168 votes, average: 4,84 out of 5168 votes, average: 4,84 out of 5168 votes, average: 4,84 out of 5168 votes, average: 4,84 out of 5168 votes, average: 4,84 out of 5 (168 votes, average: 4,84 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Piotr Wileński – wywiad ze specjalistą, który stworzył HalluBlocker

wileński twórca hallublocker do leczenia haluksów

Piotr Wileński to ekspert ds. schorzeń stóp. Pomógł wyleczyć się z haluksów ponad 1700 osobom. Czy stworzony przez niego HalluBlocker jest w stanie usunąć to dokuczliwe schorzenie?

W ciągu każdego dnia przeciętnie wykonujemy nawet 6 tysięcy kroków! Każdy z nas jest więc narażony na różne schorzenia stóp, od zwykłych odcisków i pęcherzy, aż po bolesne haluksy. W dodatku nawet niewielki ból tej części ciała jest w stanie zmienić nasz sposób chodzenia i wpływać negatywnie na nasze codzienne funkcjonowanie. Co zrobić, gdy dokuczają nam haluksy? Jak powinniśmy skutecznie je zlikwidować?

Piotr Wileński zna tę dolegliwość z autopsji, dlatego postanowił znaleźć panaceum, które rozwiązałoby problem osób cierpiących na to schorzenie stóp – aparat korekcyjny na halluksy HalluBlocker.

Kim jest Piotr Wileński?

Piotr Wileński to znany specjalista, który zajmuje się na co dzień eliminowaniem nieprzyjemnych zmian skórnych stóp. Pochodzi on z jednego z najstarszych miast Polski, z Gdańska. Od ponad 26 lat czynnie zajmuje się leczeniem swoich podopiecznych, a od 16 prowadzi własny gabinet. Wiele osób cierpiących na schorzenia stóp słyszało o Wileńskim. Nic w tym dziwnego, skoro pomógł już 1700 osobom! Uważany jest za jednego z najwybitniejszych fachowców w swojej dziedzinie i chociaż jest on specjalistą od wielu chorób stóp, to jednak od zawsze najbardziej interesowały go haluksy.

Najczęściej na prywatne konsultacje przychodzą do niego kobiety, które skarżą się na nienaturalnie narośniętą kość, która utrudnia im chodzenie i wywołuje silny ból. Wileński wiedział, że musi znaleźć w końcu coś, co im pomoże i skutecznie usunie haluksy.

Leczenie haluksów – wywiad ze specjalistą

Redakcja: Dzień dobry, panie Piotrze. Prosimy na początku o wyjaśnienie nam, czym właściwie są haluksy?

P.W.: – Potoczne określenie tej przypadłości pochodzi z języka łacińskiego – halluxvalgus i oznacza paluch koślawy. Zwyrodnienie polega na odchyleniu bocznym plucha w stronę pozostałych mniejszych palców. Stąd stopa się poszerza i z wewnętrznej strony pojawia się narośl kostna, która uniemożliwia noszenie obuwia oraz powoduje silną bolesność, która najbardziej uwidacznia się podczas chodzenia.

Schorzenie to najczęściej dotyczy kobiet, ze względu na fakt, gdyż te często męczą swoje stopy w niedopasowanych i niewygodnych butach. Są to więc panie po 50 roku życia, ponieważ według  statystki średnio 1 na 40 kobiet w tym przedziale wiekowym boryka się z tym problemem.

Jakie są przyczyny powstawania haluksów? 

hallublocker leczenie haluksów jak się pozbyć haluksówGłówną przyczyną haluksów jest narośl kostna, która pojawia się, gdy często nosimy niewyprofilowane buty (ze względu modę). Kobiety często noszą nieodpowiednie obuwie, czyli głównie zbyt wysokie i za ciasne szpilki lub obcasy, które w sposób bezpośredni negatywnie wpływają na nasze stopy.

Chodzenie w butach na wysokim obcasie może doprowadzić do przeciążenia przedniej części stopy, co może doprowadzić do płaskostopia poprzecznego. Dodatkowo nieprawidłowo rozłożony ciężar może doprowadzić do tak zwanych palców młotkowatych, które ulegają charakterystycznemu „zawijaniu się” pod podbicie. W wyniku czego taki paluch ulega zgięciu i unoszeniu do góry, a na jego szczycie pojawia się bolesny nagniotek.

Pod wpływem wszystkich deformacji stopy, zmniejsza się wytrzymałość struktur, które miały za zadanie stabilizować tę część ciała, mięśnie słabną, a największy palec przestaje być głównym punktem podparcia w trakcie naszego chodzenia. Towarzyszyć temu stanu mogą także inne zmiany chorobowe jak na przykład bolesne modzele.

Ponadto nasze geny również pełnią istotną funkcję w rozwijaniu się haluksów, gdyż dolegliwość ta jest dziedziczna w linii prostej średnio u około 70% kobiet.

Jakie są objawy haluksów?

Najczęstsze objawy haluksów to narastający ból, który z czasem pojawia się coraz częściej. Następnie możemy zaobserwować rozwój stanu zapalnego, czyli swędzenie, zaczerwienie, opuchniecie stopy, a nawet uczucie gorąca. Dodatkowo nieodpowiednie obuwie może wpływać na intensywność objawów. Kolejne symptomy tej dolegliwości to nieprzyjemne zniekształcenia; przykładem może tu być palec młoteczkowaty, zgięty, szponiasty lub młotkowy.

Wszystkie powyższe objawy wpływają negatywnie na sposób chodzenia oraz na intensywność bólu, który może rozprzestrzenić się na pozostałe stawy.

>> Zobacz także: Który krem najskuteczniej usunie żylaki?

Jak leczyć haluksy?

– Przyznaję, że większość moich podopiecznych zwleka z wizytą i przychodzą w ostatniej chwili, gdy ich stan zdrowia jest już poważny. Oczywiście, większość z nich chce jak najszybciej pozbyć się deformacji stopy wraz z towarzyszącą mu bolesnością – tym bardziej, że nie jest to wcale atrakcyjny i źle wpływa na urodę. Zapominają jednak, że to głównie obuwie wpływa na ukształtowanie się haluksów, stan zapalny oraz na ich bolesność. Im szybciej chorzy zdecydują się na leczenie, tym krócej będą czekać na pozytywne efekty kuracji. Należy jednak pamiętać, że leczenie powinno być uzależnione od indywidualnych objawów, wieku oraz preferencji osoby cierpiącej na haluksy.

Współcześnie do wyboru mamy kilka metod zwalczania tej dolegliwości. Jest to przede wszystkim zmiana obuwia na te wygodniejsze i wyprofilowane, które są wykonane z lepszego gatunkowo materiału. Stosowanie specjalnych środków przeciwzapalnych, aby zminimalizować stan chorobowy stopy oraz zabiegi fizjoterapeutyczne. Jednak jeśli chcemy całkowicie pozbyć się haluksów, zalecam zabiegi chirurgiczne lub stosowanie aparatów korygujących. Niestety nie wszyscy są skłonni wykonać operację, ze względu na koszt i długi okres rekonwalescencji, dlatego też postanowiłem wypróbować na swoich podopiecznych aparat korygujący Hallublocker. Uważam, że jest to innowacyjny sposób na bezbolesne usuwanie haluksów. Korzystając z tego korektora, możemy w krótkim czasie wyeliminować narośl kostną i cieszyć się zdrową stopą.

Co to jest HalluBlocker?

hallublocker stopy bez haluksówHalluBlocker to innowacyjny aparat korekcyjny, którego celem jest niwelowanie narośli kostnej – czyli haluksów. Jest całkowicie bezbolesny i naturalny, wykonany z tworzywa ortopedycznego wpływa pozytywnie na stan naszej stopy.

Wszyscy użytkownicy tego korektora zauważyli pozytywne efekty działania, w ciągu 28 dniu byli w stanie pozbyć się halkusów ze swoich stóp. Jedna z moich podopiecznych, pani Wanda zdołała w 19 dni usunąć narośl, dzięki wykorzystaniu HalluBlocker.  Użytkując właśnie ten produkt, nie tylko można pozbyć się haluksów, ale także obrzęków, odcisków oraz stanów zapalnych stóp. Po zastosowaniu tego aparatu korekcyjnego nie będziemy już więcej mieć problemów z chodzeniem.

Jak działa HalluBlocker?

– HalluBlocker został opatentowany przez amerykańskiego naukowca Colina Barnaby, który podobnie tak jak ja zastanawiał się nad tym, jak ulżyć społeczeństwu i usunąć haluksy. Udało mi się udostępnić ten produkt w Polsce, dzięki czemu korektor ten możemy swobodnie kupować na stronie producenta. Jednak pamiętajmy, aby zamawiać tylko i wyłącznie w oficjalnym sklepie, gdyż niestety są już podróbki HalluBlocker na Allegro.

Działanie aparatu korygującego polega na trzech etapach:

  1. Likwiduje bolesność oraz dyskomfort
  2. Regeneruje zniekształconą stopę, wzmacniając jej strukturę i stawy
  3. Naturalnie usuwa haluksy

>> Zobacz także: W jaki sposób HalluBlocker pomogł cierpiącym na haluksy? Artykuł na portalu medycznym

Dziękujemy za możliwość przeprowadzenia z panem wywiadu. Życzymy dalszych sukcesów w tej dziedzinie!

– Również dziękuje i w razie jakichkolwiek pytań służę pomocą.

HalluBlocker – skuteczna metoda leczenia haluksów

Wileński w swoich wywiadach zawsze potwierdza skuteczność użytkowania aparatu korygującego HalluBlocker. Specjalista poleca ten produkt wszystkim tym, którzy chcą w sposób szybki i bezbolesny wyeliminować haluksy raz na zawsze. Dodatkowo, jeśli korektor nie spełniłby obietnic producenta, możemy liczyć na zwrot swoich pieniędzy. Polecamy zainteresować się tym produktem, ponieważ nie tylko Piotr Wileński uważa go za przełomowy, ale także wiele opinii użytkowników HalluBlocker w sieci.

Skutecznością HalluBlocker są zaskoczeni nawet doświadczeni ortopedzi. Pomógł już wielu osobom! Kliknij, by dowiedzieć się więcej i raz na zawsze pozbyć się problemu haluksów!!

22 komentarzy o “Piotr Wileński – wywiad ze specjalistą, który stworzył HalluBlocker

  1. Jego produkt pomógł wielu osobom, w tym także nie. Miałam straszne haluksy, wyglądały okropnie i gdyby nie hallublocker to już byłam gotowa iść na operację. A to podobno masakra, potem strasznie boli palec i trzeba chodzić na morfinie :/// dlatego całe szczęście że na to trafiłąm i po ok .2 miesiącach moje problemy sie skończyły i już nie wstydzę się pokazywać stóp, i też nie mam już oporów żeby dawać je mojemu chłopakowi żeby zrobił mi masaz 😉

    1. Nooo moje tak samo, to jest jakaś masakra, wstydze się przez nie chodzić na bosaka i pokazywać swoich stóp nawet na plazy ;(((

      1. A sami Polacy wolą wyjeżdżać za granice leczyć innych… ale co tu sie dziwić jak na zachodzie im lepiej płacą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *