0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Simple Language – opinie, cena. O czym nie mówią w reklamach?

simple language cena opinie

Simple Language reklamuje się bardzo intensywnie jako nowa metoda automatycznej nauki języka angielskiego, niemieckiego i innych języków obcych. To internetowy kurs języka (online) – umożliwia naukę za pomocą smartfona, tableta czy komputera. Jego twórcy twierdzą, że kurs pozwoli na opanowanie w 14 dni zakresu materiału odpowiadającemu rocznemu kursowi w tradycyjnej szkole językowej. Czy to prawda? Sprawdź cenęopinie  osób, które przetestowały ten produkt.

W dobie Internetu coraz więcej osób szuka kursów do automatycznej nauki języków obcych online. Wiadomo już, że w dzisiejszych czasach znajomość języków to bardzo istotna sprawa. Dla wielu osób to wręcz absolutna podstawa funkcjonowania. Płynnej komunikacji po angielsku bardzo często wymagają pracodawcy, coraz częściej pojawia się także wymóg składanie CV po angielsku. Z tego powodu cały czas wypuszczane są coraz to nowsze platformy i kursy internetowe online. Niektóre z nich mają nauczyć płynnego posługiwania się w obcym języku nawet w 14 dni. Najnowszym produktem tego rodzaju jest Jednym z nich jest Simple Language. Czy rzeczywiście jest tak dobry? Czy reklamy mówią prawdę?

Simple Language – czym jest?

Simple Language to formuła (kurs) do automatycznej nauki języków obcych. Miał ją opracować 62-letni Henrik Petterson – multipoliglota posługujący się biegle 23 językami. Na rynek polski produkt pomógł wprowadzić Grzegorz Lewandowski.  Kurs przedstawiany jest jako rewolucja w lingwistyce.

Simple Language ma formę multimedialnych fiszek do nauki obcego języka obcego za pomocą tableta, smartfona, komputera czy dowolnego innego urządzenia.

Jak działa Simple Language?

simple language cena opiniePodstawą działania platformy ma być aktywowanie tzw. formuły pamięci, zapewniającej bardzo szybkie i efektywne przyswajanie języka obcego. Simple Language funkcjonuje w oparciu o multimedialne fiszki łączące słowa z dźwiękiem (prawidłowa wymowa) oraz obrazami. Ma to pobudzać mózg do pracy znacznie wydajniejszej niż w przypadku tradycyjnych metod stosowanych w szkołach językowych.

Produkt ma działać na 3 płaszczyznach: pobudzać mózg i pamięć do 5-krotnie wydajniejszej pracy, automatycznie przyspieszać naukę języka i likwidować niechęć do nauki.

Dzięki platformie, płynna komunikacja w wybranym języku ma być możliwa po 2 tygodniach. Formuła ma także pomagać w przełamywaniu oporu przed mówieniem w obcym języku. Twórcy zapewniają, że szybkie postępy, jakie robi się w nauce, dają zadowolenie oraz motywację do dalszej nauki, a nauka z fiszkami Simple Language umożliwi zapamiętanie ok. 200 nowych słów dziennie.

Simple Language – cena. Gdzie kupić – Allegro, sklep internetowy?

simple language cenaCena Simple Language wynosi 137 zł (regularna cena: 297 zł).

Dostęp do platformy można nabyć wyłącznie na stronie producenta. Produktu nie można kupić na Allegro ani innych portalach aukcyjnych (OLX itp).

Simple Language – opinie i komentarze. Czy nauczysz się języka obcego w 2 tygodnie?

Kursy online do nauki języków obcych są obecnie bardzo popularne. Coraz więcej osób podejmuję naukę języka obcego właśnie w taki sposób, po czym dzieli się swoimi recenzjami w sieci.  W Internecie nie ma jednak zbyt wielu opinii o Simple Language. To nowy produkt, który dopiero wszedł na rynek. Nie znaleźliśmy na jego temat zbyt wielu komentarzy, jednak te, do których dotarliśmy, nie należały do pozytywnych. Zachowane oryginalne nicki.

renna : Od dawna miałam plan nauczenia się biegle języka angielskiego. Z nauką mam jednak problem, w moim wieku nie przyswaja się nowej wiedzy już tak łatwo. Zwłaszcza, że w szkole mieliśmy tylko rosyjski i z  angielskim nie miałam styczności w ogóle. Dlatego zdecydowałam się na ten kurs (Simple Language). Ze względu na fakt, że nadal się uczę języka obcego i mam nadzieje, że w końcu się go nauczę. Ciężko mi stwierdzić, czy ten kurs jest faktycznie skuteczny.


Adrian: Wyjeżdżałem do pracy do Niemiec, więc musiałem nauczyć się języka – i to szybko. Z racji pracy i rodziny na utrzymaniu nie miałem jednak wiele czasu. Sama nauka kojarzy mi się z wkuwaniem na pamięć z książką, więc kiedy zobaczyłem reklamę Simple Language, pomyślałem, że może to jest dobra metoda. Zachęcił mnie również deklarowany przez producenta szybki czas nauki. Nie wiem jednak sam, jaki mam poziom języka niemieckiego. Testem okaże się wyjazd do Berlina.

Simple Language – opinia redakcji. Czy polecamy?

nie rekomendujemy

Jak widać, komentarze i opinie na temat platformy do nauki języków Simple Language są neutralne. Osoby korzystające z tego kursu mają mieszane odczucia wobec tej metody nauki. Po 14 dniach możemy w różnym stopniu nauczyć się języka obcego. Każdy z nas inaczej przyswaja wiedzę i inaczej reaguje na działanie owej platformy językowej.  

Czy wobec tego omawiana przez nas platforma jest warta kupna? Ciężko jednoznacznie stwierdzić. Z pewnością na rodzimym rynku można znaleźć wiele innych metod nauki angielskiego, niemieckiego czy innych języków, z których można korzystać w domu, bez konieczności chodzenia do szkoły językowej.

W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych to podstawa. Płynna komunikacja w jednym lub kilku z nich to szansa na dobre zarobki i ciekawą pracę. Znającym języki dużo łatwiej funkcjonować. Jeżeli zależy wam na skutecznym i szybkim nauczeniu się dowolnego języka obcego, polecamy zapoznać się z multimedialną platformę Speak Express, opracowaną przez Roberta Hendersona – światowej sławy poliglotę władającego biegle władającego 22 językami. Dlaczego polecamy akurat tę metodę? Ze względu na dużą liczbę usatysfakcjonowanych użytkowników, którzy z Speak Express faktycznie przyswoili język obcy w czasie 2 tygodni.

 

UWAGA!
Teraz 160 zł taniej!Promocja trwa do: do godziny 23.59

W kółko powtarzasz, że nie możesz nauczyć się języka obcego, bo masz barierę językową? Speak Express pomoże Ci ją zburzyć!

Ta innowacyjna metoda nauki wyciągnęła z dołka niejednego opornego ucznia!

Odwiedź oficjalną stronę producenta i sprawdź szczegóły oferty!


Promocja trwa do: do godziny 23.59

Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja jest ograniczona czasowo

Specjalna Promocja: 160 zł RABATU + zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia z produktu

Odbierz zniżkę

6 komentarzy o “Simple Language – opinie, cena. O czym nie mówią w reklamach?

  1. W maju 2018r. nabrałem się na Simple Language brak materiałów i żaden kontakt. Obecnie pokazały się dwa podobne „kursy” Smart Lang i Easy Speaker. Ostrzegam Jawa

  2. Podobnie jak Katarzyna: Strona nie działa i nikt nie odpowiada na maile. Może ktoś się tym zajmie?

  3. Moi rodzice zapłacili za przesłanie kodu aktywizacyjnego, aby uzyskać dostęp do kursu i …kod nigdy nie zadziałał, a na maile nikt nie odpowiada.

  4. Kupiłam język rosyjski jedynie w celu rozszerzenia słownictwa i co się okazało, że 30% słówek jest błędnie przetłumaczona. Mniejsza z tym czy 14 dni czy 14 miesięcy- uczą bzdur.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *