4 votes, average: 4,25 out of 54 votes, average: 4,25 out of 54 votes, average: 4,25 out of 54 votes, average: 4,25 out of 54 votes, average: 4,25 out of 5 (4 votes, average: 4,25 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Speak Express – innowacyjna platforma do nauki języków. Poznaj jej działanie, cenę i opinie

Nauka ze Speak Express - opinie o platformie

Speak Express to platforma do nauki języków obcych. Stworzył ją poliglota Robert Henderson, a przy wprowadzaniu na polski rynek udział brał Paweł Karwacki – właściciel szkoły językowej w Warszawie. Skoro tu zajrzeliście, to zapewne interesuje was działanie, skuteczność i cena tej platformy. Zapraszamy do lektury – przyjrzymy się bliżej temu produktowi i ocenimy go we wszelkich możliwych aspektach. Sprawdzimy również opinie użytkowników, którzy już z niego skorzystali.

Znajomość obcego języka to bardzo przydatna sprawa. Najbardziej uniwersalnym językiem świata jest obecnie angielski i to właśnie jego najczęściej uczą się Polacy. Angielski przynajmniej na średnim poziomie często pojawia się jako wymóg pracodawców i ogólnie ułatwia życie. Ze względu na otwarte granice coraz częściej zaczynamy uczyć się również niemieckiego, hiszpańskiego czy norweskiego. Za naukę biorą się nie tylko młodsi – tajniki obcej mowy pragną zgłębić także bardziej dojrzali.

Powody, dla których uczymy się języków, mogą być różne – chęć sprawnego poruszania się po Internecie, komunikowania się w trakcie podróży do innych krajów czy praca za granicą. Choć znajomość obcego języka z pewnością w takich sytuacjach ułatwia życie, to ich nauka nie każdemu przychodzi z łatwością. Trudniej uczyć się go zwłaszcza osobom nieco starszym.

Rozwiązaniem kłopotów z nauką języka ma być nowa platforma o nazwie Speak Express. Czy faktycznie okaże się skutecznym rozwiązaniem? Pora dokładnie prześwietlić ten produkt i sprawdzić, jak działa, ile kosztuje i czy warto inwestować w niego pieniądze.

Jak powstał Speak Express?

nauka z multimediówSpeak Express to pomysł poligloty Roberta Hendersona. On sam przyswoił aż 22 języki i opracował własną, unikalną metodę nauki. Stwierdził, że sposoby, jakie do tej pory stosowano w tradycyjnych szkołach językowych, są za mało skuteczne i nie wykorzystują w pełni potencjału ludzkiego mózgu. Dlatego opracował i wdrożył własną metodę, która wypracował sam w ciągu wieloletniej pracy z językami obcymi.

Twórca Speak Express był świadom tego, że rozwój technologiczny pociąga za sobą również rozwój metod nauki, a obok tradycyjnych metod pracy z książkami pojawiają się także inne, związane np. z multimediami. Z tego powodu poliglota udostępnił swoją metodę światu za pomocą platformy internetowej.

We wdrożeniu platformy na rynek polski pomógł Polak – Paweł Karwacki, który sam od wielu lat zajmuje się nauczaniem języków obcych. Miał bardzo podobne odczucia związane z nauczaniem języków, co Henderson, dlatego zdecydował się pomóc we wprowadzaniu platformy na polski rynek.

 

Co to jest Speak Express?

Speak Express to platforma językowa online działająca na zasadzie fiszek multimedialnych. Nie każdy wie, czym są fiszki, więc słowem wyjaśnienia – fiszki tradycyjne to po prostu karteczki, na których z jednej strony zapisano słowo w języku polskim, a z drugiej to samo słowo w języku obcym. To metoda szybkiej nauki, jednak bazuje na zasadzie pojedynczego skojarzenia. Takiej metody czasem używa się w szkołach.

Fiszki multimedialne działają na podobnej zasadzie, ale – oprócz przekazu werbalnego, związanego stricte ze słowem – oferują także dźwięki i obrazy. To zmusza nasz mózg do stworzenia kilku połączeń skojarzeniowych. Jeśli ktoś interesował się kiedyś mnemotechnikami (czyli technikami mającymi usprawnić zapamiętywanie i efektywność nauki), ten wie, że nauka za pomocą skojarzeń jest jedną z najbardziej pobudzających mózg.

Zdaniem twórcy platformy, możliwe jest przyswojenie nawet 200 słów dziennie. W takim tempie poznawania nowego języka, bezproblemowe porozumienie się stanie się możliwe już po 2 tygodniach. 

Speak Express – działanie

Jak stosowanie platformy ma oddziaływać na ludzki mózg?

 • Zniesienie niechęci do nauki – często postrzegamy naukę przez pryzmat przykrego szkolnego obowiązku, dlatego nie kojarzy nam się z niczym pozytywnym. To niszczy motywację do tego, aby się uczyć, zaś bez motywacji nie ma dobrej nauki. Osoby bez odpowiedniej motywacji często zostają pokonane przez tzw. słomiany zapał – po początkowym zrywie i obietnicach rzetelnej pracy, następuje zderzenie z rzeczywistością i brak utrzymywania dyscypliny, jaką ktoś samemu sobie chciał narzucić. W przypadku Speak Express nauka ma odbywać się naturalnie, a jej efekty będą szybko widoczne. Satysfakcja z uczynionych postępów sprawi, że uczucie zniechęcenia zostanie zablokowane przez mózg. Nauka – mimo, że kilka razy bardziej efektywna, niż nauka tradycyjnymi metodami – ma nie być dla nas tak męcząca. 
 • Naturalna stymulacja mózgu do tego,  aby pracował nawet 5 razy wydajniej i angażował do nauki obydwie półkule– zastosowanie metody nauki polegającej na wytworzeniu skojarzeń to dla mózgu bardzo silny aktywator. Ma on sprawić, że zapamiętywanie będzie naprawdę skuteczne. Efekty nauki będzie można obserwować z dnia na dzień – postępy będą dobrze widoczne.
 • Maksymalne przyspieszenie nauki języka obcego – metoda tworzenia kilku skojarzeń – jako bardzo silny aktywator mózgu – ma sprawić, że przyswajanie języka następuje niejako z automatu. Tworzy się nawet 20 razy więcej połączeń neuronowych, niż przy metodach tradycyjnych. Sprawia to, że słowa zapamiętywane są w bardzo szybkim tempie, dzięki czemu bardzo szybko można zacząć wykorzystywać je w mowie lub na piśmie.

 

Jakich języków możemy się nauczyć ze Speak Express? Poziomy nauki

jak mózg się uczySpeak Express oferuje nam naukę języków takich, jak:

 • angielski,
 • niemiecki,
 • francuski,
 • holenderski,
 • hiszpański,
 • włoski,
 • norweski,
 • szwedzki,
 • portugalski.

Twórcy przewidzieli cztery poziomy nauczania:

 • Poziom Podstawowy – umożliwia nauczenie się płynnej komunikacji w sytuacjach codziennych oraz w pracy za granicą;
 • Poziom Rozszerzony – wszystkie powyższe oraz dodatkowo zaawansowana gramatyka oraz trudniejsze rozmowy towarzyskie;
 • Poziom Zaawansowany – wszystkie powyższe oraz dodatkowo poważne rozmowy biznesowe;
 • Poziom Ekspert – wszystkie powyższe oraz dodatkowo znajomość na poziomie „native speaker”.

Efekty nauki ze Speak Express

Zgodnie z tym, co deklaruje twórca, nauka przy użyciu platformy ma pozwolić na przyswojenie nowego języka w ciągu 14 dni w takim stopniu, aby możliwe było płynne i bezproblemowe porozumiewanie się w języku obcym. Po tym okresie możemy przejść już na wyższy poziom zaawansowania, kontynuując naukę i jeszcze bardziej pogłębiając swoją wiedzę na temat wybranego języka.

Kolejne korzyści wynikające z nauki ze Speak Express są bezpośrednio związane z tym, co daje w życiu przyswojenie nowego języka. To przede wszystkim podniesienie kompetencji zawodowych, a co za tym idzie – zwiększenie swoich szans na rynku i możliwość ubiegania się o lepszą pracę ze znacznie lepszymi zarobkami. Zlikwidowanie bariery językowej ułatwi nam również życie prywatne – nie będzie kłopotu z barierą językową, jeśli będziemy podróżować za granicą albo zechcemy przeglądać strony internetowe w innym języku.

Webinary

Ciekawą opcją dostępną dla użytkowników Speak Express są webinary, prowadzone przez profesjonalnego nauczyciela o określonych porach. Pozwalają one na dodatkowe utrwalenie oraz pogłębienie umiejętności językowych. Udział w nich jest bezpłatny, a jeśli ktoś w danym momencie nie ma czasu na  to, by uczestniczyć w internetowym seminarium, może obejrzeć powtórki dowolnej lekcji. To bez wątpienia ciekawa funkcja, której nie oferują żadne inne produkty tego rodzaju.

Gdzie kupić Speak Express i jaka jest jego cena?

speak express - panelPlatforma językowa Speak Express możliwa jest do kupienia za pośrednictwem oficjalnej strony. Za jej pomocą możemy wypełnić formularz i wykupić dostęp do platformy.

Cena zakupu dostępu do platformy zależy od tego, ile języków chcemy się nauczyć i tego, jaki poziom chcemy wykupić. Do wyboru mamy języki: angielski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, włoski, portugalski, szwedzki, norweski i portugalski. Poziomy są cztery: podstawowy, rozszerzony, zaawansowany oraz ekspert. Cena regularna za poziom podstawowy za jeden język to 299 zł, jednak przy pierwszym odwiedzeniu strony twórcy przyznają aż 53% zniżkę. Dzięki temu dostęp do platformy można wykupić za 137 zł. 

Ceny za bardziej zaawansowane poziomy są odpowiednio wyższe. Poziom rozszerzony w regularnej cenie to koszt 599 zł (ze zniżką – 237 zł, zaawansowany – 899 zł (367 zł ze zniżką). Poziom ekspert to koszt 1199 zł (ze zniżką – 437 zł). Oczywiście, nie można dać gwarancji na to, że zniżki w pewnym momencie się nie skończą. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że zainteresowanie platformą jest bardzo duże, toteż osoby chętne na naukę nowego języka – o ile chcą mieć szansę na znaczne rabaty – powinny decydować się jak najszybciej.

Warto dodać, że twórcy są tak pewni efektów stworzonej przez siebie platformy, że oferują możliwość zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia z produktu.

 

Opinie o Speak Express. Jakie efekty osiagnęli użytkownicy?

Chcąc sprawdzić, czy to, co o swojej platformie piszą twórcy, jest prawdą, sprawdziliśmy, jakie są opinie i komentarze osób, które zdecydowały się na zakup dostępu do Speak Express. Wiadomo przecież, że opinie użytkowników to jeden z najważniejszych czynników, jakie należy wziąć pod uwagę przed zakupem.

Z tego, co udało nam się znaleźć, wynika, że ta platforma faktycznie pozwoliła wielu osobom przyswoić nowy język. Użytkownicy byli naprawdę zadowoleni z efektów. Poniżej przytoczyliśmy relacje i komentarze kilku osób na temat tego, jakie rezultaty osiągnęli, korzystając z platformy.

Komentarze z portalu społecznościowego

Dawid N., 45 lat.: Ja ze swojej strony polecam, szykował mi się wyjazd do pracy do Niemiec, więc musiałem w miarę szybko nauczyć się języka. Myślałem, że nie dam rady, bo w pewnym wieku jest już dużo trudniej się uczyć. Próbowałem szkołę językową, ale postępy były słabe. W międzyczasie natknąłem się na reklamę kursu Speak Express w Internecie i postanowiłem spróbować. Nie żałuję tej decyzji, bo był bardzo dobry krok. Mimo że zostało mi bardzo niewiele czasu, to udało mi się opanować niemiecki i bez problemu porozumiewam się teraz za pomocą tego języka w pracy.

Krzysztof P.: Ze swojej strony polecam, stosuję zarówno dla siebie jak i swoich dzieci, już nie mają w szkole problemu z angielskim i niemieckim.  Ja sam zaś podniosłem swoje kwalifikacje zawodowe i dostałem pod opiekę nowy zagraniczny rynek.

Opinie z dużego portalu internetowego

Majk11: Myślałem że takie coś po prostu nie ma prawa działać, szukałem metody na naukę języka, ale reklamy Speak Express po prostu olałem. Zdziwiłem się kiedy parę dni później ten kurs  znów dał o sobie przypomnieć, tym razem poprzez znajomego z pracy, który powiedział, jakie efekty z tym osiąga. Za jego namową również kupiłem i faktycznie, to się opłacało. Sam się nie spodziewałem się takiego pozytywnego zaskoczenia.

jurkszto: Udało się, norweski nauczony, jadę tam :))

Opinia redakcji – dlaczego Speak Express jest lepszy od konkurencji? Zalety

speak express - efekty i opinieW naszej ocenie, ta platforma językowa jest zdecydowanie najbardziej wartym polecenie produktem językowym dostępnym obecnie na rynku.Na nasz werdykt – oprócz licznych pozytywnych opinii użytkowników – wpłynęło także to, że ta platforma faktycznie opiera się na metodzie wykorzystujące najbardziej aktualną naukową wiedzę o ludzkim mózgu. Dzięki temu Speak Express faktycznie pozwala na robienie bardzo szybkich postępów w nauce języka i jest precyzyjnie dostosowany do potrzeb użytkowników.

Dodatkowym, potężnym plusem jest znakomity stosunek ceny do jakości – zwłaszcza, jeśli uwzględnimy zniżkę, jaką możemy dostać przy zakupie oraz ceny, jakie za swoje usługi liczą np. szkoły językowe lub prywatni korepetytorzy. Kto próbował z takowych skorzystać, zapewne wie, o czym mowa.

Speak Express wyróżnia się mocno na korzyść także dodatkową opcją (i to w dodatku bezpłatną!) webinarów, które są świetnym sposobem na utrwalenie oraz rozwój swoich umiejętności. Dbałość nawet o takie szczegóły świadczy o tym, że twórca zadbał o wysoką jakość całości projektu. Prace zlecono doświadczonym specjalistom

Podsumowując – Speak Express stanowi optymalne rozwiązanie dla osób pragnących zastanawiających się, jak nauczyć się jakiegoś języka. Będzie dobry także dla nowicjuszy, którzy szukają skutecznej nauki języka dla początkujących.

 

UWAGA!
Aż 53% zniżki! Promocja trwa do: do godziny 23.59

Praca za granicą? Podróż? Lepsze kompetencje w pracy i lepsza pensja? 

Może być wiele powodów, dla których chcesz się nauczyć nowego języka. Oto skuteczne rozwiązanie, które oparto na najnowszej naukowej wiedzy o procesach nauki. Ta metoda wykorzystuje pełen potencjał mózgu, dzięki czemu uczysz się 5 razy wydajniej i już po 14 dniach bez problemów będziesz w stanie porozumieć się w nowym języku!


Promocja trwa do: do godziny 23.59

Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja jest ograniczona czasowo

Specjalna Promocja: 53% ZNIŻKI + zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia z produktu

Odbierz zniżkę

22 komentarzy o “Speak Express – innowacyjna platforma do nauki języków. Poznaj jej działanie, cenę i opinie

 1. Odkąd zaczęłam naukę języka, żaden klient nie jest już dla mnie problemem 😉 moja znajomość angielskiego bardzo pomaga mi w komunikacji z zagranicznymi gośćmi. Bardzo dziękuje twórcy tej platformy.

 2. Uczymy się całą rodziną i wszyscy bez problemu dostrzegają różnicę. Ja mam nawet szansę na awans w pracy!! Super sprawa ten speak express. Minął raptem tydzień a ja już ogarniam całkiem nieźle angielski. Do rozmowy o awans będę biegle mówiła 😉

 3. Jak dla mnie super produkt. Te webinary, które oferuje speak express robią mega robotę. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu, kto jeszcze nie ma dostępu do speak express.

 4. Mam 43 lata i myślałam, że nie tak łatwo przyjdzie mi nauka języka obcego. Moja córa wykupiła mi kurs Speak Express, żebym podszkoliła się z języka angielskiego. Jestem zachwycona! Wystarczy usiąść wygodnie w kanapie z laptopem lub telefonem i do dzieła! W ciągu miesiąca opanowałam masę słownictwa, a dodatkowo poprawiłam swoją pamięć. Polecam dla osób w każdym wieku!

 5. w końcu opanowałam jezyk francuski, to było moje marzenie! ta metoda jest niezwykła, polecam każdemu!!! Speak Ekspress powinni wprowadzić w każdej szkole!

 6. Jakiś czas temu moja znajoma ze studiów poleciła mi Speak Express. Nie bardzo wiedziałam o co jej chodzi, ale wróciłam do domu, trochę poczytałam i bardzo zainteresowałam się tą platformą językową. Widzę same pozytywne komentarze. Na naukę nigdy nie jest za późno, więc chyba zaraz wykupię sobie ten kurs. Tylko jakby ktoś mógł mi powiedzieć, gdzie znajdę tą wspomnianą w artykule oficjalną stronę producenta?

 7. Witam mam 62 lata i nauczyłam się języka niemieckiego tak jak chciałam polecam serdecznie wszystkim osobom starszym też

 8. jak dla mnie najlepsza metoda nauki! plusem jest to, że nawet w autobusie mogę się uczyć z tego kursu, sztos!!!!

 9. polecam!!!!! mama mi wykupiła ten kurs i zdałem rozszerzenie z angielskiego na 89%! przeszedłem wszystkie poziomy i jestem mega zadowolony, pzdr

 10. zawsze miałam wielkie problemy z opanowaniem angielskiego , Speak Express bardzo mi pomógł, za tydzień wyjeżdżam do Turcji i nie obawiam się, że się nie dogadam w hotelu czy coś

 11. kupiłem dla swojego ojca, bo bardzo chciał nauczyć się niemieckiego i jestem pod olbrzymim wrażeniem, jak z dnia na dzień umie coraz więcej! Chyba sam sobie wykupię ten kurs, tylko na język angielski, żeby go sobie trochę podszlifować!

 12. nauczyłem się perfekcyjnie angielskiego z Speak Express i szef wysłał mnie na konferencję do Luksemburgu, polecam!

 13. Jestem zachwycona! W twa tygodnie ogarnęłam podstawy z hiszpańskiego! Teraz biorę się za niemiecki! Bardzo przyjemnie się uczy z tej platformy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *