0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Smart Lang – język obcy w 2 tygodnie? Opinie, efekty i cena

Opinie o kursie języka obcego smart lang

Kurs nauki języka online noszący nazwę Smart Lang to zestaw multimedialnych fiszek. Producent zapewnia, że używając platformy możemy nauczyć się aż 15 języków. Do tego każdy język jest podobno do opanowania w ciągu 2 tygodni. Twórca chwali się metodą aktywującą ośrodki pamięci. Czy ta metoda naprawdę działa? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, czy ten kurs jest dla Ciebie!

Nauka języka obcego w obecnych czasach to praktycznie podstawa do zdobycia dobrze płatnej i pozwalającej na rozwój pracy. Dzięki nauce języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie i rozumienie ze słuchu mamy dostęp do najnowszej wiedzy. Dodatkowo, poza plusami na ścieżce zawodowej, możemy też rozwinąć nowe znajomości w dowolnej części świata. Nigdy nie wiadomo, kiedy może Ci się przydać jakiś język obcy, więc warto wziąć się za to już teraz.

Kurs Smart Lang – co to jest?

Smart Lang jest przedstawiony jako niesamowita metoda automatycznej nauki języków. Według informacji, kurs został stworzony w taki sposób, aby aktywować ośrodki pamięci, które zapewniają kompleksową i natychmiastową naukę języka obcego. W dodatku wszystko może się odbywać bez wychodzenia z domu, kiedy siedzimy przed komputerem lub z telefonem w ręce.

Platforma opiera się na specjalnie przygotowanych multimedialnych fiszkach. Fiszki Smart Lang pokazują kolejne słowa, łącząc obrazy oraz wysokiej jakości dźwięki nagrywane przez native speakerów. Nie dość, że ta metoda wspiera kojarzenie obrazów, które są dobrze zapamiętywane przez większość populacji (ze względu na przeważającą liczbę wzrokowców), to nasz mózg jest bombardowany dźwiękiem. Nasuwa się pytanie: czy takie atakowanie naszego mózgu bodźcami jest dobre dla każdego (w szczególności początkujących)? Teoretycznie większość z nas powinna swobodnie sobie z tym poradzić i bardzo szybko nauczyć się danego języka przy użyciu Smart Lang.

Jak działa Smart Lang?

jakie są efekty smart langDzięki nagraniom osoby mówiącej w swoim ojczystym języku usłyszymy dokładnie, jak dany wyraz powinien być wymawiany. Poprawne wymawianie ma bardzo duże znaczenie podczas komunikacji – mimo tego, że wiemy, co chcemy powiedzieć, nasz rozmówca może nas w ogóle nie zrozumieć, jeśli wypowiemy coś źle. Jest to spowodowane narzuceniem naszego akcentu i złą wymową głosek, a przy tym całkowicie zmieniających znaczenie wypowiadanych przez nas zdań. Smart Lang ma pomagać również w tym aspekcie, jednak czy mamy pewność, że słyszane przez nas dziwię to na pewno głos native speakera?

Smart Lang pokazuje nam ciekawe obrazki oraz dopasowane do nich ścieżki audio. To metoda ciesząca się bardzo dużą popularnością. Ci z nas, którzy uczyli się języka w szkole przy użyciu fiszek, stosowali metodę bardzo podobną do tej, jaka jest w Smart Lang. W platformie mamy dostęp no multimedialnych fiszek, a w klasie to nauczyciel pokazywał nam karty z obrazkami lub wskazywał stronę z ćwiczeniem i mówił do nas, opisując grafikę przed naszymi oczami.

Jakie efekty uzyskamy dzięki Smart Lang?

Mimo rzekomej popularności platformy i samych zadowolonych klientów w Internecie, bardzo ciężko jest znaleźć opinie o efektach uzyskanych przez osoby już stosujące Smart Lang. Efekty powinny być ponadprzeciętne, ponieważ łączymy dwa sposoby dotarcia i zapamiętywania informacji do naszego mózgu. Czy faktycznie jednak takie są? Postaraliśmy się znaleźć odpowiedzi na pytania odnośnie skuteczności metody multimedialnych fiszek do nauki języka obcego, którą proponuje nam Smart Lang i dzięki której powinniśmy się nauczyć podstaw upragnionego języka już w 14 dni.

Niektórzy potrafili nauczyć się obiecanych 200 nowych słówek w jeden dzień, jednak nie przez wszystkie dni z rzędu. Większość osób stosujących metodę nauki języków dostarczaną przez Smart Lang poprawiło swoją znajomość języka obcego, chociaż nie wszyscy byli do końca zadowoleni z końcowych efektów nauk. Może po prostu uczyli się nie będąc w pełni skoncentrowani? Ciężko odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ uzyskane efekty w dużej mierze zależą od nas samych. Możemy uzyskać różne rezultaty – wszystko zależy od tego, jak bardzo przyłożymy się do nauki.

Czy internetowy kurs nauki języka Smart Lang jest dla każdego?

nauka z książki czy z platformy internetowejNiestety, nauka przez internet nie jest dla każdego. Przy wyborze różnych metod trzeba zwrócić uwagę na kilka czynników wewnętrznych oraz zewnętrznych. Jako, że Smart Lang jest platformą, w której musimy widzieć obrazki i słyszeć dźwięk, musimy znajdować się w miejscu przynajmniej trochę wyciszonym, pozwalającym nam się skupić.

Niestety, nie każdy ma możliwość pełniej koncentracji w domu – czy to przez współlokatorów, czy za głośnych sąsiadów. Musimy pamiętać, że każda nauka wymaga skupienia – nie tylko uczenie się nowych języków. Słaba koncentracja skutkuje gorszym zapamiętywaniem, przez co obiecywane przez twórców Smart Lang 200 słów w dzień może stać się ciężkim orzechem do zgryzienia.

Warto też pamiętać, że niektórym będzie dużo lepiej uczyć się poprzez rozmowę, niż poprzez siedzenie i patrzenie w ekran monitora czy telefonu. To mniej wygodne, bo nie możemy przebywać we własnym domu, popijając gorącą herbatę. Przez tego typu naukę o razu możemy jednak szkolić poprawną wymowę w bardzie „życiowych” warunkach. Metoda rozmowy może okazać się bardzo trudną przeszkodą do przeskoczenia, ponieważ większość osób już znających język dalej boi się mówić ze względu na strach przed popełnieniem błędu.

Ile kosztuje Smart Lang oraz gdzie kupić – Allegro, sklep internetowy?

Smart Lang w cenie regularnej kosztuje 297 zł, ale czasami możemy trafić na promocję i kupić go za 137 zł. To dosyć ciekawa cena, zwłaszcza, że dzięki platformie powinniśmy poznać podstawy danego języka. Za standardowy kurs w szkole językowej możemy zapłacić od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. W dodatku musimy jeździć w umówione miejsce.

Większość osób preferuje zakup rzeczy przez zaufane serwisy, takie jak Allegro czy Olx. Producenci Smart Lang nie dali nam jednak tego wyboru i możemy zakupić platformę tylko i wyłącznie poprzez ich stronę. Producent najprawdopodobniej nie chce, żeby sklepy narzucały swoje dodatkowe marże i sprzedawały produkt po wygórowanej cenie.

Po złożeniu zamówienia paczki możemy się spodziewać po kilu dniach, licząc od daty zakupu.

Smart Lang – czym się wyróżnia?

nauka z platformy językowejGłównym elementem wyróżniającym Smart Lang jest symbioza nauki poprzez wzrok oraz słuch. Nauka języka jest dzięki temu przyswajana bardzo szybko. Jest również szybko przypominana, gdy tego potrzebujemy. Metoda wydaje się idealna dla każdego. Czy sprawdzi się w Twoim przypadku? Tego, niestety, nie jesteśmy w stanie stwierdzić. Najważniejsze podczas uczenia się jest to, abyście zadbali o odpowiednią koncentrację.

Myśląc o najlepszej platformie do samodzielnej nauki języka obcego, warto zobaczyć nasz ranking. Stworzyliśmy go na podstawie waszych ocen i opinii, jakie zostawiliście pod naszymi artykułami oraz  na innych stronach.

Smart Lang – opinie użytkowników

Smart Lang stał się dosyć popularną metoda do nauki języków obcych, jednak ciężko znaleźć jakiekolwiek opinie o tym produkcje. Przeglądając sieć w poszukiwaniu informacji na jego temat, natrafiliśmy na kilka opinii z for oraz kilka komentarzy na stronach.

Opinia z forum

Jaco7_7: Ostatnio też zacząłem naukę angielskiego z Smart Lang. Minęły 2 tygodnie mój poziom się poprawił. Z osoby nie znającej wgl ale to tak serio wgl języka udało mi się nauczyć na tyle żeby poruszać się po aplikacjach angielskich bez konieczności używania ciągle tłumacza. Jednak co do swobodnej komunikacji to nie jestem pewny niby co tam powiem ale to nie jest jeszcze to czego chciałem

Opinie ze znanego portalu internetowego

Małgorzata: Kupując Smart Lang myślałam o nowo poznanych osobach których spotkam jak już będę umiała rozmawiać. To czego się nauczyłam to słówka, zresztą tak jak obiecał producent. I to całkiem sporo. Sama komunikacja poprawiła się jednak nie do tego poziomu który tak pragnęłam.

kmilek: Zawsze miałem problem z nauczeniem się języka francuskiego. Jakoś nie mogłem się skupić na nauce i ciągle myliły mi się słówka. Bardzo trudno też było mi się skoncentrować przez całą klasę ciągle rozmawiającą o jakich głupotach gdy mnie naprawdę interesowało nauczenie się dobrze nowego języka. Kupując Smart Lang przeczytałem, że wykorzystuje dwie metody dotarcia i zapamiętywania informacji. Bardzo mnie to zaciekawiło i postanowiłem spróbować. Nie zawiodłem się nauczyłem się aż 500 nowych słówek w kilka dni. Jeszcze długa droga przede mną jednak nie zamierzam się poddawać

Smart Lang – opinia redakcji. Czy warto go kupić?

Przeglądając sieć w poszukiwaniu informacji osób stosujących natrafiliśmy na przeróżne opinie. Jedne były pochlebne inne za to wskazywały na to, ze poza samym Smart Langiem trzeba się przyłożyć do rozmów w cepu poprawy wymowy. Metoda nauki proponowana przez Smart Lang na pewno pomaga w nauce nowych języków jednak to zależy od nas czy będziemy zadowoleni z efektów. Musimy być świadomi, że dzięki tej metodzie powiększymy swój zasób słów ale nic nie pomaga tak jak komunikacja.

Jako redakcja, chcemy polecać naszym czytelnikom tylko zaufane i sprawdzone produkty cieszące się dobrymi opiniami. Z tego powodu wstrzymamy się od zarekomendowania Smart Lang. Decyzje o kupnie akurat tej platformy zostawimy wam

Korzystałeś już z Smart Lang? Podziel się z naszymi czytelnikami opinią i pomóż im dokonać wyboru. Dziękujemy za wasz odzew!

 

UWAGA!
Teraz 160 zł taniej!Promocja trwa do: do godziny 23.59

Ta metoda nauki języków obcych jeszcze nikogo nie zawiodła!

Przełomowa formuła automatycznej nauki języków Speak Express pomoże każdemu, nawet najbardziej opornemu uczniowi. Nie dość, że ułatwia zapamiętywanie, to dodatkowo zwiększa wydajność pracy mózgu oraz dzięki widocznym efektom, motywuje do dalszej nauki!

Chcesz mówić płynnie po angielsku? A może po francusku lub niemiecku? Znajomość 22 języków w zasięgu Twojej ręki – wejdź teraz i zamów Speak Express!


Promocja trwa do: do godziny 23.59

Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja jest ograniczona czasowo

Specjalna Promocja: 160 zł RABATU + zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia z produktu

Odbierz zniżkę

3 komentarzy o “Smart Lang – język obcy w 2 tygodnie? Opinie, efekty i cena

  1. Czy już ktoś stosował to? Jakieś opinie? bo mam potrzebę nauczenia się języka dość pilnie, proszę o pomoc!

    1. Ja się na to skusiłem ponieważ miałem konieczność nauczyć się niemieckiego bo jadę tam do pracy za granicę a u mnie z nauką zawsze było słabo i nie chodzi tylko o języki 😀 miałem kłopoty nawet z nauczeniem się jako tako angielskiego wiec dopiero niemiecki, jakoś tak ciężko mi się uczyć i nie potrafię się skupić wogle i cały czas się rozpraszam. Szkoła językowa – nie chciałem za bardzo bo raz że drogo dwa że słabo mi idzie nauka w takich szkołach, tak jak wspomniałem wyżej. Dlatego jak znalazłem na necie reklamę tego Smart Lang to się zdecydowałem kupić bo ogólnie miało być tak super, że to jest metoda dla każdego, że nawet ktoś mający problemy z nauką to kupi i się dobrze nauczy itd. Dlatego zainteresowało mnie to i myślę sobie – kupię i zobaczymy co będzie. No cóż, rezultat był taki że w jakimś stopniu ten niemiecki opanowałem ale żeby tak pojechać tam i się dogadać to szczerze mówią nie wiem czy bym dał rade. Trochę lipa bo wyjazd coraz bliżej no ale jak to wyjdzie w rzeczywistości to zobaczymy jeszcze, jak próbuję oglądać jakiś niemiecki film to jest ciężko ale może w takich codziennych sytuacjach jakoś sobie będę tam w pracy radził.

      1. Bardzo źle robicie zamawiając jakieś mało sprawdzone produkty które nie wiadomo w sumie jak działają. I potem że w sumie działa ale tak do końca to nie wiadomo. Jak już decydujecie się wydać na coś hajs to lepiej na coś sprawdzonego. Ja sam musiałem nauczyć się hiszpańskiego, zrobiłem dobry research i zdecydowałem się na Speak Express (https://bit.ly/2D1LVgK). Z efektów tego jestem bardziej niż zadowolony, nauka poszła bardzo sprawnie dzięki czemu – jak już tam wyjechałem – nie było większych problemów z komunikacją. Dlatego zachęcam do wybierania wlaściwych kursów które faktycznie przyniosą efekty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *