1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (78 ocen, średnia: 4,63 z 5)
Loading...

Robert Henderson – kim jest? Poznaj historię znakomitego poligloty

Robert Henderson - kim jest? Poliglota

Kim jest Robert Henderson? To znany poliglota, posługujący się biegle 22 językami. Na bazie własnych doświadczeń stworzył innowacyjną platformę do nauki języków obcych – Perfect Speak. Platforma cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Okrzyknięto ją rewolucją w dziedzinie nauczania języków obcych.

Robert Henderson od dzieciństwa pasjonował się językami obcymi. W ciągu swojego życia opanował ich aż 22. Jego liczne doświadczenia lingwistyczne pozwoliły mu na opracowanie własnej niezwykle efektywnej metody na to, jak uczyć się języków obcych, którą przeniósł na specjalną, innowacyjną platformę – program do nauki języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego i wielu innych. Pewnym jest, że jego wysiłek się opłacił. Jego metoda nauki zagościła w Polsce dopiero niedawno, ale już cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Recenzje oraz komentarze użytkowników pozwalają stwierdzić, że platforma Roberta Hendersona wywołała rewolucję w dziedzinie nauczania języków obcych.

>> Przeczytaj także: Artykuł o Robercie Hendersonie i jego metodzie na NewsMagazine

Perfect Speak – platforma czy program do nauki angielskiego i innych języków?

Perfect Speak – chociaż przypomina program – jest w istocie nowoczesną multimedialną platformą do szybkiej nauki języków, zawierającą liczne multimedialne fiszki pozwalające na naukę języka obcego w domu w 2 tygodnie! Całość została przygotowana w bardzo przystępnej formie, dzięki czemu nauka będzie niezwykle łatwa i przyjemna. Nie będziesz musiał spędzać licznych godzin nad książkami, czytając bez zrozumienia kolejne sekwencje tekstu. Multimedialne fiszki, które stworzył Robert Henderson, są skonstruowane tak, by nie czynić nauki męczarnią. Z platformą Perfect Speak zapamiętywanie nowych słów i sentencji okaże się dużo prostsze, a przede wszystkim znacznie szybsze.

perfect speak robert henderson platforma do nauki językówPolska wersja językowa platformy jest jedną z wielu, jaką opracował Robert Henderson. Obecnie można rozpocząć kurs nauki następujących języków:

 • angielski,
 • niemiecki,
 • francuski,
 • rosyjski,
 • hiszpański,
 • włoski,
 • norweski,
 • szwedzki,
 • holenderski.

Bohater naszego artykułu był w stanie opracować nowoczesną metodę mającą pozwolić nam na naukę języka obcego w tylu językach w jedynie 2 tygodnie!

>> Przeczytaj także: Jak efektywnie uczyć się języków?

Nauka języka w domu. Jak rozpocząć kurs językowy Roberta Hendersona?

Platforma Perfect Speak oparta jest o fiszki, czyli multimedialne karty, z których możesz korzystać na każdym urządzeniu. Laptop, komputer stacjonarny, tablet lub smartfon – wystarczy, że masz jedno z tych urządzeń i możesz rozpocząć kurs! Tajemnica materiałów zawartych na platformie Perfect Speak polega na wysyłaniu dwóch przekazów. Słowny dociera do lewej półkuli, zaś towarzyszący mu dźwięk – do prawej. Dzięki temu mózg pracuje znacznie wydajniej.

perfect speak szybka nauką językówZastanawiasz się, jak szybko nauczyć się języka obcego w domu? Połącz swój potencjał i wiedzę Roberta Hendersona – skorzystaj z opracowanej przez niego platformy Perfect Speak, dzięki której nauka języka angielskiego, niemieckiego i wielu innych będzie bardzo efektywna i przyjemna.

Dzięki Perfect Speak opanujesz obcy język w stopniu komunikatywnym w dwa tygodnie! Kliknij i przekonaj się, jak to działa!!

Podobne artykuły

Z wykształcenia dziennikarka, aktualnie pracownik banku. Finanse, marketing i ekonomia to jej specjalność. Uwielbia podróżować i poznawać nowe kultury. Zagorzała fanka zespołu Queen.

30 komentarzy o “Robert Henderson – kim jest? Poznaj historię znakomitego poligloty

 1. mój synek zna już angielski, hiszpański, włoski i francuski 😛 Dzięki Perfect Speak może jeździć po świecie, zwiedzać i bez trudu się porozumiewać!

 2. Pana Bogdana znam osobiście, miły i uprzejmy, a jego wykłady są naprawdę motywacyjne. Już teraz mogę się pochwalić władaniem biegle 3 językami :>

 3. Lubie ta platformę! Poznałam dzięki niej już dwa języki obce: rosyjski i niemiecki 🙂

 4. W końcu coś dla mnie! od zawsze chciałam władać kilkoma językami obcymi 🙂 Zamawiam!

 5. Szybkie niekonwencjonalne metody nauczania języków obcych są bezpieczne, gdyż cały czas jest to naturalny wpływ na umysł. Nie ma to żadnych konsekwencji duchowych.

 6. Bardzo fajny artykuł, tak samo jak i strona właśnie szukałem czegoś do nauki 🙂

 7. Nie myślałem, że języków można nauczyć się tak szybko. Dzięki niemu i perfect speak dogaduje się normalnie z obsługą klienta i partnerami po angielsku

 8. Dzięki panu Hendersonowi poznałem super ludzi na wymianie studenckiej we Włoszech, wcześniej nie umiałam tego języka, a teraz mowie płynnie bez polskiego akcentu.

 9. Kiedyś nie umiałem żadnego języka obcego, a teraz zazdroszczą mi moje dzieci ze mówię płynnym angielskim i francuskim.

 10. Pan Robert Henderson sprawił, że moje życie stało się prostsze, naprawdę. Super, że miałem taką szanse. 😉

 11. Henderson stworzył platformę, dzięki której nauka języka jest dla mnie łatwa i przyjemna, a proszę mi wierzyć – nigdy nie byłem orłem jeśli chodzi o naukę języków obcych…

 12. Po przeczytaniu opinii zainteresowałem się tym Perfect Speak, spróbowałem i ogólnie nie żałuję. Szybko robi się postępy.

 13. Spośród platform z którymi miałem do czynienia ta na pewno jest jedną z godnych polecenia

 14. Razem z całą rodziną uczymy się języków z platformą Perfect Speak. Nauka jest banalnie prosta. Możemy tylko podziękować, że zechciał Pan podzielić się z całym światem swoją wiedzą.

 15. Dzięki tej platformie i nauce, dostałam upragniony awans. Sukces zawdzięczam w głównej mierze dla twórcy Perfect Speak. Bardzo dziekuje!!

 16. Jego platforma językowa to cudowna sprawa. Mogę uczyć się w dowolnym momencie i miejscu. Dziękuje Panu!

 17. Henderson dostał nagrodę Nobla za opatentowanie tej metody. To chyba jest najlepsze rekomendacja jego formuły nauki języków.

 18. Super metoda, jestem już po ok tygodnia uczenia i wierzę, że da się nauczyć języka w 14 dni, no może kilka więcej, jak na razie bardzo dobrze mi idzie. Uczę się niemieckiego, jak się nauczę to chyba biorę się za następny język 😀

 19. Kurde, znać tyle języków, jak ja bym chciał, ale ile to czasu trzeba na to poświęcić

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *