Promagnesan – sposób na ból? Opinie, efekty, cena

promagnesan

Leki przeciwbólowe, fizjoterapia, rehabilitacja, homeopatia, czy może magnetoterapia? Zdesperowani uciekamy się do różnych metod zwalczania bólu. To oczywiste, nikt nie zasługuje, by żyć w cierpieniu. Zatem w tym artykule przyglądamy się nowemu produktowi przeciwbólowemu. Na czym polega działanie wkładek Promagnesan? Wyjaśniamy.

Jak działa Promagnesan?

Według producenta wkładki skonstruowano tak, by oddziaływały na receptory znajdujące się w stopach. Tym sposobem magnesy mają blokować impulsy bólu przed dotarciem do mózgu oraz zapewniać szereg innych pozytywnych efektów zdrowotnych. Wkładki wykorzystują potencjał akupresury, metody leczenia rozmaitych schorzeń cieszącej się uznaniem od setek jeśli nie tysięcy lat.

promagnesan opinie

Jak zapewnia wytwórca, magnetyczna podeszwa to skuteczne narzędzie, które stymuluje nerwy i pomaga się zrelaksować. Działanie wspomaga krążenie krwi w stopach i narządach ciała. Co więcej, wkładki skutecznie redukują ból i sprawiają, że chodzenie jest wygodniejsze, ułatwiając utrzymywanie prawidłowej postury i chodu. Tak więc oprócz naturalnej ulgi w bólu, wkładki masujące mogą nawet skorygować postawę.

Te wkładki akupresurowe są odpowiednie dla mężczyzn i kobiet, łatwe w użyciu i można je wkładać do każdego rodzaju butów. Mogą one stanowić dobrą alternatywę dla osób, które nie chcą konsumować substancji chemicznych, aby pozbyć się bólu.

Efekty

Twórca leczniczej metody magnetycznej zapewnia, że przynosi ona następujące efekty:

  • eliminacja bólu stawów, mięśni i reumatycznych
  • poprawa krążenia krwi w stopach. Wkładki zapewniają podparcie i łagodzą ból spowodowany zapaleniem powięzi podeszwy
  • rozluźnienie mięśni
  • eliminacja kłopotów z kręgosłupem i bólem pleców
  • łagodzenie skutków urazów i kontuzji
  • eliminacja aktywnych stanów zapalnych wraz z towarzyszącymi im obrzękami i odrętwieniem kończyn
  • poprawa kondycji

Promagnesan – opinie

Strategicznie rozmieszczone magnesy stymulują newralgiczne punkty w stopach, łagodząc dyskomfort i rewitalizując całe ciało. Są to najwyżej oceniane wkładki zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, co pokazują opinie użytkowników, którzy już je przetestowali:

Teresa: Wkładki zakupiłam na stronie producenta. Najpierw się trochę  obawiałam, że mi nie pomogą, a próbowałam wielu sposobów. Wykonuję pracę biurową, więc non stop siedzę, co jest szkodliwe dla kręgosłupa. Jak nietrudno się domyślić, moim głównym problemem był uporczywy ból pleców, na szczęście Promagnesan zwalczył tę dolegliwość w niecały miesiąc.

Jacek: Wreszcie ulga… Znów mogę pracować w ogródku. Przez wiele lat ciężko pracowałem fizycznie i przez to miałem bóle stawów i kręgosłupa. Te wkładki nosiłem codziennie przez parę tygodni i całkowicie odmieniły moje życie. Jestem wolny od bólu.

Danuta: Ból stopy uniemożliwiał mi długie spacery, które tak uwielbiam, dlatego zdecydowałam się zamówić Promagnesan. Stopniowo zaczęłam chodzić na coraz dłuższe spacery we wkładkach i odczułam różnicę. Polecam, moje stopy są jak nowe

Promagnesan – sklep, cena

Zważywszy na pozytywne opinie oraz brak negatywnych skutków stosowania, Promagnesan można uznać za produkt warty polecenia. Obecnie wkładki kosztują 169 zł, ale można często można zamówić je ze zniżką. Dostępne są na razie tylko na oficjalnej stronie producenta. Jeśli interesuje Was ten produkt, koniecznie ją odwiedźcie.

promagnesan

10 komentarzy o “Promagnesan – sposób na ból? Opinie, efekty, cena

  1. Mam płaskostopie więc dłuższe chodzenie wiązało się u mnie z dużym dyskomfortem. Gdy noszę promagnesan czuję się znacznie lepiej. Dobry produkt

  2. woooow nie wierzyłam ale uporczywe bóle ktore meczyły mnie tyle lat ustały dzieki noszeniu wkładek :OO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *