka? Zachęcamy do podzielania się z nami waszymi opiniami na ten temat w komentarzach pod artykułem.

Jeden komentarz o “Native Speaker – Opinie, Efekty, Recenzja – Metoda nauki języków obczych

  1. Ciekawa metoda, ale nie jestem do końca przekonana czy obu taka skuteczna. Może miał ktoś już z tym styczność?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *