78 votes, average: 4,63 out of 578 votes, average: 4,63 out of 578 votes, average: 4,63 out of 578 votes, average: 4,63 out of 578 votes, average: 4,63 out of 5 (78 votes, average: 4,63 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Robert Henderson – kim jest? Poznaj historię znakomitego poligloty

Robert Henderson - kim jest? Poliglota

Kim jest Robert Henderson? To znany poliglota, posługujący się biegle 22 językami. Na bazie własnych doświadczeń stworzył innowacyjną platformę do nauki języków obcych – Speak Express. Platforma cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Okrzyknięto ją rewolucją w dziedzinie nauczania języków obcych.

Robert Henderson od dzieciństwa pasjonował się językami obcymi. W ciągu swojego życia opanował ich aż 22. Jego liczne doświadczenia lingwistyczne pozwoliły mu na opracowanie własnej niezwykle efektywnej metody na to, jak uczyć się języków obcych, którą przeniósł na specjalną, innowacyjną platformę – program do nauki języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego i wielu innych. Pewnym jest, że jego wysiłek się opłacił. Jego metoda nauki zagościła w Polsce dopiero niedawno, ale już cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Recenzje oraz komentarze użytkowników pozwalają stwierdzić, że platforma Roberta Hendersona wywołała rewolucję w dziedzinie nauczania języków obcych.

 

Speak Express – platforma czy program do nauki angielskiego i innych języków?

Speak Express – chociaż przypomina program – jest w istocie nowoczesną multimedialną platformą do szybkiej nauki języków, zawierającą liczne multimedialne fiszki pozwalające na naukę języka obcego w domu w 2 tygodnie! Całość została przygotowana w bardzo przystępnej formie, dzięki czemu nauka będzie niezwykle łatwa i przyjemna. Nie będziesz musiał spędzać licznych godzin nad książkami, czytając bez zrozumienia kolejne sekwencje tekstu. Multimedialne fiszki, które stworzył Robert Henderson, są skonstruowane tak, by nie czynić nauki męczarnią. Z platformą Speak Express zapamiętywanie nowych słów i sentencji okaże się dużo prostsze, a przede wszystkim znacznie szybsze.

Speak Express robert henderson platforma do nauki językówPolska wersja językowa platformy jest jedną z wielu, jaką opracował Robert Henderson. Obecnie można rozpocząć kurs nauki następujących języków:

 • angielski,
 • niemiecki,
 • francuski,
 • rosyjski,
 • hiszpański,
 • włoski,
 • norweski,
 • szwedzki,
 • holenderski.

Bohater naszego artykułu był w stanie opracować nowoczesną metodę mającą pozwolić nam na naukę języka obcego w tylu językach w jedynie 2 tygodnie!

 

Nauka języka w domu. Jak rozpocząć kurs językowy Roberta Hendersona?

Platforma Speak Express oparta jest o fiszki, czyli multimedialne karty, z których możesz korzystać na każdym urządzeniu. Laptop, komputer stacjonarny, tablet lub smartfon – wystarczy, że masz jedno z tych urządzeń i możesz rozpocząć kurs! Tajemnica materiałów zawartych na platformie Speak Express polega na wysyłaniu dwóch przekazów. Słowny dociera do lewej półkuli, zaś towarzyszący mu dźwięk – do prawej. Dzięki temu mózg pracuje znacznie wydajniej.

Speak Express szybka nauką językówZastanawiasz się, jak szybko nauczyć się języka obcego w domu? Połącz swój potencjał i wiedzę Roberta Hendersona – skorzystaj z opracowanej przez niego platformy Speak Express, dzięki której nauka języka angielskiego, niemieckiego i wielu innych będzie bardzo efektywna i przyjemna.

 

UWAGA!
Teraz 160 zł taniej!Promocja trwa do: do godziny 23.59

Speak Express pomoże Ci w nauce języka obcego już w 2 tygodnie!

Twój mózg wejdzie w najwyższe obroty dzięki specjalnej metodzie! Płynność mówienia w nowym języku, opanowanie gramatyki i bogaty wachlarz słówek tylko w dwa  tygodnie? To specjalnie dla Ciebie! 


Promocja trwa do: do godziny 23.59

Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja jest ograniczona czasowo

Specjalna Promocja: 160 zł RABATU + zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia z produktu

Odbierz zniżkę

30 komentarzy o “Robert Henderson – kim jest? Poznaj historię znakomitego poligloty

 1. mój synek zna już angielski, hiszpański, włoski i francuski 😛 Dzięki Speak Express może jeździć po świecie, zwiedzać i bez trudu się porozumiewać!

 2. Pana Bogdana znam osobiście, miły i uprzejmy, a jego wykłady są naprawdę motywacyjne. Już teraz mogę się pochwalić władaniem biegle 3 językami :>

 3. Lubie ta platformę! Poznałam dzięki niej już dwa języki obce: rosyjski i niemiecki 🙂

 4. Szybkie niekonwencjonalne metody nauczania języków obcych są bezpieczne, gdyż cały czas jest to naturalny wpływ na umysł. Nie ma to żadnych konsekwencji duchowych.

 5. Tak, to jest to, ja z tej strony zamawiałem właśnie. Nie myślałem, że języków można nauczyć się tak szybko. Dzięki niemu i speak express dogaduje się normalnie z obsługą klienta i partnerami po angielsku

 6. Dzięki panu Hendersonowi poznałem super ludzi na wymianie studenckiej we Włoszech, wcześniej nie umiałam tego języka, a teraz mowie płynnie bez polskiego akcentu.

 7. Kiedyś nie umiałem żadnego języka obcego, a teraz zazdroszczą mi moje dzieci ze mówię płynnym angielskim i francuskim.

 8. Pan Robert Henderson sprawił, że moje życie stało się prostsze, naprawdę. Super, że miałem taką szanse. 😉

 9. Henderson stworzył platformę, dzięki której nauka języka jest dla mnie łatwa i przyjemna, a proszę mi wierzyć – nigdy nie byłem orłem jeśli chodzi o naukę języków obcych…

 10. Po przeczytaniu opinii zainteresowałem się tym Speak Express, spróbowałem i ogólnie nie żałuję. Szybko robi się postępy.

 11. Razem z całą rodziną uczymy się języków z platformą Speak Express. Nauka jest banalnie prosta. Możemy tylko podziękować, że zechciał Pan podzielić się z całym światem swoją wiedzą.

 12. Dzięki tej platformie i nauce, dostałam upragniony awans. Sukces zawdzięczam w głównej mierze dla twórcy Speak Express. Bardzo dziekuje!!

 13. Jego platforma językowa to cudowna sprawa. Mogę uczyć się w dowolnym momencie i miejscu. Dziękuje Panu!

 14. Henderson dostał nagrodę Nobla za opatentowanie tej metody. To chyba jest najlepsze rekomendacja jego formuły nauki języków.

 15. Super metoda, jestem już po ok tygodnia uczenia i wierzę, że da się nauczyć języka w 14 dni, no może kilka więcej, jak na razie bardzo dobrze mi idzie. Uczę się niemieckiego, jak się nauczę to chyba biorę się za następny język 😀

 16. Kurde, znać tyle języków, jak ja bym chciał, ale ile to czasu trzeba na to poświęcić

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *