142 votes, average: 4,68 out of 5142 votes, average: 4,68 out of 5142 votes, average: 4,68 out of 5142 votes, average: 4,68 out of 5142 votes, average: 4,68 out of 5 (142 votes, average: 4,68 z 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Suplementy na masę mięśniową – które najskuteczniejsze? Niezależny ranking 2017

nasjkuteczniejsze-suplementy-na-mase

Budowanie masy mięśniowej to niełatwe wyzwanie. Wiele osób zastanawiających się, jak szybko przytyć i jaką dietę na masę bądź rzeźbę zastosować, często sięga również po suplementy diety. Dlatego przygotowaliśmy niezależny ranking 5 najskuteczniejszych suplementów na masę. Sprawdź, co pomoże ci zbudować wymarzoną sylwetkę.

Jak szybko zbudować masę mięśniową? Zadbanie o kondycję i muskulaturę to częste postanowienie noworoczne mężczyzn. Zwiększanie masy mięśniowej wiąże się z regularnym uczęszczaniem na siłownię, planem treningowym i dietą na masę, która pozwoli szybko przytyć. Trening nie zawsze jednak daje takie efekty, jakich oczekujemy, dlatego warto wzmocnić go odpowiednią suplementacją.

Prezentujemy ranking 5 najskuteczniejszych suplementów na przyrost masy mięśniowej. Ich składy opierają się na naturalnych składnikach, a skuteczność jest potwierdzona przez samych użytkowników (więcej o tym, jak powstawał nasz ranking znajdziecie na końcu wpisu).

Suplementy diety na masę – które najlepsze? Ranking 2017

1. Somatodrol

somatodrol najlepszy suplement do budowy masy

Pierwsze miejsce w naszym rankingu zajmuje Somatodrol. Ze względu na bardzo dużą liczbę pozytywnych ocen i rekomendacji zarówno osób ćwiczących na siłowni, jak i trenerów, bezsprzecznie uznaliśmy go za najbardziej skuteczny suplement na przyrost masy mięśniowej. Zdaniem stosujących, specyfik pozwala osiągnąć trwałe efekty w relatywnie szybkim tempie, a jego regularne użytkowanie w znacznym stopniu poprawia efekty treningów. Warto nadmienić, że niektórzy użytkownicy 5XXL Elite notowali przyrosty masy rzędu 9 kg czystej masy mięśniowej w ciągu miesiąca! Zauważalna była również poprawa poprawa kondycji całego organizmu i przyspieszenie regeneracji włókien.

Dowiedz się więcej o 5XXL Elite Complex i przekonaj się, jakie były opinie użytkowników (średnia ocena: 4,84/5 z 176 ocen).

2. RevoMuscle

revomuscle skuteczny suplement diety na masę

RevoMuscle to kolejny skuteczny preparat wspomagający rozbudowę suchej masy mięśniowej przy jednoczesnym spalaniu tkanki tłuszczowej. Stanowi doskonałe uzupełnienie diety na masę i dodatek do regularnych ćwiczeń na siłowni. RevoMuscle skutecznie przebudowuje tkankę tłuszczową w beztłuszczową masę mięśniową i bez wątpienia stanowi dobre rozwiązanie dla osób trenujących regularnie i oczekujących szybkich efektów.

Dowiedz się więcej o RevoMuscle i sprawdź, jakie są opinie osób stosujących preparat (średnia ocena: 4,25/5 ze 113 ocen).

3. Spartanol

spartanol skuteczny suplement diety na masę

Spartanol to kolejny ze skutecznych suplementów wspomagających zdrowe przybieranie na wadze. Skład specyfiku jest połączeniem AAKG, L-cytruliny, kreatyny i L-argininy. Spartanol zwiększa produkcję tlenku azotu w organizmie, ukrwienie mięśni oraz powoduje wzrost siły i wytrzymałości treningowej. Produkt wspomaga szybki przyrost masy mięśniowej i gwarantuje oczyszczenie organizmu z toksyn.

Przeczytaj, czym dokładnie jest Spartanol i co sądzą o nim użytkownicy (średnia ocena: 4,02/5 z 101 ocen).

4. Formexplode

formexplode skuteczny suplement diety na masę

Formexplode to czwarty w naszym rankingu preparat przeznaczony do przyspieszenia wzrostu mięśni i polepszania efektów regularnych treningów. Dzięki unikalnej formule składników przyspiesza metabolizm, spala tkankę tłuszczową i pomaga w rozbudowie masy mięśniowej. Preparat wspomaga także w regeneracji organizmu po treningu.

Dowiedz się więcej o Formexplode i przekonaj się, co mówią ci, którzy go stosowali.

5. Musculin Active

musculin active skuteczny suplement diety na masę

Nasza listę zamyka Musculin Active – piąty w kolejności pod względem uznania użytkowników preparat zwiększający przyrost masy mięśniowej.. Dzięki unikalnej właściwości zwiększania poziomu testosteronu gwarantuje szybszy przyrost mięśni, spalanie tkanki tłuszczowej i uwidocznienie mięśni.

Przeczytaj o Musculin Active i poznaj opinie użytkowników.

Połączenie suplementacji i treningów może przynieść zaskakujące rezultaty. Polecamy wybór jednego z suplementów z naszego rankingu i włączenie go do swojej rutyny treningowej.

Jak powstawał ranking najskuteczniejszych suplementów na przyrost masy?

Miejsca zajęte w rankingu przez poszczególne suplementy nie wzięły się znikąd. Przy tworzeniu wszystkich naszych artykułów zawsze kierujemy się opiniami osób, które stosowały dane specyfiki i mogą opisać efekty ich stosowania na własnym przykładzie. Szukając informacji o konkretnych preparacie, wnikliwie monitorujemy Internet i studiujemy wszelkie dostępne źródła (opinie przesyłane bezpośrednio przez użytkowników do naszej redakcji, komentarze na stronach internetowych i portalach społecznościowych, fora, itp). Dlatego nasz ranking cechuje niezależność i polecamy tylko te suplementy, których skuteczność potwierdzają sami użytkownicy.

A jakie suplementy wy uważacie jako najlepsze na rozbudowę masy mięśniowej? Dzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


Przeczytaj także:

Skuteczne tabletki na odchudzanie – które najlepsze? Niezależny ranking 2017

Jak usunąć pasożyty z organizmu? Najlepsze preparaty – ranking 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *