24 votes, average: 3,56 out of 524 votes, average: 3,56 out of 524 votes, average: 3,56 out of 524 votes, average: 3,56 out of 524 votes, average: 3,56 out of 5 (24 votes, average: 3,56 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

NilSmoke – Opis, Efekty, Działanie- Magnesy na rzucenie palenia

NilSmoke - Opis, Efekty, Działanie- Magnesy na rzucenie palenia

Chcesz zerwać z nałogiem nikotynowym? Czy magnesy NilSmoke są w stanie Ci pomóc?
Wiesz, że już ponad 5 milionów osób  zmarło z powodu palenia papierNilSmoke - Opis, Efekty, Działanie- Magnesy na rzucenie paleniaosów? Kolejne 600 tysięcy zgonów, to osoby, które nie paliły, a były narażone na dym papierosowy. Nie zapominajmy,  że te liczby z godziny na godzinę rosną. Papieros posiada w sobie ok 4 tysiące związków chemicznych – ok 250 szkodliwych i ponad 60 wywołujących raka. Wszyscy doskonale wiemy jakich chorób możemy się nabawić paląc nałogowo tytoń. Rak płuc, jamy ustnej, udar mózgu, zawał serca, miażdżyca, nadciśnienie, tętniak itd… Brzmi obiecująco, prawda??
NilSmoke, jest to kolejny produkt na rynku, który ma pomóc w walce z uzależnieniem tytoniowym. Jak działa NilSmoke i czy jest warty uwagi? Przeczytaj artykuł i sprawdź jego działanie oraz poznaj opinie na jego temat.

NilSmoke – Działanie

Magnesy działają na zasadzie aurikuloterapii i akupresury. Aurikuloterapia to chińska metoda polegająca na leczeniu poprzez odpowiednie działania na małżowinie usznej. Bardzo często jest stosowana do walki z uzależnieniami.
W tym przypadku, magnesy NilSmoke działają na punkty akupresury, które znajdują się przy małżowinie usznej i stymulują wytwarzanie hormonu szczęścia. Dzięki temu, wytarzane endorfiny dają uczucie podobne do tego, gdy palisz papierosa.

Oto jak producent opisuje kolejne etapy rzucania palenia z NilSmoke:

– 1 dzień – magnesy działają na punkty akupresury i uwalniają hormon szczęścia
– 1 tydzień – zmniejsza się ochota na zapalenie papierosa
– 3 tydzień – już coraz łatwiej przychodzi życie bez tytoniu. NilSmoke zabija uzależnienie od środka i nie odczuwasz braku nikotyny
– 4+ tydzień – czujesz, że potrawy smakują bardziej intensywnie niż zwykle, zmysł węchu również się poprawił, nie pamiętasz już o kaszlu palacza i kondycje masz coraz lepszą

NilSmoke – Efekty stosowania

Używanie magnesów NilSmoke spowoduje, że rzucisz nałóg tytoniowy :

  • bez trudu i wysiłku
  • bez substancji chemicznych
  • bez przybywania dodatkowych kilogramów
  • bez chęci sięgnięcia po papierosa
  • bez nerwów, podjadania i stanów kryzysowych

Nicorix – Rzuć palenie, zyskaj zdrowie! Kliknij i dowiedz się więcej!


NilSmoke – Opinie

NilSmoke - Opis, Efekty, Działanie- Magnesy na rzucenie paleniaNilSmoke jest dość nowym preparatem na rynku, zatem o znalezienie opinii na jego temat musieliśmy się postarać. Ludzie są zaciekawieni tę dość niekonwencjonalną i rzadko spotykaną metodą na walkę z nałogiem. Niektórzy sądzą, że magnesy faktycznie pomagają w walce z nałogiem – stopniowo czują jak mają coraz mniejszą chęć na papierosa. Minusem, który powtarzał się najczęściej to fakt, że NilSmoke jest łatwe do zgubienia. Była grupa osób, którym chęć na papierosa wzrastała, kiedy nie mieli magnesów.

NilSmoke – Opinia redakcji

Jak więc widzicie, zdania osób stosujących NilSmoke są podzielone. Trzeba wziąć pod uwagę, że każdy ma indywidualne cechy charakteru i na każdego coś innego zadziała. Naszym zdaniem, jeśli ktoś chce rzucić palenie powinien próbować do skutku i szukać odpowiedniego dla siebie preparatu. Tak więc musicie sami zdecydować jaki sposób będzie dla Was najlepszy do walki z nałogiem.

6 komentarzy o “NilSmoke – Opis, Efekty, Działanie- Magnesy na rzucenie palenia

  1. Ciężko jest nie zgubić tych magnesów. Mi udało się wytrzymać z nimi dwa dni. Nie jest to skuteczne rozwiązanie w walce z nałogiem.

  2. Jakoś mało realne, żeby magnesy mogły pomagać. To jednak zbyt poważne uzależnienie, żeby to było takie banalne!

  3. Moja taka znajoma się na to nabrała i kupiła, zgadnijcie jak zadziałało? Nie zadziałało oczywiście…

  4. szukam czegoś żeby rzucić palenie, tabletki, plastry, gumy, ale magnesów nie widziałam, najgłubszy sposób, jakoś nie mogę uwierzyć, że to jakoś ma pomóc, śmiech na sali 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *