16 votes, average: 2,49 out of 516 votes, average: 2,49 out of 516 votes, average: 2,49 out of 516 votes, average: 2,49 out of 516 votes, average: 2,49 out of 5 (16 votes, average: 2,49 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Papaya Sleek – Co to jest? Jak działa? Jakie są efekty?

papaya-sleek-top

Owłosienie na twarzy kobiet to temat tabu. Niewiele mówi się o tym wstydliwym temacie jakim jest zarost na twarzy kobiety. Niemal każda kobieta boryka się z nadmiernym owłosieniem na twarzy. Włosy na podbródku czy na policzkach to dość powszechne zjawisko wśród rzeszy kobiet.       Nadmierne owłosienie na twarzy pojawia się w wyniku zaburzeń genetycznych i hormonalnych. Niewiele kobiet decyduje się na konsultację z profesjonalistą. Wiele z nich wykorzystuje metody naturalne lub powszechnie znane.  Na rynku istnieje wiele preparatów i zabiegów kosmetycznych, które oferują redukcję owłosienia z twarzy. Jednym z nich jest Papaya Sleek. Przeczytajcie artykuł i sprawdźcie co to jest? jak działa? i jakie są efekty stosowania. Czy produkt rzeczywiście jest skuteczny?

 Hirsutyzm – co to jest?

Kobieta z widocznym zarostem na twarzy to rzadkie i społecznie nieakceptowane zjawisko. Wywołuje wiele kontrowersji, co dla samej kobiety jest kłopotliwe i uciążliwe. Znacznie obniża poczucie wartości, wpływa na ogólne samopoczucie. Kobiety z owłosieniem na twarzy cierpią na hirsutyzm. Objawem alarmującym jest pojawienie się zarostu w miejscach typowo męskich. Może być oznaką poważniejszej choroby, zwłaszcza jeżeli rozwija się po okresie dojrzewania. Hirsutyzm występuje u ok. 5-10% dziewcząt. To wstydliwa choroba,  która zaburza poczucie kobiecości. Jest to stan, w którym niechciane owłosienie pojawia się na twarzy i ciele. Hirsutyzm jest powodowany przez szereg przyczyn.

Hirsutyzm – Jakie są przyczyny?

Hirsutyzm znany jako nadmierne owłosienie twarzy i ciała u kobiet jest schorzeniem złożonym, wywołanym wieloma przyczynami. Nie istnieje jedna, główna przyczyna, która determinuje stopień i zakres hirusytyzmu. Hirsutyzm jest uwarunkowany następującymi czynnikami:

 • Podłożem genetycznym lub rasowym – najczęściej na hirsutyzm cierpią kobiety z subkontynentu Indyjskiego oraz z basenu Morza Śródziemnego. Kobiety o pochodzeniu europejskim w mniejszym stopniu są narażone na pojawienie się nadmiernego owłosienia na twarzy lub ciele,
 • Zaburzenie równowagi hormonalnej – istnieje szereg czynników medycznych, które mogą powodować nadmierną produkcję męskich hormonów w organizmie kobiety i powodować nadmierne owłosienie. Najczęstszą przyczyną zaburzenia hormonów jest zespół policystycznych jajników lub choroba PCOS,
 • Leki – niektóre leki mogą powodować nadmierne owłosienie na ciele i twarzy kobiety. Kobiety powinny unikać leków zawierających testosteron, jak i przyjmowania sterydów anabolicznych.

Koniec z nadwagą raz na zawsze! Znana blogerka potwierdza jej skuteczność. Kliknij i dowiedz się więcej!!


Hirsutyzm – Jak pozbyć się owłosienia?

Nadmiernego owłosienia można się pozbyć na wiele sposobów. Nie każda metoda jest jednak skuteczna we wszystkich przypadkach:

 • Golenie,
 • Krem usuwający owłosienie,
 • Szydełkowanie,
 • Woskowanie,
 • Laserowe pozbywanie się włosów,
 • Metoda z wykorzystaniem cukru,
 • Terapia hormonalna,
 • Wyrywanie włosków pęsetą.

Papaya Sleek – Co to jest?

Papaya Sleek to preparat w kremie przeznaczony do usuwania nadmiernego owłosienia na twarzy i ciele. Produkt pozwala usunąć owłosienie wraz z mieszkami włosowymi. Papaya Sleek hamuje rozrost owłosienia. Ze względu na papaję w składzie, krem jest polecany dla osób z bardzo wrażliwą skórą. Produkt nie jest polecany do stosowania przez osoby poniżej 18 roku życia oraz dla kobiet w ciąży lub w okresie karmienia. Warto skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu.

Papaya Sleek – Skład

Głównym składnikiem kremu jest najwyżej jakości brazylijska papaja. Jest ona trudno pozyskiwana i z tego powodu nie należy do najtańszych. Papaja odżywia skórę i zapobiega podrażnieniom, dzięki czemu jest szczególnie polecany dla osób z wrażliwą i szybko przesuszającą się skórą.

Papaya Sleek – Gdzie kupić?

Aby uniknąć zakupu podrobionego produktu polecamy zakup prosto ze strony producenta. Kupując Papaya Sleek z innych źródeł możecie narazić się na oszustwo i otrzymacie produkt nieoryginalny, którego stosowanie może wpłynąć negatywnie na stan zdrowia i spowodować poważne konsekwencje zdrowotne. Polecamy sprawdzać stronę producenta.

Papaya Sleek – Opinie

Do naszej redakcji przysyłacie wiele opinii na temat efektów stosowania kremu Papaya Sleek. Poniżej przedstawiamy przykładowe opinie:

Karolina, 27 lat. „Ostatnio stwierdzono u mnie nadprodukcję hormonu męskiego testosteronu. Myślałam, że nie wpłynie to na mój wygląd. Myliłam się. W miarę upływu czasu na mojej twarzy i klatce piersiowej zaczęły pojawiać się włosy. Byłam zrozpaczona. Zaczęłam szukać skutecznego środka usuwającego włosy. Trafiłam na krem Papaya Sleek. I…..mam mieszane odczucia. Krem miał hamować rozrost włosów, a spowodował jego rozrośnięcie. Wydaje mi się, że włosów mam więcej. Nie polecam, ale za to świetnie nawilża skórę”


Dorota, 33 lata. „Od kilku lat borykam się z nadmiernym owłosieniem. W szczególności jest mi ciężko zaakceptować zarost na twarzy. To nienormalne. Jestem zdesperowana. Wielkie nadzieje pokładałam w tym kremie – Papaya Sleek. I rzeczywiście przez miesąc stosowania włosy stały się rzadsze, ale nadal pojawiały się nowe. Nie jestem w stanie powiedzieć, czy to wina stosowania, czy nieskutecznej receptury kremu. Faktem jest, że krem ma przyjemny zapach i ładne opakowanie.”

Papaya Sleek – Opinia redakcji

 O Papaya Sleek krążą rozbieżne opinie. Na forach internetowych znaleźliśmy wiele różnych zdań o działaniach i efektach stosowania Papaya Sleek.  Użytkowniczki były zadowolone w stopniu umiarkowanym. Większość podkreślała dobre nawilżenie skóry, lecz nie usunięcie owłosienia. Czytając tak rozbieżne opinie nie jesteśmy w stanie jednoznacznie polecić ani odradzić tego produktu. Z pewnością warto się zastanowić nad jego zakupem. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i dyskusji pod tekstem.

Post z kategorii :

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *