30 votes, average: 3,87 out of 530 votes, average: 3,87 out of 530 votes, average: 3,87 out of 530 votes, average: 3,87 out of 530 votes, average: 3,87 out of 5 (30 votes, average: 3,87 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

STS – Zakłady bukmacherskie – oferta, wyniki i jak obstawiać

STS zakłady bukmacherskie

Zapewne każdy z nas kiedyś słyszał o zakładach bukmacherskich online takich jak sts.pl. Bardzo rozbudowana  platforma pozwalająca na obstawianie meczy piłki nożnej, hokeja oraz innych sportów, e-sportów, jednym słowem wszystko dla fanów bukmacherki. Na stronie STS jednak nie zabrakło miejsca też dla nowicjuszy którzy dopiero chcieli by zacząć swoją przygodę. O wszystkim co może Ci zaproponować ten legalny bukmacher w Polsce opowiedzą nasi czytelnicy.

STS – Oferta

sts kupon

Platforma STS pozwala na spokojne przejrzenie nadchodzących wydarzeń sportowych, ustalenie na co się opłaca postawić, a na co nie. Do tego spokojne typowanie w domu pozwala nam na przemyślenie czy na pewno chcemy postawić na daną drużynę, jeśli tak to na jaki wynik i czy jest to opłacalne. Oczywiście musimy liczyć się także ze stratą naszego wkładu, czego obawia się każdy początkujący, dlatego właśnie lepiej się zastanowić czy znamy się na danym sporcie na tyle, żeby wkładać w wynik swoje pieniądze. W ofercie sts możemy wyróżnić takie rodzaje kuponów jak SOLO, AKO i MAXIKOMBI. Właśnie dzięki temu możemy zarówno trochę dorobić, jak i z małego wkładu wyciągnąć dosyć pokaźną sumkę.


Powiększył swój majątek o 100% w ciągu miesiąca. Przypadkowo ujawnił metodę..


STS – Rejestracja

sts rejestracjaKonto na STS można zarejestrować klikając załóż konto w prawym górnym rogu ekranu przeglądarki. Na początku trzeba podać Imię, Nazwisko, Hasło oraz E-maila używanego przy logowaniu. Dodatkowo można podać kupon promocyjny, który od razu zasili nasze konto daną kwotą oraz zgłosić chęć otrzymywania drogą mailową dodatkowych wiadomość o bonusach i ofert marketingowych. Następnie uzupełniamy kod pocztowy, ulicę na jakiej mieszkamy, numer pesel, numer telefonu, w ostatnim okienku wybieramy pytanie pomocnicze i odpowiedź które w przypadku gdy zapomnimy hasła, pomoże nam je odzyskać. Na ostatniej karcie trzeba przesłać skan lub zdjęcie obu stron dowodu osobistego w celu zweryfikowania poprawności danych oraz numeru konta bankowego z którego będziemy dokonywać wszelkich operacji bankowych. Całość przebiega bardzo szybko, jednak musimy pamiętać, że oby wszystko można było dokończyć musimy być pełnoletni.

STS – Rodzaje kuponów

W kuponach typu SOLO stawiamy na daną drużynę lub walczącego, na jego wygraną czy też przegraną i wygrywamy symboliczne, chyba, że nie stawiamy na faworyta tylko na potencjalnego przegranego . Zaś AKO są kuponami kombinacyjnymi gdzie stawiamy na kilka naszych typów, co pozwala wygrać dużo więcej niż w kuponie wspomnianym wcześniej, jednak z większym ryzykiem bo wszystko co wybraliśmy s musi się zgadzać z wynikami, a nawet jeden zły typ przekreśla naszą wygraną. Na końcu jest MAXIKOMBI gdzie najniższą stawką jaką możemy postawić jest 2 zł na kupon, a 1 grosz na dany typ. Kupon polega na stawianiu blokowym, w którym typujemy 13 wyników i możemy wybrać ile musi być dobrych abyśmy coś wygrali. Jak można się domyślić zakład 13z13 da ogromną wypłatę ale ryzyko jest też nieporównywalnie duże do zakładu na 5z13 gdzie wygrana jest niewiele większa od stawki wejściowej.

STS – Wyniki

Jak i kiedy sprawdzać wyniki? Można sprawdzać wszystko na piechotę, każdy mecz i każdy wynik który wytypowaliśmy lub przez stronę wyniki sts w prawym dolnym rogu wpisać po prostu numer kuponu. Zdaniem naszych czytelników jest to lepszy sposób, ponieważ nie tracimy czasu i nie ma takiej możliwości pomyłki, że na coś źle spojrzymy. Przy wyborze naszych faworytów możemy liczyć na pomoce różnego typu for bukmacherskich. Inny użytkownicy nie zawsze dzielą się swoimi systemami, bo wiadomo to jest coś co oni wymyślili i na czym zarabiają, zdarza się też, że zakłady bukmacherskie to i praca i tak zarabiają na codzienne życie.

STS – kod promocyjny

Bonusy od STS

Już na samym początku strona wita nas kuponem na 20 zł do wykorzystania przy pierwszym typowaniu. Dodatkowo bonus do 500 zł przy pierwszej wpłacie, które możemy wypłacić jeśli potroimy obrót za ich pomocą przy wygranych kuponach z kursem minimum 1.91. Ten bonus jest o tyle fajny, że gnie nie mamy 500 zł na wpłatę i wpłacimy tylko 50 dostajemy 50 zł, więc podwajają nasz wkład do kwoty max 500. Następnym z kolei bonusem jest 50 zł za każdego znajomego zarejestrowanego z waszego linku polecającego, oczywiście są warunki do spełnienia. Wasz kolega musi wpłacić minimum 50 zł i zagrać za 150 zł, co raczej nie będzie problemem po kilku grach, a do tego i on dostanie równowartość Twojego bonusu, korzyść dla wszystkich. Na koniec ostatni w tym momencie super bonus w postaci konkursu w każdy poniedziałek. 300 najlepszych graczy z poprzedniego tygodnia zostają nagradzani voucherami od 20 do 100 zł. Aby znaleźć się w gronie szczęśliwców musisz być w top 300 o najwyższym obrocie na koncie depozytowym.

Wygrane dzieli się na grupy:

  • Od 1 do 10 najlepszej osoby każda dostaje voucher po 100 zł,
  • od 11 do 100 – vouchery po 50 zł,
  • od 101 do 200 – vouchery po 25 zł,
  • i od 201 do 300 – vouchery po 20 zł.

STS jak działa

Najlepiej na ten temat wypowiedzą się nasi czytelnicy, którzy grają już jakiś czas i jak zaraz przeczytacie, bywa to różnie.

Witam, mam na imię Jacek. 

Ostatnio zainteresowałem się obstawianiem meczy online, jednak podchodziłem do tego ostrożnie. Na początku sprawdziłem czy to wszystko jest legalne i na czym polega. Co mnie pozytywnie zaskoczyło już od 21 lutego 2012 r. platforma sts.pl mają licencję na zakłady online z ministerstwa finansów. Wygodne typowanie z domu podczas sprawdzania form drużyn pozwala na racjonalne przemyślenie swojego kuponu. Po wybraniu rodzaju zakładu system automatycznie przelicza naszą możliwą wygraną.  Jedyne gdzie musimy wyjść jest punkt zawarcia zakładu w którym finalizujemy nasz kupon. Wszystko jest przemyślane i zautomatyzowane, a w razie problemów na stronie opisane jest możliwie wszystko co chcieli byśmy wiedzieć.

Pozdrawiam Jacek.


Cześć, z tej strony Kuba z Lublina.

Od jakiegoś czasu gram na różnych stronach bukmacherskich online, najbardziej spodobała mi się strona sts.pl, chociaż jest też kilka innych bardzo fajnych i legalnych stron. Przekonało mnie do nich łatwa czytelność strony, wszystko co potrzebne jest do znalezienia instynktownie, a centrum pomocy jest bardzo pomocne i dosyć szybko odpisuje. Na dzień dzisiejszy jestem troszkę na plusie, jednak bywały tygodnie w których nic nie wygrywałem i myślałem, że już zrezygnuje. Jeśli ktoś chce się tym zająć i nie stracić swoich pieniędzy musi się przygotować na poświęcenie wolnego czasu.

Życzę miłego dnia, Kuba.

STS – Opinia

Na temat STS dostaliśmy sporo maili, większość wskazywała jako główną zaletę atrakcyjne bonusy dla nowych użytkowników. Nasi czytelnicy chwalą zakłady STS ze względu na kupon MAXIKOMBI, który pozwala odnieść korzyści nawet przy kilku pomyłkach. Przejrzysty interfejs dla użytkownika pozwala w łatwy sposób poruszać się po stronie, obstawiania i obserwowania meczy.  Opinie osób które korzystały z usług tego bukmachera są głównie pozytywne. Jednak jeśli nie uda Ci się wygrać, nie przejmuj się, ponieważ „kto nie ma szczęścia w hazardzie, ma je w miłości”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *