53 votes, average: 3,62 out of 553 votes, average: 3,62 out of 553 votes, average: 3,62 out of 553 votes, average: 3,62 out of 553 votes, average: 3,62 out of 5 (53 votes, average: 3,62 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Resvitarox – Opinie, Efekty, Skład, Stosowanie – Tabletki powstrzymujące procesy starzenia

Resvitarox - Opinie, Efekty, Skład, Stosowanie - Tabletki powstrzymujące procesy starzenia

Starzenie się to proces, którego niestety nie unikniemy, możemy go najwyżej spowolnić lub zatrzymać na pewien czas. Zastanawiałeś się może dlaczego jedni starzeją się szybciej inni wolniej? Nie zależy to tylko od uwarunkowań genetycznych. Bardzo duże znaczenie ma dieta i tryb życia. Główną przyczyną starzenia się jest stres. To groźny dla naszego organizmu stan podczas którego produkowany jest nadmiar toksycznych związków zwanych wolnymi rodnikami. Czy wiesz, że już po 20 roku życia w ciele człowieka rozpoczyna się proces starzenia? Wiadoma jest rzecz, że każdy jak najdłużej chce wyglądać młodo, dla tego szukamy sposobów jak to zrobić. Jednym z takich rozwiązań jest Resvitarox. To suplement diety zawierający 3 rodzaje antyoksydantów, które usuwają z organizmu człowieka nadmiar wolnych rodników. Zatem przyjrzymy mu się bliżej.

Czym jest proces starzenia się skóry?

Starzenie się skóry jest naturalnym procesem przychodzącym z wiekiem, polegającym na zmniejszeniu biologicznej aktywności i sprawności komórek organizmu, spowolnieniu procesów regeneracyjnych i utracie zdolności adaptacyjnych ustroju. Jednym z pierwszych objawów starzenia się skóry jest jej suchość, spowodowana utratą zdolności do wiązania wody i zatrzymywania jej w naskórku co w dalszym okresie czasu prowadzi także do utraty jędrności i powstawania zmarszczek. Resvitarox - Opinie, Efekty, Skład, Stosowanie - Tabletki powstrzymujące procesy starzenia

Czynniki przyśpieszające procesy starzenia się skóry

 • promieniowanie UV,
 • skażenie środowiska,
 • palenie papierosów,
 • niewłaściwa pielęgnacja i czynniki wewnętrzne, związane z zaburzeniami regulacji hormonalnej,
 • nieprawidłowe odżywianie,
 • niedobory witaminowe.

Resvitarox – Skład

Składniki: suchy ekstrakt z korzenia rdestowca strokończystego (Polygonum Cuspidatum) – w tym resweratrol 98%; substancje przeciwzbrylające; sole magnezowe kwasów tłuszczowych; dwutlenek krzemu; proszek z alg (Haematococcus pluvialis) – w tym astaksantyna 2%; ekstrakt z owocu pomidora zwyczajnego (Lycopersicon esculentum) – w tym likopen 10%; witamina A (octan retinylu); substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna.

Resvitarox to idealne połączenie trzech antyoksydantów: resweratrolu, astaksantyny i likopenu.

Resweratrol jest naturalnie występującym polifenolem o udowodnionej skuteczności, należący do grupy najsilniejszych przeciwutleniaczy. Ma on działanie redukujące liczbę powstających w organizmie blaszek miażdżycowych, zmniejsza ryzyko powstawania zakrzepów, a także reguluje działanie układu krążenia. Włącznie go do diety gwarantuje zmniejszenie ryzyka zawału serca i choroby wieńcowej.

Astaksantyna jest 800 razy bardziej aktywna niż koenzym Q10, 500 razy silniejsza niż witamina E oraz 40 razy skuteczniejsza niż beta-karoten. Astaksantyna jest najlepszym naturalnym antyutleniaczem, jaki możemy dostarczyć organizmowi. Działa na sprawność naszego układu mięśniowego oraz zmniejsza ryzyko zawału serca oraz udaru mózgu.

Likopen ma właściwości zmniejszające ryzyko zawału serca i rozwoju nowotworów, w tym raka prostaty i szyjki macicy. Udowodniono, że długotrwałe przyjmowanie likopenu obniża niebezpieczeństwo zachorowania na raka o 34%.


Odkryto niezwykle skuteczną metodę wyglądająca zmarszczki! Dowiedz się więcej…


Resvitarox – Efekty, Działanie

Resvitarox - Opinie, Efekty, Skład, Stosowanie - Tabletki powstrzymujące procesy starzeniaKompozycja trzech antyoksydantów zawartych w suplemencie diety Resvitarox ma nam zapewnić:

• Spowolnienie procesów starzenia organizmu,
• Skuteczne usprawnienie działania układu sercowo-naczyniowego,
• Udowodnione działanie przeciwnowotworowe,
• Pozytywny wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej,
• Potwierdzone wsparcie dla układu nerwowego,
• Wsparcie w profilaktyce osteoporozy.

Antyoksydanty to skuteczna broń do walki z wieloma schorzeniami. Zmniejszają ryzyko miażdżycy oraz występowania chorób układu krążenia. Neutralizują skutki działania karcinogenów, a tym samym chronią przed chorobami nowotworowymi. Ponadto chronią przed niekorzystnym działaniem zanieczyszczenia środowiska oraz palenia tytoniu, wpływającym na nasz organizm. Opóźniają procesy starzenia się organizmu i wystąpienia chorób degeneracyjnych układu nerwowego, takich jak Alzheimer.

Chronią także wzrok i zmniejszają ryzyko degeneracji siatkówki oka oraz zwyrodnienia plamki żółtej.

Resvitarox przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, może go stosować każdy kto chce być zdrowy, czuć się młodziej i mieć więcej energii.

Resvitarox – Stosowanie

Należy spożywać 1 kapsułkę dziennie podczas głównego posiłku, popijając duża ilością wody. Zdrowy tryb życia i właściwe odżywianie się jest podstawą do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Resvitarox – Opinie

Resvitarox - Opinie, Efekty, Skład, Stosowanie - Tabletki powstrzymujące procesy starzenia

Na pierwszy rzut oka Resvitarox prezentuje się bardzo dobrze. Produkt zwierający 3 substancje aktywne, do tego działanie ich poparte jest badaniami. By się w tym upewnić, zapoznaliśmy się z opinią osób, które przeszły kurację z Resvitarox lub są w jej trakcie. Część osób jest w miarę zadowolona z działania produktu, zauważyła delikatną poprawę stanu skóry i świeższy wygląd skóry twarzy. Trudno stwierdzić, czy stosujący zauważyli poprawę stanu zdrowia lub kondycji organizmu. Może okazać się również, że na efekty trzeba trochę poczekać.

Zapraszamy do podzielenia się z nami waszą opinią na ten temat.

17 komentarzy o “Resvitarox – Opinie, Efekty, Skład, Stosowanie – Tabletki powstrzymujące procesy starzenia

 1. Z tego co widzę to nie jest za bardzo polecane, jeszcze się wstrzymam, może ktoś coś więcej napisze

 2. Po tylu niezbyt pochlebnych komentarzach postanowiłam, że nie zdecyduje się na zakup tego produktu.

 3. Za drogi produkt, żeby stosować go tylko jako krem nawilżający. Producent obiecywał znacznie więcej..

 4. Koleżanka stosowała. Twierdzi, że nie jest skuteczny. Polecała mi zupełnie inny produkt, ale nie pamiętam teraz już jaki 🙂

  1. Ja dopiero zaczynam brać, 2 dzień, także jeszcze nic nie widać, na pewno po kilku tygodniach dam znać 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *