0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Remi Bloston udrażnia żyły? – poznaj opinie, działanie, skład

remi-bloston

Nieleczona miażdżyca może prowadzić do udaru mózgu, zawału lub niewydolności serca. Dolegliwość ta jest dość powszechnym problemem związanym ze starzeniem się. Na szczęście można ją wyleczyć. Producent Remi Bloston twierdzi, że ten nowy specyfik skutecznie udrażnia żyły.

Niedrożność żył – czym jest ta dolegliwość?fastfood

Miażdżyca to choroba, która powoduje zwężenie tętnic poprzez nagromadzenie się płytki miażdżycowej. Tętnice – naczynia krwionośne, które przenoszą tlen i składniki odżywcze z serca do reszty ciała – są jednym z kluczowych i najbardziej newralgicznych organów. Z wiekiem tłuszcze, cholesterol i wapń mogą się w nich gromadzić i tworzyć płytkę miażdżycową. Ten stan może wystąpić w dowolnej tętnicy w ciele, w sercu, nogach czy nerkach, i utrudnić przepływ krwi. Nadmiar płytki miażdżycowej, a następnie stwardnienie tętnic ogranicza przepływ krwi i nie pozwala, by dotleniona krew dostała się do narządów i tkanek.

Cholesterol i wiek1

Cholesterol to woskowa, żółta substancja, która naturalnie znajduje się w organizmie, a także w niektórych pokarmach. Jeśli poziom cholesterolu we krwi jest zbyt wysoki, może on zatykać tętnice. Staje się wtedy twardą płytką, która ogranicza lub blokuje krążenie krwi w sercu i innych narządach. Z wiekiem serce i naczynia krwionośne intensywniej pracują, aby pompować i otrzymywać krew. Żyły mogą się osłabiać i stać mniej elastyczne, co czyni je bardziej podatnymi na gromadzenie się płytki miażdżycowej.

Remi Bloston – uzdrawia żyły?

Producent nowego specyfiku informuje, że Remi Bloston to całkowicie naturalna receptura, która ma nieść nadzieję osobom cierpiącym na miażdżycę. Produkt ma udrażniać i regenerować żyły w 28 dni. Oprócz tego rzekomo daje następujące efekty:

  • całkowita redukcja złogów miażdżycowych z żył
  • przywrócenie żyłom drożności
  • znacznie obniżenie ryzyka wystąpienia zawału i udaru
  • eliminacja uczucia chłodu w kończynach
  • usunięcie żylaków
  • poprawa sprawności i samopoczuciawoman-on-bicycle

Powyższe korzyści stosowania produktu rzekomo mają się pojawić w ciągu 28 dni. Producent informuje, że Remi Bloston należy przyjmować dwa razy dziennie; specyfik ma formę kapsułek i – zdaniem twórcy – całkowicie naturalny skład. Co więcej inne zalety przyjmowania go to brak szkodliwych skutków ubocznych. Nie trzeba też zwiększać swojej aktywności fizycznej ani modyfikować diety. Twórca podkreśla też, że decydując się na kurację można zaoszczędzić dużo pieniędzy.

Czym jest magnetoterapia? >> Dowiedz się jak odzyskać zdrowie i chęć do działania.

Remi Bloston – opinie

Chcieliśmy stwierdzić, czy Remi Bloston naprawdę działa, dlatego przeszukaliśmy fora internetowe i odnaleźliśmy komentarze osób, które przetestowały specyfik. Poniżej prezentujemy kilka opinii o jego skuteczności (lub też jej braku):

Andrzej: Zdecydowałem się przetestować ten preparat, bo moje wyniki krwi mnie przeraziły. Mam bardzo podwyższony cholesterol i wysokie ciśnienie. Stosuję preparat od ponad miesiąca, ale nie jestem przekonany, że działa. Ostatnie badania wykazały niewielką poprawę, ale równie dobrze może dlatego że ograniczyłem śmieciowe jedzenie…

Halina: Witam, mam 55 lat i problemy żylne. Zażywam remi bloston od paru miesięcy, nie chciałabym brać leków, na receptę, bo się boje ich skutków ubocznych. Niestety chyba będę musiała, bo nie odczuwam polepszenia. Może to zależy od człowieka, może nie szkodzi, ale  na pewno wciąż potrzebuję czegoś co naprawdę pomoże moim żyłom

Ebenezer: Moje wyniki były złe i zmiany w diecie nie miały na to wpływu. Próbowałem kilka innych suplementów. Mój cholesterol trochę spadł. Muszę brać remi bloston dłużej żeby stwierdzić czy rzeczywiście warto. Ogólnie lepiej się czuję, jednak nie wiem, czy ten środek pomaga na WSZYSTKIE problemy żylne. Jako zwykły suplement sprawdza się raczej nieźle.

Czy warto kupić?

Opinie osób, które przetestowały Remi Bloston sugerują, że może on przynieść pewne korzyści. Jednak nie wskazują one jednoznacznie, że produkt działa tak świetnie, jak obiecują jego twórcy. Internauci zauważyli, że może to być skuteczny środek wspomagający, który zapewnia nieznaczne łagodzenie niektórych dolegliwości. Zalecamy, by każdy wszyscy zainteresowani tym środkiem, uprzednio skonsultowali się ze swoim lekarzem, jako że problemy z miażdżyca i żyłami to bardzo poważna dolegliwość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *