30 votes, average: 2,73 out of 530 votes, average: 2,73 out of 530 votes, average: 2,73 out of 530 votes, average: 2,73 out of 530 votes, average: 2,73 out of 5 (30 votes, average: 2,73 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Quick Speak – opinie, recenzja – Christian Olson i jego metoda

Quick Speak - Opinie, Recenzja - Christian Olson i jego metoda

Przełomowa metoda nauki języka obcego – Sprawdź co wyróżnia Quick Speak!

Nie milkną echa odnośnie nowej, rewolucyjnej metody nauki języka obcego – Quick Speak. Reklamy możemy dostrzec dosłownie wszędzie w: radio, telewizji czy internecie. Sposób ten wstrząsnął wszystkimi szkołami języków obcych, które obawiają się o spadek liczby swoich klientów. Quick Speak jest to przełomowe odkrycie, które może doprowadzić do rewolucji na rynku nauczania języków obcych. Poznaj sekret i dowiedz się na czym polega kontrowersyjne narzędzie nauki. Czy rzeczywiście Quick Speak jest wart zakupu i jesteśmy w stanie nauczyć się języka obcego w 2 tygodnie? W tym artykule rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości. Dowiedz się czy warto. Całość jest prosta w wytłumaczeniu i polega na…

Chrisitan Olson – multipoliglota twórca metody Quick Speak

Quick Speak - Opinie, Recenzja - Christian Olson i jego metodaW artykule promującym Quick Speak, możemy przeczytać, że Christian Olson jest multipoliglotą, który opanował biegle 23 języki obce. Możemy być pod wrażeniem jego umiejętności. Stworzony przez niego kurs trwa 2 tygodnie i ma za zadanie przyspieszyć oraz usprawnić naukę dowolnego języka obcego. Przeszukaliśmy sieć w poszukiwaniu informacji o Christian Olson, jednak opinie o tym „geniuszu” nie są zbyt przychylne. Piszemy o opiniach, ponieważ jakiekolwiek informacje apropo życia tego starszego pana nie są dostępne. Czyżby to była postać fikcyjna?

 

Quick Speak – w czym tkwi sekret?

Qucik Speak jest metodą nauki języków obcych, którą stworzył Chrisitan Olson. Obietnice składane przez twórców są bardzo rozległe. Porównują, że efekty ich dwutygodniowego kursu, mogą się równać rocznemu kursowi językowemu w przeciętnej szkole językowej. Chrisitan Olson zapewnia nas, że jego metoda uaktywnia obszary w naszym mózgu, dzięki czemu cały mózg ma podobno pracować 5x bardziej wydajnie.  Z naukowego punktu widzenia wydaje się to praktycznie niemożliwe.

Quick Speak – Opinie

Quick Speak - Opinie, Recenzja - Christian Olson i jego metodaPoświęciliśmy sporo czasu na dogłębne zapoznanie się z komentarzami osób, które skorzystały z kursu Quick Speak. Opinie o Quick Speak jakie pojawiają się w sieci nie napawają optymizmem. Sporo jest przypadków, że ludzie wprawdzie zauważyli efekty, jednak czas nauki nie jest tak szybki. Rezultaty opisywane przez Christiana Olsona są zadowalające ale nie są aż tak cudowne. Zachęcamy do wyrażania swoich opinii w komentarzach pod artykułem.

Quick Speak – Recenzja

Opinie o Quick Speak są zróżnicowane. Z naszej strony proponujemy dokładnie przeanalizować czy Quick Speak jest najlepszą opcją by nauczyć się języków. Decyzja należy do was, póki sami nie sprawdzimy, to nie możemy się wypowiadać na ten temat. Lepiej być może zainwestować w kursy w szkołach języków obcych, bądź samodzielnie zacząć naukę z darmowych kursów online.

6 komentarzy o “Quick Speak – opinie, recenzja – Christian Olson i jego metoda

  1. Dostałem propozycję pracy w anglii, więc szukam czegoś co mi pomoże szybko opanować angielski, po opinniech widzę, że ta metoda to chyba lipa, poleci ktoś coś lepszego, albo jakiś sposób jak szybko nauczyć się jezyka?!!!

  2. Fajnie, że ktoś się znalazł w internecie co opisał tą metodę, bo ciężko znaleźć jakieś inne informacje

  3. Robicie super robotę na tym portalu, dzięki za informacje o quick speak

  4. Z chęcią bym spróbował, bo już z z 10 lat minie jak nie używam angielskiego, a fajnie byłoby sobie szybko przypomnieć. Waham się hmm.. Może jest ktoś kto używał i może się wypowiedzieć??

Comments are closed.