O nas

Ufasz tylko rzetelnym i sprawdzonym informacjom? Trafiłeś idealnie! Przyglądamy się bliżej popularnym produktom reklamowanym w sieci. Tutaj znajdziesz szczegółowe opisy dotyczące ich działania, składu i efektów stosowania. Przedstawiamy także opinie użytkowników.

Nasza strona została stworzona z myślą o osobach dbających zarówno o swoje zdrowie, jak i portfel. Trafiają tutaj ci, którzy zanim coś kupią, to muszą mieć gwarancję, że będą to dobrze zainwestowane pieniądze.

Sama nazwa portalu wskazuje, że stawiamy przede wszystkim na Wasze opinie. To w końcu one są najbardziej wiarygodnym źródłem informacji o tym, czy dany produkt warto kupić, czy też nie. Na stronie, oprócz wielu recenzji, znajdziecie również artykuły informacyjne. Dowiecie się z nich wielu interesujących rzeczy i ciekawostek. Nie ma dla nas tematów tabu. Jesteśmy gotowi poruszać nawet najbardziej wstydliwe wątki, aby pomóc naszym czytelnikom!

Nasza redakcja składa się z ekspertów-pasjonatów dysponujących dużą wiedzą na różne tematy. Są to osoby, które na co dzień interesują się m.in. zdrowiem, urodą, finansami czy motoryzacją. Na pierwszym miejscu zawsze stawiają rzetelność.

Autorzy strony

oliwia jankowskaDziały Zdrowie i Problemy Seksualne

Oliwia Jankowska – absolwentka medycyny w Warszawie. Specjalistka z zakresu patologii współżycia seksualnego. Od lat interesuje się zdrowiem w szerokim tego słowa znaczeniu. Prywatnie – mama czwórki dzieci, która w wolnych chwilach uwielbia uprawiać sporty ekstremalne, takie jak wspinaczki wysokogórskie oraz spadochroniarstwo.

angelika zawadzkaDziały Odchudzanie i Uroda

Angelika Zawadzka – dietetyk z wieloletnim stażem – niejednej osobie pomogła w pozbyciu się zbędnych kilogramów. Obecnie pracownik gabinetu zdrowia i urody, a jej specjalność to także nowoczesne możliwości kosmetycznego odmładzania oraz kondycjonowania skóry. Na swoim koncie ma wiele certyfikatów oraz dyplomów z zakresu kosmetologii.

igor makowskiDział Siłownia

Igor Makowski – trener personalny z wieloletnim doświadczeniem, entuzjasta sportu i zdrowego trybu życia. Instruktor ćwiczeń siłowych, rekreacji ruchowej fitness oraz współczesnych form wzmacniających. Uczestnik licznych konwencji, warsztatów i szkoleń związanych z dietetyką sportową, koncepcją Crossfit oraz przygotowaniem motorycznym. Prywatnie fascynuje się jazdą konną oraz kuchnią orientalną.

laura zielińskaDział Finanse

Laura Zielińska – z wykształcenia dziennikarka, aktualnie pracownik banku. Finanse, marketing i ekonomia to jej specjalność. Uwielbia podróżować i poznawać nowe kultury. Zagorzała fanka zespołu Queen.

patryk olechnoDział Motoryzacja

Patryk Olechno – pasjonata motoryzacji w różnych odsłonach. Z zamiłowania dziennikarz i bloger. Odpowie na wszystkie pytania nurtujące każdego motomaniaka – to chodzące kompendium wiedzy. Interesuje się także sportem – w wolnych chwilach uwielbia grać w piłkę nożną i hokeja. Ma również sporo wiedzy o bukmacherce.