350 votes, average: 4,58 out of 5350 votes, average: 4,58 out of 5350 votes, average: 4,58 out of 5350 votes, average: 4,58 out of 5350 votes, average: 4,58 out of 5 (350 votes, average: 4,58 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Perfect Speak. Poznaj opinie o platformie do nauki języków obcych

perfect speak opinie cena efekty

Perfect Speak to nowoczesna platforma do nauki języków obcych. Jej twórca, znający ponad 20 języków, opracował własną metodę pozwalającą na naukę języka angielskiego, niemieckiego i wielu w bardzo krótkim czasie. Prawda czy oszustwo? Sprawdziliśmy opinie użytkowników.

Multimedialna platforma ma umożliwiać niezwykle skuteczną i szybką naukę języka angielskiego, niemieckiego i wielu innych. W naszym wpisie dokładnie się jej przyjrzymy się  i zgłębimy, czym dokładnie jest, jak działa i czy faktycznie pozwala w 2 tygodnie nauczyć się obcego języka. Sprawa jest o tyle ciekawa, że w dzisiejszych czasach znajomość języków jest niezwykle ważnym atutem. Pracodawcy coraz częściej szukają osób znających minimum dwóch języków obcych, a osobom biegle władającym obcą mową zdecydowanie łatwiej o awans. Ci, którym nie potrzebują obcego języka w celach zawodowych, może zależeć po prostu na przełamaniu bariery ograniczającej w podróżach i poznawaniu świata.

Perfect Speak – co to jest? 

perfect speak nauka jezykowPerfect Speak – zgodnie z tym, co deklarują twórcy – jest przełomową metodą nauki języków obcych. Mogłoby się wydawać, że to program do nauki angielskiego (lub innego wybranego języka), jednak w istocie jest on multimedialną platformą.

Dużo osób chciałoby nauczyć się angielskiego czy niemieckiego, ale istnieje przeświadczenie, że to trudne, zwłaszcza dla osób w starszym wieku. Twórca wyszedł z założenia, że nauka obcych języków jest łatwa, tylko nasze dotychczasowe metody nauki były nieskuteczne.

Jak działa Perfect Speak?

Platforma Perfect Speak działa na zasadzie multimedialnych fiszek – kart, dzięki którym można uczyć się języka obcego za pomocą komputera, tabletu, smartfona lub innych urządzeń elektronicznych. Fiszki zawierają połączenia słów, obrazów i dźwięków, dzięki czemu – w czasie oglądania – mózg zostaje zmuszony do tworzenia pięciu połączeń skojarzeniowych (zamiast używanych w tradycyjnych modelach nauczania pojedynczych skojarzeniach – zapis słowa po polsku – zapis słowa w obcym języku). Ma to tworzyć mocną i trwałą sieć skojarzeń, dzięki której o wiele szybciej zapamiętuje się nowe słowa i znacznie trudniej się je zapomina.

Twórcy deklarują, że dzięki platformie można z łatwością przyswoić nawet 200 nowych słów dziennie, a ich regularne stosowanie pozwoli na poznanie języka obcego na tyle, by móc się w nim swobodnie komunikować już po 14 dniach.

Zdaniem twórców, dzięki stosowaniu Perfect Speak:

 • Robimy szybkie postępy i nie zniechęcamy się do dalszej nauki. Fakt, że z każdym dniem jesteśmy coraz lepsi, nie pozwoli na przerwanie (a tak przeważnie bywa podczas długotrwałych kursów). Poprzez swoją formę codziennie będziemy czuli się zmotywowani do dalszych działań.
 • Pobudzane są obie półkule mózgu, dzięki czemu powstaje około 15 razy więcej sieci neuronowych. W znaczny sposób ułatwia to zapamiętywanie i zwiększa skuteczność nauki. 
 • Twój mózg będzie pracował pięć razy bardziej wydajnie. Poprawisz szybkość zapamiętywania i pobudzisz umysł.

 

Perfect Speak – jakie efekty daje platforma?

Twórcy tej metody są tak pewni jej skuteczności, że dają gwarancję zwrotu pieniędzy w razie braku satysfakcji z wyników. Perfect Speak ma nam zapewnić:Perfect Speak - Opinie i Efekty stosowania - Nauka języków obcych

 • Opanowanie wybranego, nowego języka obcego w  zaledwie 14 dni.
 • Po 14 dniach – naukę języka na poziomie średniozaawansowanym.
 • Poszerzenie Twoich kwalifikacji zawodowych oraz rozwój osobisty.
 • Pozbycie się bariery językowej, otworzenie się na podróże i nowe znajomości.

Perfect Speak – ile kosztuje i gdzie kupić? 

Na rynku istnieje wiele podobnych platform o zbliżonych (lub wręcz takich samych) nazwach, więc łatwo o pomyłkę i zakup, który nie będzie nas satysfakcjonował. Zgodnie z naszymi weryfikacjami, jedynym oryginalnym źródłem zakupu jest strona wydawcy dająca pewność, że zamawiamy oryginalną platformę Perfect Speak stworzoną przez specjalistów, o których wspominaliśmy. Warto wiedzieć, że na stronie wydawcy często pojawiają się różne promocje, dzięki którym można nabyć Perfect Speak jeszcze taniej.

Co wyróżnia tę metodę na tle innych sposobów nauki języka? 

Perfect Speak - Opinie i Efekty stosowania - Nauka języków obcychWnilkliwa analiza nie pozostawia wątpliwości, że Perfect Speak zostało stworzone przez wysokiej rangi specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków oraz wszelką niezbędną wiedzę. Dzięki temu metoda jest precyzyjnie dostosowana do potrzeb ludzi – także tych, którzy szukają programów do nauki języka dla początkujących. Zdaniem twórców, dostosowanie kursu do wymagań i umiejętności kursanta dodatkowo sprawia, że metoda nauczania języka Perfect Speak jest tak skuteczna.  Czy faktycznie tak się dzieje? Zobaczmy, co na ten temat mają do powiedzenia sami użytkownicy.

 

Perfect Speak –opinie i komentarze użytkowników

Aby zweryfikować zapewnienia twórców i przedstawić Wam obiektywną opinie o Perfect Speak, szukaliśmy relacji osób, którzy skorzystali z Perfect Speak (zakończyli naukę lub są w trakcie). Okazje się, że zdaniem znaczącej liczby użytkowników, Perfect Speak jest bardzo skuteczną metodą nauki języków obcych, nawet dla osób w starszym wieku. Za zgodą czytelników, którzy mieli okazję wypróbować platformę, zamieszczamy ich relację poniżej.

Katarzyna (37 lat), Tomaszów Mazowiecki: Pracuję w firmie marketingowej i od dawna czekałam na awans w pracy. Jedyną przeszkodą na drodze do nowego stanowiska był mój brak znajomości języka niemieckiego. Dopiero dzięki Perfect Speak udało mi się efektywnie go nauczyć. Na swobodną komunikację po niemiecku wystarczyły 2 tygodnie. Od kolejnego miesiąca poniedziałku zaczynam pracę na nowym stanowisku!


Robert (47 lat), Lublin: Teraz mogę spełniać swoje marzenia o podróżowaniu. Nieznajomość języków obcych była dla mnie dużą barierą podczas podróży. Ale odkąd kupiłem Perfect Speak nauczyłem się nie jednego, a dwóch języków! Trudno w to uwierzyć, bo w szkole zawsze miałem problemy z nauką i nigdy nie miałem umiejętności zapamiętywania. A teraz? Teraz angielski i hiszpański to dla mnie pestka.


Małgorzata (51 lat), Wrocław: Ze powodów rodzinnych musiałam na stałe przenieść się do Anglii, dlatego nauczenie się angielskiego stało się dla mnie koniecznością. Jestem osobą starszą, obawiałam się, że w moim wieku będzie to już niemożliwe. Na szczęście polecono mi Perfect Speak – okazało się, że dzięki tej platformie jestem w stanie nauczyć się angielskiego na tyle dobrze, żeby móc się bez większych przeszkód porozumiewać. Przyznam, że sama byłam tym zaskoczona.

perfect speak zalety

 

Perfect Speak – opinia redakcji

Okazuje się, że wbrew niektórym opiniom w Internecie, formuła automatycznej nauki języków obcych Perfect Speak jest niezwykle skuteczna – nawet w przypadku osób starszych lub takich, które miały trudności z przyswajaniem języków obcych. Dodatkowy atut, jaki podkreślają użytkownicy, to fakt, że z platformy można korzystać w każdym miejscu – w domu, w pociągu, w hotelu itp.

Biorąc pod uwagę liczne pozytywne opinie, jako redakcja rekomendujemy Perfect Speak wszystkim, którzy chcą w szybkim czasie nauczyć się języka obcego i pozbyć się barier językowych oraz ograniczeń.

 

UWAGA!
Teraz 160 zł taniej!Promocja trwa do: do godziny 23.59

Nie zwlekaj! Rozpocznij naukę języka obcego z Speak Express już dzisiaj!

Ta nowoczesna formuła nauki pobudzi Twój mózg do pracy na najwyższych obrotach! Płynność mówienia w nowym języku, opanowane podstawy gramatyki i bogaty wachlarz słówek tylko w dwa  tygodnie? Brzmi niewiarygodnie? Przekonaj się sam!


Promocja trwa do: do godziny 23.59

Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja jest ograniczona czasowo

Specjalna Promocja: 160 zł RABATU + zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia z produktu

Odbierz zniżkę

78 komentarzy o “Perfect Speak. Poznaj opinie o platformie do nauki języków obcych

 1. Czy jeśli nauczysz się jednego jezyka już to można przeskoczyć na inny czy to jest tylko do jednego wybranego przez siebie???

 2. Idealne rozwiązanie dla każdego. Ćwiczenia są bardzo proste a jednak szalenie skuteczne. Nie wyobrażam sobie lepszego rozwiązania na rynku.

 3. W szkole nie potrafiłem skupić się na nauce. Kiedy na rozmowie kwalifikacyjnej powiedziano mi, że potrzebna jest znajomość języka obcego załamałem się. Z pomocą przyszła platforma Perfect Speak. Nauka przebiegła szybko, a mi udało się dostać do wymarzonej pracy.

 4. Nauczyłem się włoskiego z Perfect Speak. Niedługo wyjeżdżam do Włoch poderwać jakąś dziewczynę :d Trzymajcie Kciuki.

 5. Dostałam Awans, bo nauczyłam się obcego języka! Perfect Speak pomógł odmienić mi moje życie!

 6. Muszę wam powiedzieć, że to genialna platforma. Ćwiczyłem też na innych reklamowanych w sieci i żadna z nich nie jest tak dobra jak Perfect Speak.

 7. Nie mogłem uwierzyć, że się uda. Perfect Speak jest prostym sposobem, aby nauczyć się obcego języka. Znam już 3 języki. Uczę się kolejnych.

 8. Genialna platforma. Idealne rozwiązanie dla ludzi niemających czasu na korepetycje. Ćwiczę, kiedy mam ochotę, a efekty są naprawdę piorunujące.

 9. Nauka przedmiotów humanistycznych nigdy nie była moją mocną stroną. Spędzałam wiele godzin na korepetycjach, jednak nie skutecznie. Odkąd stosuje te platformę, moje zdolności znacząco się poprawiły. Bez problemu dogadam się z każdym po angielsku. Obecnie uczę się kolejnych dwóch języków.

 10. Moje zdolności językowe znacząco się poprawiły. Kiedyś miałem problem, aby dogadać się z kimkolwiek w obcym języku. Obecnie nie jest już to problem. Wszystko zawdzięczam platformie Perfect Speak.

 11. Czy to naprawdę jest tak skuteczne? Czy naprawdę warto zainwestować? Chce się doszkolić. Może warto.

 12. Miałam mieszane uczucia. Wiele się słyszy o cud metodach. Jednak narzeczony zaczął biegle posługiwać się językiem niemieckim. Spytałam go jak i kiedy się go nauczył. Wyjaśnił mi, że korzysta z Perfect Speak. Spróbowałam i ja. Teraz możemy jechać na wycieczki gdziekolwiek mamy ochotę.

 13. Moim marzeniem był wyjazd na wyspy do pracy. Problemem był język. Postanowiłem to zmienić. Kupiłem więc dostęp do platformy. Teraz biegle mówię po angielsku.

 14. Perfect Speak pozwala spełniać swoje marzenia. Wyjazd za granicę był zawsze bardzo problematyczny ze względu na problem z komunikacją. Chciałem to zmienić, dlatego wykupiłem dostęp. Uważam, że to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.

 15. Jestem programistą, potrzebowałem szybko nauczyć się języka niemieckiego aby wyjechać tam do pracy. Początkowo próbowałem uczyć się na własną rękę ale bezskutecznie. Wykupiłem więc dostęp do tej platformy. Kiedy zobaczyłem funkcjonalność byłem pełen nadzieii. Okazał się to strzał w dziesiątkę. Nauczyłem się niemieckiego i teraz pracuję w dużej firmie programistycznej.

 16. Nie warto tracić czasu na inne platformy. Nauczyłam się języka w stopniu komunikatywnym w ciągu miesiąca. Warto!

 17. Wkuwanie słówek? Nic z tych rzeczy ta platforma pomogła mi w przyjemny sposób nauczyć się języka szwedzkiego 🙂

 18. Język angielski nigdy nie był moją mocną stroną. Bałem się, że nie zdam matury . Dzięki Perfect Speak nauka stała się przyjemnością a ja z niecierpliwością czekam , żeby udowodnić wszystkim , że to działa .

 19. Pracodawca szukał kogoś ze znajomością języka norweskiego. Zaryzykowałem i dzięki Perfect Speak znam norweski, a dodatkowo mam świetnie płatną pracę. Polecam , bo warto

 20. Na wymianie poznałem piękną szwedkę . Nasze rozmowy po angielsku były bardzo ograniczone przez to , że nasz angielski był ubogi . Dzięki Perfect Speak nauczyłem się szwedzkiego . Teraz komunikacja nie jest problemem 🙂

 21. Zapisałem się nie dowierzając , że możliwe jest nauczenie się języka w tak szybkim czasie . Nie miałem racji. Perfect Speak bardzo mi pomógł .

 22. Kurs spełnił moje oczekiwania :). Razem z żoną mimo , że jesteśmy już po 40-stce nauczyliśmy się dwóch języków . Planujemy niedługo wyjazd na Seszele i wiemy że poradzimy sobie z komunikacją

 23. Od zawsze miałam problem z nauczeniem się języka angielskiego. Dzięki perfect speak w końcu potrafię dogadać się z ludźmi z zagranicy. Gorąco polecam !

 24. Jak dla mnie bomba. Już myślałam, że nigdy się nie nauczę angielskiego. Teraz, z Perfect Speak wszystko jest dużo prostsze !

 25. Dostałem to na prezent od żony, byłem dość sceptycznie do tego nastawiony i twierdziłem, że nie da się tak szybko nauczyć języka. No jak dostałem, myślę z ciekawości i szacunku odale. I tak siadłem do tego i w sumie mnie zaskoczyło, posiedziałem trochę pierwszego dnia i stwierdziłem, że nie jest złe. Siadam tak codziennie od tygodnia do tego, po godzince i powiem wam, że całkiem dużo idzie zapamiętać. Uczę się angglielskiego, wcześniej coś tam umiałem, ale na bardzo słabym poziomie. Jestem po tygodniu jak wczesniej pisałem, mój zasób słownictwa mocno się poprawił, na platforma ma naprawdę dobry sposób nauki słówek. No i zdania budować mi całkiem dobrze idzie, myślę, że już bym się dogadam w postawowych rzeczach z kims po angielsku, a wczesniej to nie byłoby najmniejszych szans ;p

 26. Polecam każdemu, nie sądziłam, że nauka języków może być taka przyjemna. Zawsze kojarzyłam ja sobie z wkuwaniem słówek na blaszke…

  1. Ja codziennie pilnuje się, żeby chociaż godzinę 🙂 ale zdarza mi się jakoś wciągnąć to i z 3 posiedze 😀

 27. Miałem taką sytuacje, że nie chodziłem na niemiecki na studiach przez semestr, bo nie wiedziałem, że ma ;p w sesji się dowiedziałem, że jednak go mam i muszę zaliczyć test z całego półrocza, się przeraziłem, bo nigdy go się nie uczyłem. Oczywiście pierwsze co to w interncie pomocy szukałem i znalazłem perfect speak. Zamówiłem i miałem tydzień do testu, poszedłem i bez problemu go zaliczyłem, miałem nawet 92% 😀

 28. Kupiłem i stosuję od 2 tyg. Dobrze to działa, uczenie się dużo szybciej niż ze zwykłej książki.

 29. Nie wierzyłem w te szybkie uczenie się języków, ale do czasu, jak mój najlepszy kolega zaczepiony na ulicy przez jakiegoś obcokrajowca zaczął z nim normalnie rozmawiać, a wiem, że wcześniej był słaby z angielskiego i powiedział mi, że od jakiegoś czasu uczy się z Perfect Speak ;O z ciekawości sprawdziłem opinie innych i widzę, że to serio jest możliwe

 30. Tak szybko mi idzie nauka języka, dużo lepiej niż z jakiś kursów, jakoś słówka zostają w głowie i w ogóle

 31. Dostałem propozycje pracy w anglii, myślicie, że da się w miesiąc nauczyć języka? Dodam, że coś tam umiem po angielsku, ale naprawdę niski poziom, jakie podstawy jak liczby, jak się przedstawić itp

 32. Bezapelacyjnie najlepsza platforma i sposób w jaki się uczyłem języka. Uczyłem się już angielskiego i rosyjskiego w życiu, w szkole, na własną rękę, na korepetycje chodziłem, a teraz postanowiłem nauczyć się niemieckiego z tą platformą i idzie mi naprawdę szybko

 33. Dziękuję za opinie dzięki wam mam pewność, że ta platforma rzeczywiście uczy języków w szybkim tempie, a nie jak inne.
  Sam mam problemy z j. hiszpańskim, więc chętnie to przetestuję.

 34. Jaki poziom wybrać?Ponieważ naukę rozpoczynałam kilka razy, wiedza moja jest bardzo nieuporządkowana i rozstrzelona . Z jednej strony zaskakuję poprawnym zwrotem czy wyszukamym słowem a z drugiej mam problem z prostym,poprawnym budowaniem zdań.

 35. w końcu pieniądze nie wywalone w błoto, jestem mile zaskoczona jak łatwo można nauczyć się angielskiego. zawsze chciałam polecieć do londyny, ale przez to, że mój angielski był na niskim poziomie bałam się, w te wakacje muszę koniecznie polecieć!!!

 36. Witam
  czy te opinie sa prawdziwe.
  Wszystkie wydaja bardzo wzorcowe.

  Czy ktos moze podac nr telefonu aby mozna dowiedziec sie bezposrednio czy kurs jest skuteczny ?

 37. Nawet mi się nie śniło, że tak szybko mogę się nauczyć języka. Codziennie skupiałam się i korzystałam z speak express i rzeczywiście mózg chłonął wszystko jak gąbka 🙂 Po miesiącu byłam pod wrażeniem swojej wiedzy :O nie żałuję zakupu, mogę wszystkim polecić tę platformę!

 38. W końcu nauczyłem się j. angielskiego. Zawsze sprawiał mi problemy, a dzięki metodzie Perfect Speak to stało się banalnie proste. Moja nauczycielka z technikum jest zdumiona, bo zastanawiam się nad zdawaniem matury z tego języka. Polecam osobom, którym ciężko idzie nauka języka obcego.

 39. Już po dwóch tygodniach kursu mogłam dogadać się po niemiecku ze znajomymi, którzy uczą się tego języka od liceum. Jestem pozytywnie zaskoczona, a znajomi są pod wrażeniem. Jak tak dalej pójdzie to za niedługo będę perfekcyjnie używać języka niemieckiego 😀

 40. Słyszałam od znajomej, że ta metoda jest mega, właśnie zamówiłam i zobaczymy jakie przyniesie rezultaty, mam nadzieję, że świetne 🙂

 41. Muszę się przygotowywać do matury z angielskiego. Na razie słabo stoję z wiedzą, tylko podstawy ;/ Mam nadzieję, że z speak express uda mi się przygotować do rozszerzenia 🙂 trzymajcie kciuki

 42. Kurs zamówiony wczoraj, otrzymałem od razu po wpłaceniu pieniędzy. Na pierwszy rzut oka wygląda to rzeczywiście super 🙂 Napiszę za 2 tygodnie jak mi idzie. Pozdro

 43. Eureka chciałoby się powiedzieć. Korzystałam z różnych darmowych kursów, ale były beznadziejne albo trudno przyswajalne. Skusiłam się i zdecydowałam się zainwestować w speak express. No i powiem, że w porównaniu do tych darmowych kursów to niebo, a ziemia! Wiedza sama wchodzi do głowy, fajnie wszystko przedstawione, nic tylko się uczyć 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *