1 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 5 (1 votes, average: 2,00 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Speak Expert – Jak działa? Cena – Nauka języków obcych

Speak Expert – Jak działa? Cena – Nauka języków obcych

Naukę języków obcych rozpoczynamy już od najmłodszych lat. Jednak nie każdy w trakcie swojej edukacji potrafi na tyle przyswoić materiał by bez problemu posługiwać się językiem obcym. Dla takich osób jak również dla wszystkich tych, którzy z jakiegoś powodu nie mogli nauczyć się języka obcego z pomocą przychodzą szkoły językowe. Jednak nie oszukujmy się, w czasie trwającego od dawna wyścigu szczurów, zwykle nie mamy czasu na chodzenie do szkół językowych.  Z pomocą przyszli więc twórcy internetowych kursów internetowych.  Jednym z takich produktów jest Speak Expert stworzony przez Alexandra Nilsena. Czy jego metoda okazała się skuteczna przy nauce wybranego języka obcego? Postanowiliśmy to sprawdzić i przedstawić wam wyniki w tym artykule.


!!Szokująca metoda gwiazd na naukę języków obcych !!


Jak działa Speak Expert

Metoda nauki Speak Expert polega na tajemniczej nauce języka obcego w ciągu zaledwie dwóch tygodni.  Nauka ma uruchamiać obydwie półkule mózgu.  Słowny przekaz dociera do lewej półkuli, natomiast obraz do prawej. Takie działanie ma usprawnić pracę mózgu nawet 5 krotnie.  Dzięki temu zdolności zapamiętywania nowych słów znacznie się poprawiają.

Speak Expert – Efekty

Speak Expert – Jak działa? Cena – Nauka języków obcychTwórca Speak Expert twierdzi, że już po 2 tygodniach otrzymamy następujący efekt :

 • opanowanie wybranego przez siebie języka w stopniu umożliwiającym komunikacje.

W przypadku kiedy nam się to nie uda mamy prawo ubiegać się o zwrot kosztów. To bardzo wygodna opcja. Niestety zauważyliśmy pewną nieścisłość. Otóż na dwóch różnych stronach producent podaje innego twórcę. Trudno stwierdzić czy jest to wina niechlujności czy może celowe wprowadzanie w błąd. Nie mniej nie zachęca to ludzi do kupna Speak Expert.

Speak Expert – Cena, gdzie kupić ?

Produkt ten bez trudu możemy kupić w najróżniejszych miejscach w sieci. Naszym zdaniem warto jednak pamiętać, że jedynie zakup bezpośrednio od producenta daje nam gwarancje bezpieczeństwa. W przypadku oszustów w razie rozczarowania nie będziemy mogli domagać się zwrotu pieniędzy.

Speak Expert – Opinie użytkowników

W śród naszych czytelników bez trudu znaleźliśmy kilka osób, które zdecydowały się na zakup i po przetestowaniu postanowiły podzielić się swoimi wrażeniami dotyczącymi platformy Speak Expert :

Krystian, Warszawa

Zdecydowałem się na zakup pod wpływem reklamy odnalezionej w internecie.  Szczerze powiedziawszy oczekiwałem czegoś lepszego. Rzeczywiście udało mi się zapamiętać sporo nowych słówek, jednak musiałem na to poświęcić zdecydowanie zbyt dużo czasu. Ten sam czas poświęcił bym na rozmówki w szkole językowej i pewnie efekt byłby podobny.


Marianna, Kraków

Za moich czasach w szkole nie było języka angielskiego to też nie nauczyłam się go. Teraz bardzo tego chciałam.  Postanowiłam spróbować ze Speak Expert. Do nauki podstawowych słówek faktycznie bardzo mi się przydał, jednak czy do gramatyki jest tak przydatny ? Ciężko powiedzieć. Nie odnalazłam tam nic takiego. Może warto poszukać jeszcze czegoś innego ?


Karolina,  Zakopane

Jestem umiarkowanie zadowolona. Oczywiście nauczyłam się wielu przydatnych słówek jednak moja składnia niezbyt się poprawiła.  Jest to dobra metoda do nauki dla początkujących. Jednak dla osób zaawansowanych polecam poszukania czegoś innego.

Speak Expert – Recenzja

Speak Expert – Jak działa? Cena – Nauka języków obcychPo zebraniu wszelkich opinii ciężko jest nam jednoznacznie stwierdzić czy produkt jest godny polecenia. Większość użytkowników potwierdza, że ucząc się tą metodą zdecydowanie poprawili podstawową znajomość słówek wybranego przez siebie języka. Jeko główny mankament większość wskazuje, jednak na zbyt mały nacisk na gramatykę a właściwie jej brak. Dodatkowo zastanawiające jest pomylenie nazwiska twórcy metody.  Nie jesteśmy w stanie opowiedzieć się za lub przeciw tej metodzie. Wybór pozostawiamy naszym czytelnikom. Zachęcamy do zastanowienia się i sprawdzenia naszych artykułów dotyczących innych metod nauki języków obcych.

loading...

31 komentarzy o “Speak Expert – Jak działa? Cena – Nauka języków obcych

 1. Miałam na uwadze ten kurs i ling inteligence raczej zdecyduje się na ling inteligence. Zapowiada się lepszy

 2. Nie wiem Jak innym ale mi przynajmniej udało się wejść w link, oczywiście dopiero po kontakcie z obsługą klienta.

 3. Sam nie kupiłem ale znajomy ze szkoły kupił to nie był zadowolony, sama podstawa i nic szczególnego się nie nauczył

 4. Opłaciłam podstawowy kurs angielskiego za 137,- na maila przysłali mi kod aktywacji ale nie przysłali mi linka z kursem , chciałabym odzyskać
  swoje pieniądze ale nie znam kontaktu z nimi – myślę że nie są uczciwi , jeżeli wiecie to podajcie .

 5. Dział Obsługi Klienta przysłał adres, który nie istnieje, albo istnieje w przestrzeni kosmicznej. Wszelkie próby utworzenia konta skończyły się niepowodzeniem !!! Nie kupujcie! Szczerze odradzam!!!

 6. kupilem i w sumie żałuję, nie nauczyłem się niczego nowego. Liczyłem że nabęde jakąś praktyczną wiedze – jak rozmawiać w danym jezyku i na co uważać :/

 7. Dzięki temu kursowi przypomniałem sobie kilka słówek i podstawowe zasady gramatyki niemieckiej – i to tyle.. Gdybym wiedział, że na tym to polega, poczytałbym sobie o tym na internecie ZA DARMO

 8. Niestety ja kupiłam speak expert. Mogę wszystkich czytelnikom tylko gorąco odradzać zakup. Szkoda czasu i pieniędzy.

 9. Dobrze, że odwiedziłam waszą stronę. Zastanawiałam się nad kupnem tego produktu, jednak teraz jestem przekonana, że nie warto.

 10. Dziś odebrałam ,,kurs” francuskiego -3 poziomy. Taki ,,kurs” mogłam sobie zafundować otwierając pierwszy lepszy słownik j. francuskiego. Byłoby taniej i bez nerwów.

 11. Zakupiłem lekcje języka angielskiego -otrzymałem kod dostępu i po wprowadzeniu mam napis niema takiego kursu to jest oszukiwanie klientów.

  1. Alina Ja również zakupiłam 3 poziomy język.niemieckiego i angielskiego niestety nie udało mi się wprowadzić kodów ani nie mogłam się dodzwonić w terminie 2 tygodni aby to zwrócić. Jest to oszukiwanie ludzi chcących poprawić swoją znajomość języków.

 12. dostałam dziś kurs 3 poziomy , to wielkie nieporozumienie , poproszę o zwrot pieniędzy

 13. Kupiłem 3 poziomy języka angielskiego – koszt 65 euro . Nawet nie mogę ich włączyć ponieważ nie mogę znalezc strony pl.speak-expert-online.com na którą mam się zalogować.Nawet nie wiem gdzie wystąpić o zwrot kasy

 14. Dokonałam zakupu 3 poziomy języka angielskiego. Wilka lipa. Jest to typowe szukanie idiotów . Niestety dałam się złapać. Proszę o potraktowanie tego pisma jako rozwiązanie umowy zawartej na odległość. Proszę o zwrot pieniędzy .

 15. Oczywiscie wielka lipa. W dwa tygodnie to mozna sie nauczy wierszyka J. Tuwima Jest to nic innego jak nauka slowek

 16. Zakupiłem lekcje hiszpańskiego.Okazuje się wielką lipą ponieważ to samo mam z translatora a lektor mówi przynajmniej wyraźnie a nie bełkocze. Mój kod ES135226F. W związku z tym rezygnuje z zakupu i proszę o zwrot pieniędzy.

  1. Zakupiłam 3 poziomy nauki języka niemieckiego, Speak Expert to porażka nauka bez zwrotów, bez zdań, kazda lekcja to tylko 100 wyrazów nie codziennego użytku , chcę zwrot pieniędzy, proszę o pilny kontakt, tak jak przed dokonaniem zakupu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *