86 votes, average: 3,14 out of 586 votes, average: 3,14 out of 586 votes, average: 3,14 out of 586 votes, average: 3,14 out of 586 votes, average: 3,14 out of 5 (86 votes, average: 3,14 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Rapid Speak – Opinie, Recenzja, Efekty – Multimedialne fiszki – Kurs językowy

Rapid Speak - Opinie, Recenzja, Efekty - Multimedialne fiszki - Kurs językowy

Znajomość języków obcych to niezwykle przydatna umiejętność. Przydaje się nam nie tylko w życiu codziennym, kontaktach międzyludzkich, podróżach, ale jest także bardzo ceniona przez pracodawców. W wielu branżach znajomość szczególnie języka angielskiego jest niezbędna. Jak wiadomo każdy by chciał władać kilkoma językami lecz nie każdemu się to udaje. Winę najczęściej zrzucamy na brak predyspozycji do przyswajania języka obcego lub po prostu lenistwo. Nie jest to do końca prawdą, że niektórzy nie potrafią się uczyć, najczęściej spowodowane jest to złą metodą nauki. Mimo poświęceniu dużej ilości czasu, efekty często są mizerne. Istnieje wiele szkół, wiele sposobów nauczania. Nauka idzie do przodu, dokładniej możemy zbadać nasz mózg i jak on reaguje na różne bodźce. W oparciu o tą wiedzę, można Tworzyć coraz skuteczniejsze metody i sposoby nauki. Jednym z nich jest Rapid Speak. To zestaw nowoczesnych, multimedialnych fiszek, dostępnych w formie programu (na komputery stacjonarne, laptopy wyposażone w system Windows) oraz platforma online dostępnej na wszystkich urządzeniach mobilnych. Kupując program uzyskujemy dostęp do obu wersji, dzięki czemu możemy uczyć się w każdym miejscu. Jak działa Rapid Speak, na czym polega nauka i jakie są efekty? Właśnie to postaramy się dla was sprawdzić i opisać w tym artykule.

Rapid Speak - Opinie, Recenzja, Efekty - Multimedialne fiszki - Kurs językowyRapid Speak – Jak działa?

Rapid Speak to jak już wcześniej wspomnieliśmy metodo wykorzystująca multimedialne fiszki do nauki języków obcych. Można korzystać z niej na każdym urządzeniu mobilnym mającym dostęp do internetu, oraz nawet bez, po ściągnięciu programu na komputerach, laptopach, tabletach z systemem Windows. Kurs zawiera trzy poziomy: podstawowy, średniodystansowy i zaawansowany. Główne zalety Rapid Speak:

  • Naturalna nauka – by zrozumieć większość treści nie jest nam potrzebna znajomość gramatyki. Zrozumienie daje nam znajomość słów i wyrażeń – na tym skupia się Rapid Speak.
  • Ograniczenie zbędnych treści – słowa i wyrażenia wybrane do multimedialnych fiszek nie są przypadkowe. Są to najczęściej używane słowa i frazy. Nauka polega na ich wielokrotnym powtarzaniu, dzięki temu możemy utrwalić ich znajomość.
  • Multimedialne karty – karty nie zawierają tylko samego słowa, ale także jego naturalne umiejscowienie kontekstowe, nagranie z prawidłową wymową i akcentowaniem, oraz przykład jego zastosowania w zdaniu. Poziom trudności dostosowuje się do naszego stanu wiedzy.

Niezwykle skuteczna metoda nauki języków obcych w 2 tygodnie. Opracował ją znany poliglota. Kliknij i dowiedz się więcej!!


Rapid Speak – Dla kogo?

  • Osób w każdym wieku – starszych i młodych,
  • Osób nie mających styczności z językiem, nie znających nawet jednego słowa,
  • Osób, które chcą poprawić znajomość języka, podnieść poziom,
  • Osób, które chcą nauczyć się kolejnego języka obcego.

Rapid Speak – Oszczędność czasu

Rapid Speak - Opinie, Recenzja, Efekty - Multimedialne fiszki - Kurs językowyOszczędzasz czas ponieważ uczysz się tylko tego czego jeszcze nie umiesz. Sam decydujesz kiedy już zapamiętasz dane słowo, przechodząc do tego czego jeszcze nie umiesz. System dostosowuje się do Twojego tempa nauki. Dzięki mobilności możesz maksymalnie wykorzystać wolny czas na naukę. W autobusie, poczekalni do lekarza, właściwie w każdym miejscu, w każdej wolnej chwili możesz pogłębiać swoją wiedzę.

Rapid Speak – Opinie

Rapid Speak to kolejna multimedialna platforma do nauki języków obcych, czy jest innowacją? Raczej nie, gdyż istnieje wiele tego typu platform, ale być może oferuje jednak coś więcej. Na naszym rynku pojawiła się bardzo niedawno, więc nie ma jeszcze w internecie zbyt wiele opinii na jej temat. Z kilku komentarzy ciężko wywnioskować, czy jest to dobra metoda przyswajania wiedzy. By wydać ocenę, będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Decyzje o zakupie Rapid Speak musicie podjąć sami. Zachęcamy osoby mające styczność z platformą do pozostawienia opinii w komentarzach pod artykułem.

4 komentarzy o “Rapid Speak – Opinie, Recenzja, Efekty – Multimedialne fiszki – Kurs językowy

  1. speak express lepsze.. moja siostra w trzy tygodnie w miare juz mowila po hiszpansku. a jak ja sie uczylem z tym rapid speak to nawet nic nie zapamietalem..

  2. kupiłam i żałuję. koleżanka kupila speak express i po miesiącu trochę już mówiła po francusku.

  3. ja uczę się 3 dnień, ale pierwsze wrażenie trochę średnie, nie wygląda to wszystko tak kolorowo jak opisują

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *